Hual Organizasyon

E-posta Gönder

0252 275 0517

Düğün Organizasyon

Kategori

5-10 TL

Min. Fiyat

Merkez, Muğla

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 5-10 TL
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Çiçek, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, Nikah şekeri, Süsleme, Davetiye, Havai fişek, Pasta, LCV hizmeti, Dekor, Işık ve ses ekipmanları, Masa / sandalye temini, Sanatçı, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Doğum günü, Parti, Baby shower, Kurumsal etkinlikler, Piknik, Bayi toplantısı, Mezuniyet törenleri, Sünnet düğünü, Davet ve resepsiyon, Nişan

Kampanyalar ve Paketler

Hual Organizasyon

Düğün.com Çiftlerine Özel %20 İndirim!

Temmuz ayı sonuna kadar yapılacak anlaşmalarda; Düğün.com çiftlerine özel %20 indirim!

Detaylar ve randevu için arayınız!

Son gün 18/07/2020


Hakkında

Muhteşem bir Ege düğünü, hayalinizi süsleyen kır düğünü, modern bir balo salonunda kusursuz bir davet, havuzbaşı düğün ya da farklı konseptlerdeki diğer düğünler.. Çiftlerin tüm istek ve beklentilerini yerine getirerek onlara hayatlarının en güzel organizasyonlarını sunmayı hedefleyen Hual Organizasyon sıcakkanlı personel kadrosu, tecrübesi ve profesyonelliği ile hizmetinizde!

Mutluluğunuzu paylaşmak ve kat kat artırmak için bu sektöre giriş yaptık. Heyecan ve sevincinizi görerek doğru bir karar verdiğimizi anlıyor, bu organizasyonlarınıza beklediğinizden çok daha iyi bir şekilde imza atarak memnuniyetinizi sağlıyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımızı açıldığımız günden beri sürekli geliştirdik. Kullandığımız aksesuar ve ekipmanları sürekli yenileyerek çağa ayak uydurduk. Bilgi ve tecrübelerimizi özel günlerinizi mükemmel kılmak için kullandık, kullanmaya da devam ediyoruz. Ufak detaylar ile farkı yakalıyor ve sıfır hata ile gecenizi tamamlıyoruz. Yeni hayatınıza atacağınız ilk adımlarda yanınızda olacak ve Hual Organizasyon farkını hissetmenizi sağlayacağız.

Organizasyonlarımızda kalitenin, deneyimin ve profesyonelliğin harmanlandığını ve bunu her ayrıntıda çiftlerimize gösterdiğimizi söyleyebiliriz. Geleneklerimize bağlı kalarak, aynı zamanda modern bir sunum ile her kesime hitap edebiliyor, her istek ve beklentiyi yerine getirebiliyoruz. Aradığınız hizmet anlayışıyla hizmet vermek ve aklınızdaki düğünü sizinle buluşturmak için sabırsızlanıyoruz!

Hual Organizasyon Köyceğiz başta olmak üzere Muğla ve tüm Ege Bölgesine kalitesini gösteriyor, hizmetlerini şehir dışına da ulaştırabiliyor. Bunun için 1 ay öncesinden iletişime geçtiğiniz taktirde, uzman kadro düğünlerinizi eksiksiz ve hiçbir aksaklık yaşanmadan tamamlamak için gerekli hazırlıkları yapacaklar.

Tüm bu bilgiler doğrultusunda Muğla’da aradığınız düğün organizasyon firmasını bulduğunuzu düşünüyorsanız, yapmanız gereken şey çok basit! Sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Biz de kusursuz bir düğün için planlamalarımızı yapabilir, en kısa sürede hazırlıklarımıza başlayabiliriz.

İletişim

Ali Kısaoğlu

  • Telefon: 0252 275 0517

  • Adres: Muğla

Hual Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!