Jet Organizasyon Catering

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Jet Organizasyon Catering Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  200-300 TL

Jet Organizasyon Catering Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 haftadan az

Jet Organizasyon Catering Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Jet Organizasyon Catering Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Balayı


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Parti


 • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız?

  Hem sahil hemde havuz başı organizyonlar harika bir organizasyon için baştan sona kadar eksiksiniz bir davet planmasini yapıyoruz


 • Organizasyon Mekanı

  Havuz Başı Düğünü

Tüm Sorular

Jet Organizasyon Catering Hakkında

Sevdiğinizle yaşadığınız mutluluğu yakınlarınıza görkemli bir düğün ile sunmak isterseniz, Jet Organizasyon Catering ile bu çok kolay! Organizasyon konusunda kendini sürekli geliştiren ve her hizmeti profesyonel bir şekilde sağlamayı amaçlayan bir firma ile anlaşmanın konforunu ve rahatlığını yaşayacaksınız.

Faaliyet göstermeye başladığımız ilk günden beri kendimizi devamlı geliştiriyor ve Muğla’daki organizasyon firmaları arasında en iyi olmayı amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda sağladığımız her imkân ve ayrıcalığı, memnuniyetinizi hedefleyerek gerçekleştiriyoruz. Güven, kalite ve devamlılık esaslarına bağlı kalarak en özel günlerinizde bizi tercih etmenin bilinciyle çalışıyoruz. Bu denli büyük bir sorumluluğun altından başarıyla kalkacağımızdan eminiz. Düğününüzün sonunda yüzünüzdeki tebessümü görmek, bizim en büyük mutluluğumuz olacak!

Bünyemizde bulunan, alanında uzman ekip üyelerimiz ile sizlere eksiksiz bir hizmet sunmak için çalışıyoruz. Düğün mekânın süslenmesi, aksesuar temini, dekorasyon seçenekleri, konsept belirlenmesi, masa ve sandalye giydirilmesi gibi salon hizmetlerini birlikte belirliyoruz. Hayal ettiğiniz düğünü öğreniyor ve kısa sürede hazırlıklara başlıyoruz. Aynı zamanda düğün öncesi nikâh şekeri, davetiye ve catering ve araç kiralama gibi hizmetler de sunabiliyor, düğün sonrası balayı imkânlarını çiftlerimizle buluşturabiliyoruz.

Düğününüz için planladığınız tarihten 1 hafta önce bile bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Geniş ve dinamik ekibimiz ile size en hızlı ve en doğru hizmeti vereceğimizden emin olabilirsiniz.

İki farklı hayatın birlikteliğe attığı ilk adımdan son adıma kadar olan her organizasyonda yanınızda oluyoruz. Bir bebeğin dünyaya gözlerini açışını kutlayabiliyor, okul hayatınızın bitişini kutlayabiliyor, kurumsal başarılarınızı sergileyebiliyorsunuz. Uzun zamandır bu tarz organizasyonlarda rol almanın bize kazandırdığı tecrübeleri sizlerle paylaşmak ve hiçbir aksaklığın yaşanmamasını sağlamak için ne gerekiyorsa yapıyoruz.

Tüm bu imkânlarımızdan yararlanmak ve organizasyon firması tercihinizi bizden yana kullanmak isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize bu şekilde kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Jet Organizasyon Catering Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Nilda & Barış

Düğün Tarihi: 30.06.2019


nişan organizasyonumu birlikte yaptık hiç sınırlarımızın olmadığını söyleyerek başladık konuşmaya ve yurt dışında olduğum için tüm görüşmeleri whatsapp üzerinden yapabildik...buna rağmen muazzam bir nişan hazırladılar bana :))) Seneye Çırağan Sarayında düğünümüz var kesinlikle çalışacağım firmam... devamı 

Hale & Mert

Düğün Tarihi: 15.09.2018


Masal gibi bir organizasyonum oldu, her şey için çok ama çok teşekkür ederim.. Herkese gözüm kapalı öneririm :)

Aslıgül & Okan

Düğün Tarihi: 15.07.2018


Bu kadar kaliteli bir organizasyon firması+mekan bulamazsınız :)))
içtenlikle söylüyorum çok kişiyle görüştüm ki...firmalar çok kötü ama
idris bey ve aycan hanım çok ilgili sıcakkanlı harikalar... iyi ki sizi tercih etmişim :)

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.