Düğün Organizasyon Muğla

Organizasyon Özlem

  • Min. Fiyat
    2.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Organizasyon Özlem Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
2.000 TL'den fazla

Organizasyon Özlem Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
5 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Organizasyon Özlem Sıkça Sorulan Sorular

Organizasyon Özlem şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Organizasyon Özlem şehir dışında hizmet veriyor.

Organizasyon Özlem ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Organizasyon Özlem ile 5 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Organizasyon Özlem düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Organizasyon Özlem düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, sünnet düğünü, piknik, doğum günü, parti, bayi toplantısı, açılışlar, davet ve resepsiyon, nişan, baby shower, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Organizasyon Özlem hangi hizmetleri vermektedir?

Organizasyon Özlem mekan giydirme, masa / sandalye temini, çiçek, işık ve ses ekipmanları, süsleme, kına gecesi, fotoğraf ve video, nikah şekeri hizmetlerini vermektedir.

Organizasyon Özlem düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Organizasyon Özlem organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 2.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Organizasyon Özlem Hakkında

Düğün konseptinizi planlamak, organize etmek size zor geliyorsa ve detaylarda takılı kalıyorsanız, düğününüzü planlama işini Özlem Organizasyon Marmaris’e bırakabilirsiniz. Sizin omuzlarınızdaki yükü alıyoruz. Bir yandan günlük hayatın akışı içinde devam ederken diğer yandan düğününüzü organize etmek oldukça kolay olacak!

2013 yılında Marmaris’te kurulmuş bir firmayız. İlk organizasyonumuzdan bu yana kendimizi geliştirdik ve ekibimizi genişlettik. Yıllar bize çok şey öğretti, bizi olgunlaştırdı. Farklı insanlar tanıdıkça tecrübelendik ve çiftlerimizin beklentilerini onlar daha söylemeden anlar olduk. Çiftlerimizin yüzündeki gülümseme, bizim de işimize olan sevgimize artırdı. Onlar güldükçe, biz de güldük.

Düğününüz için konseptinizi belirledikten sonra hazırlıklara başlıyoruz. Eğer, ayakta nikah yapacaksanız, bunun için muhteşem aksesuarlarımız mevcut. Tamamen ağaç kullanılarak dizayn edilmiş veya gelinliğinize uygun bembeyaz nikah masalarımızdan birini tercih edebilirsiniz. Arka planda oluşturduğumuz süslemelerle de misafirlerinize unutamayacakları bir nikah töreni yaşatmayı amaçlıyoruz.

Düğün konseptinize göre masa ve sandalye düzenimizi belirliyoruz. Sadece nikah töreni yapacaksanız, buna uygun sandalye ve süslemelerle harika bir deneyim sunuyoruz. Düğün organizasyonu düzenleyeceksek de, genelde yuvarlak masalar tercih ediyoruz. Böylece misafirlerinizle birlikte düğün mekanından maksimum yararlanmış oluyorsunuz. Tiffany tarzda sandalyelerle tamamladığımız yerleşim planında modern tarzda bir görüntü elde ediyoruz.

Hizmetlerimiz içerisinde; gelin çiçeği, nikah şekeri, süslemeler, mekan giydirme ve ışık ve ses ekipmanları mevcut. Gündüze ve geceye uygun ışıklandırmamız sayesinde muazzam bir atmosfer yakalıyoruz. Bunun yanında, düğün konseptinize uygun hazırladığımız nikah şekerleriyle misafirlerinize tatlı bir son bırakıyoruz.

Siz değerli çiftlerimize sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Kararınızı verdiyseniz ve düğününüzü bizim düzenlememizi isterseniz, Özlem Organizasyon iletişim bilgileri hakkında detaylı bilgi almak ve bize ulaşmak için sayfanın hemen yanında bulunan iletişim formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

İletişim

  • Adres::

    Siteler Mahallesi 209 Sokak No:5 Marmaris - Mugla

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.