Şu Köşe Fotoğraf Köşesi Bu Köşe Şeker Büfesi

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:39 dakika

29.06.2020

Son aylarda tüm çabanız düğün organizasyonunuzu eksiksiz ve farklı kılmak adına yapabileceklerinizi düşünmeye yoğunlaşmış durumda, biliyoruz. Eğer bir Düğün.com çiftiyseniz bu konuda çok kafa yormanız gerekmediğini de siz biliyorsunuz. Düğününüze, neşe katacak alanlar yaratmanız için yine harika fikirlerimiz var!

Şu Köşe Fotoğraf Köşesi

Davetlilerinizi etkilemenin yollarını arıyorsanız düğününüzü zevkten dört köşe yapacak köşeleri yerleştirmeye başlayalım. Düğün organizasyon planınızda şu köşe fotoğraf köşesi olsun! Her yaştan davetlilerinizin yoğun ilgi göstereceği fotoğraf köşenizde sizin, eşinizin ve ailenizin fotoğrafları, düğün konseptinizle uyumlu çerçeveler içerisinde sergilensin. Tüm davetliler bu çerçevelerin olduğu masayı merakla inceleyecek ve hemen ardından gözleri kendilerinin de polaroid bir makine ile eğlenceli fotoğraflar çektirebileceği alana kayacak. Böylece ortaya keyifli anlar ve anılar çıkacak.

fotograf_kosesi

Bu Köşe Anı Köşesi

Düğün mekanınızda bu köşe anı köşesi olsun. Düğün organizasyon fikirleri ile anı köşesini birçok farklı şekilde düzenleyebilirsiniz. Maksat, düğüne gelen sevdiklerinizin sizlerle güzel notlar ve dilekler paylaşmalarını sağlamak, yıllar sonrasına bile özenle saklanacak değerli hatıralar biriktirmek. Gece boyunca, içinden o an yazmak gelen herkes, bu köşeyi ziyaret ederek, dilerseniz bir dünya küresinin üzerine, dilerseniz de plakların üzerine sizler için birkaç cümle yazabilirler. Ayrıca bu köşeyi, notları daha uzun yıllar korumak isterseniz özel bir anı defterine ya da evinizde duvara asarak sergilemek için büyük bir fotoğraf çerçevesinin çevresine yazacakları şekilde organize edebilirsiniz.

ani_defteri

O Köşe Çocuk Bahçesi

Evet, gelelim düğünlerde ortalıkta koşturan minik, tatlı yaramazlara! Eğer davetiyenizde “Miniklere iyi uykular” diye not düşmeyi planlamıyor ve bir düğünün çocuklarla daha neşeli olacağını düşünüyorsanız hem onları, hem ailelerini, hem de sizi mutlu edecek bir önerimiz var. O köşe de çocuk köşesi olsun. Oynayabilecekleri, boya yapabilecekleri, sevdikleri yiyecekleri atıştırabilecekleri sadece onlara özel bir alan yaratın. Ailelerinin de rahat bir gece geçirip, düğünün tadını çıkartabilmeleri için, çocuk bahçesine onlarla ilgilenebilecek, çocuk ruhundan ve dilinden anlayan birini görevlendirin ve organizasyon yeteneğinizi gösterin.

cocuk_kosesi

Ortada Şeker Büfesi

Ve gelelim düğününüzü zevkten dört köşe yapacak dördüncü köşemize! Yediden yetmişe herkesi etkisi altına alacak, karşı konulması güç, rengarenk, neşeli mi neşeli bir şeker büfesi de düğün mekanınızdaki yerini aldı mı, tüm taşlar yerine oturdu demektir. Üstelik bu büfeyi birbirinden leziz şekerlemeler ve cupcakelerle donatırsanız nikah şekeri veya düğün pastası faslını da bu şekilde atlatmış olabilirsiniz. Emin olun davetlileriniz daha önce hiç böylesine özenli bir düğüne katılmadıklarını anı defterinde size bildireceklerdir.

seker_kosesi

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

Ecrin Doğulu

Düğün Tarihi: 17.10.2014


Ellerinize sağlık. sayenizde her gün yeni bir şey ekleniyor düğün planıma :)


Müjgan taner

Düğün Tarihi: 17.10.2014


şahane fikirler! anı ve fotoğraf köşesi günü ölümsüz kılmak için birebir.