Pembe Bir Düğün Atolyesi

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:09 dakika

05.08.2020

Düğününüz için profesyonel bir yardım mı almak istiyorsunuz?

En ufak detaylardan en önemli anlara kadar düğününüzle ilgili her detayla Pink Wedding ilgilenebilir!

Düğün.com Çiftleri için Pink Wedding’den bahseder misiniz?

Burası pembe bir düğün atölyesidir. Pink Wedding olarak, tüm düğünlere mekan dekorasyonunun ötesinde, çiftimizi yansıtan çeşitli detayları özellikle katıyoruz. Mekanla uygun dekorasyonlar, çiftimizin karakterlerini, belki ilişkilerinde önem taşıyan ufak detayları biz de düğün sırasında ki ufak detaylara yansıtmayı seviyoruz. Düğünlere konsept belirlemeye ise bayılıyoruz.

pembe bir düğün atolyesi

Çiftler niçin organizasyon firmalarıyla çalışmayı seçiyor?

Düğün dediğiniz zaman bir çok detay ortaya çıkacaktır. Bir çok önemli detay. Her biri oldukça eğlenceli olduğu kadar vakit de alan süreçlerdir. En önemlisi ise tedarik ve uygulama noktasında bir bütün oluşturmak adına profesyonellik gerektiren çalışmalardır. Bu doğrultuda hayal ettiğiniz kusursuz düğünü organizasyon firmalarının desteği ile rahatça gerçekleştirip, keyfini sürebilirler.

Çiftlerin sizden ne gibi talepleri oluyor?

Bize başvuran çiftlerimiz öncelikle dekorasyon noktasında yardım istiyorlar. Birlikte seçtikleri mekan üzerinden değerlendirmeler yapıyoruz. Daha sonra onların düğün planlayıcıları olarak çalışmamızı arzu ediyorlar. Bu noktada düğünle ilgili tüm detayları devralıyoruz.

Düğün mekanı seçimi yapmak için en uygun tarih ne zamandır?

Özellikle yaz aylarında düğün yapmak isterseniz ve belli başlı mekan özelliklerinde kararlıysanız, yaklaşık 9 ay önceden mekanı belirlemelerini tavsiye ederiz. Otel noktasında çok başarılı ve iyi hizmet veren otellere sahip olmamız bu süreyi biraz daha kısaltabilir fakat asla 6 ayın altına inmemelidir.

pembe bir düğün atolyesi

2013 yılının düğün modasında neler var?

Klasik düğünlerden ve dekorasyonlarından ziyade daha çifte özel çalışmaların yapıldığı düğünlerin moda olacağını söyleyebiliriz. Daha sade fakat daha aydınlık ve net sunumların yapıldığı masaları sık sık göreceğiz bu yıl.

Pink Wedding!in tanıtım sayfasına ulaşmak için tıklayın!

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap