Kusursuz Düğünler İçin Profesyonel Yardımcılar

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:50 dakika

29.06.2020

Düğün planlama sürecinde her şey kusursuz olsun diyorsanız, organizasyon konusunda profesyonel yardım alabilirsiniz.

Myday Creative Event’ten Tuğba Döner ve Alev Yağlı, kişiye özel düğün konseptlerinden, özel tasarımlardan ve bu senenin düğün modasından bahsediyor.

Düğün.com çiftleri için Myday Creative Event’ten bahseder misiniz?

Organizasyonun tasarım sürecine; gelin-damat için özel hazırlanan, bize çiftin düğününe dair fikir verip konsepti oluşturacak temel taşları içeren bir analizle başlıyoruz. Ekibimiz bu analiz sonuçlarından hareketle çifti yansıtacak en doğru konsept seçeneklerini belirliyor ve ikinci görüşmeye kadar bu seçenekler dahilinde çifte bir dosya dolusu alternatif sunuyor. Çifteyse bu alternatiflerden en çok beğendiklerini işaretlemek kalıyor. Ekibimiz de tüm bunları bir araya getiriyor ve tıpkı filmini oluşturan bir yönetmen gibi kurguluyor ve kişiye özel, benzersiz düğünler yaratıyor.

kusursuz düğünler i̇çin profesyonel yardımcılar

Yeni evlenecek çiftler niçin organizasyon firmalarını tercih etmeliler?

Her çift kendi düğünü en farklı düğün olsun ve yıllar geçse de unutulmasın istiyor. Ancak aynı mekanlarda yapılan düğünler ister istemez birbirinin tekrarına düşüyor. Bizim için mekandan çok, düğünün ruhu ön planda. Çiftler isterse biz onların yıllardır bildikleri mekanları, hatta yazlık bahçelerini dahi hayallerindeki düğünün detaylarıyla bezeyebiliriz. Bu, ancak çiftin hayalleri ve yaratıcı bir ekibin bir araya gelmesiyle ortaya çıkarabilir. MyDay Creative Event olarak biz de tam olarak burada devreye giriyoruz.

kusursuz düğünler i̇çin profesyonel yardımcılar

Düğün çiftlerinin en çok ne gibi talepleri oluyor?

Kendi ilişkilerinde var olan ve onlar için önem taşıyan detayları kendi düğünlerine de yansıtmak istiyorlar. Bir film gibi ilk tanışma anlarından düğün gerçekleşene kadarki süreçte yaşadıklarını düğünlerinde tüm konuklarıyla paylaşmak istiyorlar. Bu talepler çiftlere göre değişkenlik gösteriyor elbette. Örneğin, son dönemde Muhteşem Yüzyıl dizisinin etkisiyle Osmanlı dönemi konsepti revaçta. Tüm gelinler Hürrem Sultan gibi ihtişamlı görünmek istiyor. Biz de, gerek o dönemin orijinal kıyafetleri, aksesuarları ve makyajı, gerekse catering ve servisi ile gelinin tüm süreçte kendini sultanlar gibi hissedeceği bir düğünü yaratmak düşüyor.

kusursuz düğünler i̇çin profesyonel yardımcılar

Çiftlerin sizinle çalışması için en uygun zaman düğünden kaç ay öncesidir ?

Bizim için de çiftler için de ne kadar süre önce bizimle bir araya gelirlerse o kadar iyi. İyi kurgulanmış, yaratıcı detaylarla dolu özgün bir düğün için ekibimizin yeni fikirlere, dolayısıyla dolu dolu geçecek bir zamana ihtiyacı olacak. Çift hakkında bilgi toparlamak ve önerilerimizi çoğaltmak adına bu süreç bizim için çok önemli.

Bu sene için yaklaşık olarak verebileceğiniz bir fiyat aralığı var mı?

Kişiye özel düğünler yarattığımız ve aynı düğünü bir daha tekrarlamadığımız için tam bir rakam vermek mümkün değil. Yalnızca şunu söyleyebilirim, yaratıcı etkinliklerden beklendiği gibi yüksek rakamlarla gelmiyoruz. Bununla birlikte harcama kalemlerini sınırlayarak daha ekonomik düğünler de kurgulayabiliyoruz. Küçük rakamlarla büyük düğünler planlamak bizim uzmanlık alanımızdır.

Myday Creative Event’ten fiyat teklifi almak için hemen tıklayın!

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

vildane

Düğün Tarihi: 24.10.2014


osmanlı modası geçmedi artık daha ya