Bakraç Organizasyon

E-posta Gönder

Bakraç Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  40-50 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Bakraç Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Bakraç Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Bakraç Organizasyon Hakkında

Bakraç Organizasyon olarak biz, günümüzün en önemli kavramlarından zamanı size kazandırmak için varız. Vakit kaybetmeden tüm aktivitelerinizi gerçekleştirmenizi, hem de bu vakit kaybının sizlere yol açtığı maddi kaybı ortadan kaldırmak için deneyimlerimizden yola çıkarak organizasyonu her zaman sizin için biz gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye kendimizi sürekli yenileyerek devam ediyoruz.

Yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir hizmet sektöründe var olan Bakraç Organizasyon bu süreç içerisinde sayısız organizasyona imzasını atmıştır. Kişisel ve kurumsal müşteri portföyü ile her gün büyüyen firmamız yüksek kaliteyi kendine ilke edinmiştir. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren Bakraç Organizasyon her tür ve büyüklükte organizasyonu karşılayabilecek kapasite ve donanıma sahiptir.

Doğum günü, okul, firma tanıtım aktiviteleri, sünnet düğünleri, düğün merasimleri, seminer ve kongre organizasyonları, bayii toplantıları, ürün lansmanı, konser, yemek, kokteyl, davet organizasyonları gibi sayısız hizmeti kendi bünyemizde barındırmaktayız. Tüm bu organizasyonlarda kullanabileceğiniz temaları sizlere web sayfamızda birimler halinde sunmaktayız. İster siz organize edin, hizmeti biz verelim, dilerseniz tüm hazırlıkları sizin için biz takip edelim. Sizde ailenize ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayırın.

2000’den bu güne kadar üstlendiğimiz her organizasyonu, sizin düşlediğiniz güzelik ve mükemmellikte gerçekleştirmeye çalıştık. Bu yolculukta sizlerle birlikte yol almaktan her zaman mutluluk duyacağız.

İletişim

 • <strong>Adres:</strong> %address%

  Çiftlik Beldesi, Kocaçalış Mevki, Kumsal Sok, No:101 Fethiye

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.