Concierge Bodrum Services

E-posta Gönder

Düğün Organizasyon

Kategori

100 TL ve üzeri

Min. Fiyat

Bodrum, Muğla

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Paket Fiyatı 100 TL ve üzeri
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 6 haftadan fazla

Özellikler

  • Demo Masa
  • Konsept/Tema Geliştirme
  • Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Verilen Hizmetler Araç kiralama, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme
  • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri? Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti
  • Organizasyon stilinizi nasıl tanımlarsınız? Organizasyonlarımızda çiftlerimizin hayal ettiği tüm konseptleri oluşturabiliyoruz.

Önerilen Firmalar

Fundamental Düğün Organizasyon
28

Bodrum

Fundamental Düğün Organizasyon

100 TL ve üzeri
Merve Yağmur Organizasyon Ve Çiçekçilik
103 5 10

Bodrum

Merve Yağmur Organizasyon Ve Çiçekçilik

75-100 TL
Denizay Prestij Organizasyon
38 10

Milas

Denizay Prestij Organizasyon

75-100 TL

Hakkında

Kurucumuz olan Sema Koyunba, otelcilik sektörü içerisinde 1995 yılından beri edindiği tecrübesi ile Concierge Bodrum Services’i hayata geçirdi. Bireysel ve de kurumsal her türlü organizasyonlarınızı organize edecek bir yardımcı, Bodrum’da ihtiyaç duyulan eksikliklerden biriydi. Biz de bu amaçla yola çıkarak yaratıcı ve üretken ekibimizi sizinle buluşturuyoruz. Ekibimiz ve çözüm ortaklarımız ile birlikte özel davetlerinizde, düğününüzün planlanması ve organizasyonunda Bodrum’un en prestijli firması olarak kaliteli hizmetimizi sunmak için yerimizi almış bulunuyoruz.

Hayallerinizi gerçeğe taşımak, mutluluğunuza ortak olmak ve heyecanınızı beraber yaşamak en önemli önceliğimizi oluşturuyor. Hayatlarınızın geri kalanını beraber devam ettireceğiniz bugünde, şık ve kusursuz bir organizasyonu kaliteli bir hizmet ile sunarak, siz ve davetlilerinize unutulmaz bir gün yaşatmak firma olarak misyonumuzu oluşturuyor.

Concierge Bodrum Services ailesi olarak vizyonumuz ise değerli çiftlerimizin her zaman beklentilerinin önüne geçen organizasyonlar ortaya koyan, sektöründe öncü ve prestijli bir firma olmaktır.

Düğün organizasyonlarında verdiğimizi hizmetlerden bahsedecek olursak; catering hizmeti, dekor, çiçek ve davetiye tasarımları, ışık ve ses sistemleri, organizasyon planlama ve destek hizmetleri, LCV hizmeti, konsept partiler, kokteyl ve açılış organizasyonları, havai fişek ve lazer gösterileri gibi pek çok alanda hizmeti sizlere sunmaktan büyük gurur duyuyoruz. Organizasyon mekânı hazırlama kısmında ise istediğiniz tarzda masaları ve sandalyeleri bize anlatmanız yeterli olacak. Hayalinizdeki mekânı yaratacak olan ekibimiz ile masa ve mekân süslemeleri için de fikir alışverişi yapabilirsiniz. Ortaya beklentilerinizin üzerinde sonuçlar ortaya koyacağımızdan en ufak bir şüpheniz olmasın.

Organizasyonlarınız ile Sema Hanım’ın bizzat kendisi ilgileniyor. Özel gününüzde yanınızda yer alarak her şeyin kusursuz olması için yönlendirmelerde bulunuyor. Size ve davetlilerinize de gününüzün tadını çıkarmak kalıyor.

Her şeyi en ince ayrıntısına kadar planlayıp hazırlıklarımızı tamamlayabilmemiz için davetlerinizin en az 6 hafta öncesinde bizimle iletişime geçmeniz gerekecek. Sayfa üzerinden form aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Sema Koyunba

  • Adres: Eski Çeşme Mahallesi Cafer Paşa Caddesi No:63/C Bodrum

Concierge Bodrum Services Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!