Düğün Organizasyon Muğla

Su Tasarım Organizasyon

 • Min. Fiyat
  400-600 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

 • Firma Sahibi

Su Tasarım Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
400-600 TL

Su Tasarım Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Su Tasarım Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Su Tasarım Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Su Tasarım Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Su Tasarım Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Su Tasarım Organizasyon ile 3 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Su Tasarım Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Su Tasarım Organizasyon düğün organizasyonu dışında açılışlar, parti, bayi toplantısı, doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, nişan, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Su Tasarım Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Su Tasarım Organizasyon kına gecesi, çiçek, barkovizyon, masa / sandalye temini, mekan giydirme, kapalı çadır, catering, araç kiralama, fotoğraf ve video, sanatçı, dj, servis ve hizmet elemanı, lcv hizmeti, havai fişek, süsleme, davetiye, nikah şekeri, pasta, dekor, işık ve ses ekipmanları hizmetlerini vermektedir.

Su Tasarım Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Su Tasarım Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 400-600 TL aralığından başlamaktadır.

Su Tasarım Organizasyon Hakkında

Memnuniyetinizin ön planda olduğu ve farklı düğün konseptleriyle hizmet veren bir organizasyon firmasıyla mutluluğa imza atmak ister misiniz? Su Tasarım Organizasyon Muğla’da benimsediği özenli ve özverili çalışma anlayışı ile yüzünüzdeki tebessüm oluyor, çiftlerin hayatlarındaki en önemli anlardan birinde kusursuz bir hizmet veriyor. Nasıl mı? Kendimizden kısaca bahsedelim, kararı siz verin.

Sektörde faaliyet göstermeye başladığımız 2014 senesinden beri kalite standardımızı devamlı yukarıya çıkarmayı hedefliyoruz. Çağa ayak uyduruyor, kullandığımız aksesuar ve ekipmanları devamlı yeniliyoruz. Bu da, sizlerin istek, ihtiyaç ve beklentilerine hızlı ve doğru şekilde yanıt vermemizi sağlıyor.

Su Tasarım Organizasyon olarak bir diğer amacımız ise önce faaliyet gösterdiğimiz illerde daha sonrada tüm Türkiye’de kaliteli ve güler yüzlü hizmetimizi çiftlerle buluşturmak! Bunun için var gücümüzle çalışıyor ve adım adım büyüyoruz.

Düğününüz için salonda vereceğimiz hizmetler dışında düğün öncesi imkânlarla da yanınızda olabiliyoruz. Süsleme, masa ve sandalye temini, bu masa ve sandalyelerin giydirilmesi, dekor, masa üstü aksesuarları, ışık ses ve sahne sistemleri, fotoğraf ve video, çiçek, müzik ve orkestra gibi isteklerinizi eksiksiz bir şekilde karşılayabiliyoruz. Bununla birlikte davetiye, nikâh şekeri, araç kiralama ve catering gibi düğün öncesi hizmetlerimizle de her konuyu sizin yerinize düşünebiliyoruz. Size kalan ise arkanıza yaslanarak gecenin keyfini çıkarmak oluyor!

Düğünler, doğum günleri, mezuniyet baloları, sünnet düğünleri gibi özel davetler dışında açılışlar, şirket yemekleri, iş toplantıları ve kokteyller gibi kurumsal davetlerde de tecrübelerimizden yararlanabiliyorsunuz. Uzun zamandır bu tarz birçok organizasyona sayısız kez imza atarak tecrübe kazandık. Bu tecrübelerimizle birlikte kusursuz gecelerde bizimle olmaya ne dersiniz?

Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize bu şekilde ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Muğla

 • Haritadaki Konumu

  Su Tasarım Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.