İzmir Vip Organizasyon

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

10-20 TL

Min. Fiyat

Merkez, Muğla

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 10-20 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 2 hafta

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Catering, Çiçek, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Talepleriniz bizim onceligimiz oldugu icin firmamiz tum beklentilerinizi karsilayabilmektedir. Kisiye ozel konsept calismalari yapilir.

Önerilen Firmalar

2M Organizasyon
25 9

Menteşe

2M Organizasyon

5-10 TL

Hakkında

Düğün organizasyonu son derece zorlu süreçlerden biridir. Bu süreçte işini bilen ve en iyi şekilde yapmak için çalışan bir organizasyon firmasıyla çalışmaya ne dersiniz? Bizimle iki hafta önceden irtibata geçen çiftlerimiz düğün organizasyonlarını firmamıza hazırlatıyor. Muğla İzmir Vip Organizasyon çiftlere özel konseptler geliştiriyor ve arzu ettiğiniz bir düğün organizasyonunun kapılarını aralıyor. Şehir içi ve şehir dışında hizmet sunan organizasyon firmamız her türlü düğün, sünnet düğünü, davet, resepsiyon, nişan, mezuniyet töreni ve doğum günü için sizlere organizasyon hizmeti sunuyor. Organizasyon hizmetlerimiz çeşitlilik göstermektedir. Catering hizmetleri, mekan süsleme, masa ve sandalye giydirme, fotoğraf ve video hizmetleri, davetiye ve balayı hizmetleri, sanatçı temini firmamız aracılığıyla karşılanmaktadır.

İletişim

Hakan Tepelen

Aysun Atlihan

  • Adres: KonakYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!