Su Tasarım Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

Su Tasarım Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  30-40 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Su Tasarım Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Su Tasarım Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Araç kiralama, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Su Tasarım Organizasyon Hakkında

Memnuniyetinizin ön planda olduğu ve farklı düğün konseptleriyle hizmet veren bir organizasyon firmasıyla mutluluğa imza atmak ister misiniz? Su Tasarım Organizasyon Muğla’da benimsediği özenli ve özverili çalışma anlayışı ile yüzünüzdeki tebessüm oluyor, çiftlerin hayatlarındaki en önemli anlardan birinde kusursuz bir hizmet veriyor. Nasıl mı? Kendimizden kısaca bahsedelim, kararı siz verin.

Sektörde faaliyet göstermeye başladığımız 2014 senesinden beri kalite standardımızı devamlı yukarıya çıkarmayı hedefliyoruz. Çağa ayak uyduruyor, kullandığımız aksesuar ve ekipmanları devamlı yeniliyoruz. Bu da, sizlerin istek, ihtiyaç ve beklentilerine hızlı ve doğru şekilde yanıt vermemizi sağlıyor.

Su Tasarım Organizasyon olarak bir diğer amacımız ise önce faaliyet gösterdiğimiz illerde daha sonrada tüm Türkiye’de kaliteli ve güler yüzlü hizmetimizi çiftlerle buluşturmak! Bunun için var gücümüzle çalışıyor ve adım adım büyüyoruz.

Düğününüz için salonda vereceğimiz hizmetler dışında düğün öncesi imkânlarla da yanınızda olabiliyoruz. Süsleme, masa ve sandalye temini, bu masa ve sandalyelerin giydirilmesi, dekor, masa üstü aksesuarları, ışık ses ve sahne sistemleri, fotoğraf ve video, çiçek, müzik ve orkestra gibi isteklerinizi eksiksiz bir şekilde karşılayabiliyoruz. Bununla birlikte davetiye, nikâh şekeri, araç kiralama ve catering gibi düğün öncesi hizmetlerimizle de her konuyu sizin yerinize düşünebiliyoruz. Size kalan ise arkanıza yaslanarak gecenin keyfini çıkarmak oluyor!

Düğünler, doğum günleri, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri gibi özel davetler dışında açılışlar, şirket yemekleri, iş toplantıları ve kokteyller gibi kurumsal davetlerde de tecrübelerimizden yararlanabiliyorsunuz. Uzun zamandır bu tarz birçok organizasyona sayısız kez imza atarak tecrübe kazandık. Bu tecrübelerimizle birlikte kusursuz gecelerde bizimle olmaya ne dersiniz?

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize bu şekilde ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.