Su Tasarım Organizasyon

Su Tasarım Organizasyon

Düğün Organizasyon

Kategori

Merkez, Muğla

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı30-40 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?3 hafta

Özellik

  • Demo masa hazırlıyor musunuz?Evet
  • Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?Evet
  • Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?Evet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Çiçek, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Nikah şekeri, Süsleme, Davetiye, Havai fişek, LCV hizmeti, Pasta, Barkovizyon, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Masa / sandalye temini, Sanatçı, Catering, DJ, Kapalı çadır, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan

Hakkında

Memnuniyetinizin ön planda olduğu ve farklı düğün konseptleriyle hizmet veren bir organizasyon firmasıyla mutluluğa imza atmak ister misiniz? Su Tasarım Organizasyon Muğla’da benimsediği özenli ve özverili çalışma anlayışı ile yüzünüzdeki tebessüm oluyor, çiftlerin hayatlarındaki en önemli anlardan birinde kusursuz bir hizmet veriyor. Nasıl mı? Kendimizden kısaca bahsedelim, kararı siz verin.

Sektörde faaliyet göstermeye başladığımız 2014 senesinden beri kalite standardımızı devamlı yukarıya çıkarmayı hedefliyoruz. Çağa ayak uyduruyor, kullandığımız aksesuar ve ekipmanları devamlı yeniliyoruz. Bu da, sizlerin istek, ihtiyaç ve beklentilerine hızlı ve doğru şekilde yanıt vermemizi sağlıyor.

Su Tasarım Organizasyon olarak bir diğer amacımız ise önce faaliyet gösterdiğimiz illerde daha sonrada tüm Türkiye’de kaliteli ve güler yüzlü hizmetimizi çiftlerle buluşturmak! Bunun için var gücümüzle çalışıyor ve adım adım büyüyoruz.

Düğününüz için salonda vereceğimiz hizmetler dışında düğün öncesi imkânlarla da yanınızda olabiliyoruz. Süsleme, masa ve sandalye temini, bu masa ve sandalyelerin giydirilmesi, dekor, masa üstü aksesuarları, ışık ses ve sahne sistemleri, fotoğraf ve video, çiçek, müzik ve orkestra gibi isteklerinizi eksiksiz bir şekilde karşılayabiliyoruz. Bununla birlikte davetiye, nikâh şekeri, araç kiralama ve catering gibi düğün öncesi hizmetlerimizle de her konuyu sizin yerinize düşünebiliyoruz. Size kalan ise arkanıza yaslanarak gecenin keyfini çıkarmak oluyor!

Düğünler, doğum günleri, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri gibi özel davetler dışında açılışlar, şirket yemekleri, iş toplantıları ve kokteyller gibi kurumsal davetlerde de tecrübelerimizden yararlanabiliyorsunuz. Uzun zamandır bu tarz birçok organizasyona sayısız kez imza atarak tecrübe kazandık. Bu tecrübelerimizle birlikte kusursuz gecelerde bizimle olmaya ne dersiniz?

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize bu şekilde ulaşabilirsiniz.

  • Adres: Muğla

Su Tasarım Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Su Tasarım Organizasyon firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.