Düğüncüm Düğün Ve Kına Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Düğüncüm Düğün Ve Kına Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  200-300 TL

Düğüncüm Düğün Ve Kına Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Düğüncüm Düğün Ve Kına Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Düğüncüm Düğün Ve Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Doğum günü, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Düğüncüm Düğün Ve Kına Organizasyon Hakkında

Düğün, kına gecesi ve nişan gibi günler çiftlerin hayatında çok özel bir yere sahip. Düğüncüm Düğün ve Kına Organizasyon ailesi olarak en mutlu anlarınızı zevklerinize uygun şekilde düzenliyoruz. Beklentilerinizi karşılıyor, hayalini kurduğunuz davet ortamını sizin için oluşturuyoruz.

İşimizi severek yapıyoruz. Muğla organizasyon firmaları arasında yer alıyor ve ismimizden başarıyla söz ettiriyoruz. Uzun zamandır çok sayıda davette çalışmalarımızı sergilemekteyiz. Her seferinde olumlu geri dönüşler almayı başardık. İnanıyoruz ki siz de bizimle çalışmaktan oldukça mutlu olacaksınız.

Dünyada ve ülkemizde organizasyon alanında ortaya çıkan tüm yeni trendleri yakından takip ediyoruz. İsteğinize bağlı olarak düğün eğlencelerinizde yer veriyoruz. Düğünden önce sizinle ön görüşme yapıyoruz. Nasıl bir davet düzenlemek istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Çalışmalarımızdan örnekler veriyoruz. Yaptığımız düzenlemelerin tamamı içinize sinmeli. Bu bizim üzerinde özenle durduğumuz en hassas noktalarımızdan biri.

A’dan Z’ye tüm detaylarla profesyonel ekibimizle birlikte biz ilgileniyoruz. Tabii ki sizinle sürekli iletişim halindeyiz. Yönlendirmelerinizi ve isteklerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Her şeyi eksiksiz olarak hazırlıyoruz. Bizim için önemli olan sizi memnun edebilmek.

Davetlerinizden ortalama iki hafta önce bize ulaşabilirsiniz. Uygunluk durumumuz izin verdiği ölçüde size yardımcı olacağız. Düğünlerin yanı sıra çok sayıda özel davette bizimle çalışabilirsiniz. Beklentilerinizi hayalinizi kurduğunuz konsepti tamamlayacak şekilde eksiksiz olarak karşılıyoruz. Aklınıza gelen, bir düğün organizasyonunda bulunması gerektiğine inandığınız tüm hizmeti size sunuyoruz.

Bizimle iletişime geçmek çok kolay! Tek yapmanız gereken sayfayı dikkatli bir şekilde incelemek. Sayfada yer alan firma irtibat bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Form yoluyla iletişime geçmek isterseniz istenilen bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurmalı ve ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basmalısınız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.