Organizasyon Özlem

E-posta Gönder

 • Marmaris, Muğla.

Ekiple Tanışın

Organizasyon Özlem Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Organizasyon Özlem Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  5 hafta

Organizasyon Özlem Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Organizasyon Özlem Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Fotoğraf ve video, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Organizasyon Özlem Hakkında

Düğün konseptinizi planlamak, organize etmek size zor geliyorsa ve detaylarda takılı kalıyorsanız, düğününüzü planlama işini Özlem Organizasyon Marmaris’e bırakabilirsiniz. Sizin omuzlarınızdaki yükü alıyoruz. Bir yandan günlük hayatın akışı içinde devam ederken diğer yandan düğününüzü organize etmek oldukça kolay olacak!

2013 yılında Marmaris’te kurulmuş bir firmayız. İlk organizasyonumuzdan bu yana kendimizi geliştirdik ve ekibimizi genişlettik. Yıllar bize çok şey öğretti, bizi olgunlaştırdı. Farklı insanlar tanıdıkça tecrübelendik ve çiftlerimizin beklentilerini onlar daha söylemeden anlar olduk. Çiftlerimizin yüzündeki gülümseme, bizim de işimize olan sevgimize artırdı. Onlar güldükçe, biz de güldük.

Düğününüz için konseptinizi belirledikten sonra hazırlıklara başlıyoruz. Eğer, ayakta nikah yapacaksanız, bunun için muhteşem aksesuarlarımız mevcut. Tamamen ağaç kullanılarak dizayn edilmiş veya gelinliğinize uygun bembeyaz nikah masalarımızdan birini tercih edebilirsiniz. Arka planda oluşturduğumuz süslemelerle de misafirlerinize unutamayacakları bir nikah töreni yaşatmayı amaçlıyoruz.

Düğün konseptinize göre masa ve sandalye düzenimizi belirliyoruz. Sadece nikah töreni yapacaksanız, buna uygun sandalye ve süslemelerle harika bir deneyim sunuyoruz. Düğün organizasyonu düzenleyeceksek de, genelde yuvarlak masalar tercih ediyoruz. Böylece misafirlerinizle birlikte düğün mekanından maksimum yararlanmış oluyorsunuz. Tiffany tarzda sandalyelerle tamamladığımız yerleşim planında modern tarzda bir görüntü elde ediyoruz.

Hizmetlerimiz içerisinde; gelin çiçeği, nikah şekeri, süslemeler, mekan giydirme ve ışık ve ses ekipmanları mevcut. Gündüze ve geceye uygun ışıklandırmamız sayesinde muazzam bir atmosfer yakalıyoruz. Bunun yanında, düğün konseptinize uygun hazırladığımız nikah şekerleriyle misafirlerinize tatlı bir son bırakıyoruz.

Siz değerli çiftlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz ve düğününüzü bizim düzenlememizi isterseniz, Özlem Organizasyon iletişim bilgileri hakkında detaylı bilgi almak ve bize ulaşmak için sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.