Miss Star Organizasyon

E-posta Gönder

 • Bodrum, Muğla.

Ekiple Tanışın

Miss Star Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Miss Star Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Miss Star Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Miss Star Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Dekor, Kına gecesi, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Miss Star Organizasyon Hakkında

Düğününüzün hayalini siz kurun biz tasarlayalım! Miss Star Organizasyon olarak profesyonel ekibimizle birlikte Bodrum’da faaliyet gösteriyor, yaratıcılığımız düğününüzü kusursuzlaştırıyoruz. Hayatınızın en değerli gününde hayallerinizdeki konsepti düğün mekânınıza muhteşem bir şekilde yansıtıyor, size sadece eğlencenizin keyfini çıkarma kısmını bırakıyoruz.

Yıllar geçse de akıllardan çıkmayacak bir eğlenceyle sizi buluşturmak için tek isteğimiz hayallerinizi sizden dinlemek! Öncelikle bir araya gelerek ne tarz bir organizasyon gerçekleştirmek istediğinizi öğreniyor, sizi yakından tanıyarak tarzınızı anlamaya çalışıyoruz. Yıllar içinde organizasyon sektöründe edindiğimiz bilgi birikimini sizinle paylaşıyor ve düğününüz için size önerilerde bulunuyoruz. Her yıl değişen düğün trendini yakından takip ettiğimiz için ve yaratıcılığımızla da kişiye özel konseptler geliştirebiliyoruz.

Düğün mekânınıza adımınızı attığınızda sizi gösterişli dekorlar, muhteşem aksesuarlar rengarenk çiçeklerle karşılıyoruz. Organizasyon gerçekleştireceğiniz mekân ve mevsime uygun olarak süsleme seçeneklerimiz de farklılık gösteriyor. Kumsalda vintage ve bohem temalı, otel ve balo salonunda ise modern tarzda muhteşem süslemeler yapabiliyoruz.

Gösterişli dekorlar ve minimal aksesuarlar, baharın rengarenk canlı çiçekleri, pampas otları ve şık örtülerle davetli masa ve sandalyeleri hazırlıyoruz. Fotoğraflarda arka fon olarak kullanacağınız gelin damat ve nikâh masası arkasında tak yerleştiriyor, mekânla uyumu için aynı tarzda süslüyoruz. Davetlileri karşılayacağımız mekâna giriş yolunu da özenle süsleyerek mekânı organizasyonuna hazır bir hâle getiriyoruz.

Bodrum düğün organizasyon firmaları arasında çiftler tarafından tercih edilen bir adres olmanın gururu içerisinde olduğumuzu söylemek isteriz. Faaliyete başladığımız yıldan bugüne birçok çiftin mutluluklarına şahit olduk ve kalplerine dokunduk. Düğün dışında kına gecesi, evlilik teklifi, bekârlığa veda kutlamaları, baby shower, 1 yaş doğum günleri, kurumsal etkinlik ve eğlencelerinizi de renklendiriyoruz.

Miss Stra Organizasyon olarak hizmetlerimiz anlattıklarımızla da sınırlı değil! Sizi eğlencelerinizi kusursuz bir şekilde planlamak için ofisimize davet ediyoruz. Sayfada bulunan “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayıp karşınıza çıkan formu doldurarak bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.