Düğününüzü Pahalı Göstermenin 5 Yolu

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:35 dakika

29.06.2020

Düğün organizasyonunuzu öyle bir kurgulamalısınız o büyük geceyi olduğundan daha pahalı ve gösterişli kılabilesiniz. İşte şık, şaşaalı ama ekonomik bir düğüne imza atmanın yolları!

Düğünün Odak Noktası

Damatlar alınmasın ama bir düğün organizasyonunun ilgi odağı kuşkusuz gelindir. Gelen tüm davetliler diğer hiçbir detayı incelemedikleri kadar gelini incelerler. Şık ve şaşaalı bir düğüne davet edildikleri hissini vermenizin ilk yolu gösterişli bir gelinlik ve göz alıcı bir gelin buketidir. Şık, gösterişli ama asla asaletinden ödün vermeyecek bir gelinlikle herkesi büyüleyecek, en az gelinliğiniz kadar asil ama bir o kadar gösterişli el buketinizle gözleri üzerinize çekeceksiniz. Buketinizi, yapı marketlerin bahçe bölümlerinde satılan orkideleri satın alıp, kendiniz yaparak hem orkide gibi eşsiz bir çiçeği gelin buketinizde kullanmış hem de bu işi olabildiğince makul fiyata getirebilirsiniz.

pahali_dugun1

Az Olsun Öz Olsun

Düğününüzü pahalı ve şaşaalı göstermek istiyorsanız ikinci kural davetli sayınızı olabildiğince az tutmak olacaktır. Kimi çağırıp, kimi çağırmayacağınız konusunda zorlanabilirsiniz; fakat bu sorunu çözdüğünüz takdirde düğün organizasyon bütçenizin daha büyük bir kısmını ikramların daha kaliteli ve tatmin edici, tematik organizasyonun ise daha şık olması kalemlerine aktarabilirsiniz. Unutmayın davetlileri etkilemenin 8 yolundan biri de midelerine giden yoldan geçer!

pahali_dugun2

Düğün Organizasyon İndirimleri

Elite Organizasyon Hizmetleri
%25 İNDİRİM
10 2
Elite Organizasyon Hizmetleri

Düğün.com'a Özel Yapılacak Anlaşmalarda %25 İndirim Sizleri Bekliyor!

Lilas Events
%30 İNDİRİM
37 7
Lilas Events

Tüm Etkinliklerinizde %30 İndirim + Hostes Hediye !

Sıradışı Bir Oturma Düzeni

Düğünlerin alışılagelmiş oturma düzenleri konusunda ezber bozan bir organizasyon yapmayı göze almalısınız ki düğününüz diğerlerinden başka bir noktaya taşınsın. Düğün mekanınızda az sayıda kişi alan çok sayıda yuvarlak masa olmasındansa daha fazla davetliyi alabilecek upuzun masalardan daha az sayıda kullanarak farklı bir masa düzeni kurgulayabilirsiniz. Bu uzun masaları boylu boyunca mevsimin taze çiçekleri ile donatmayı, şık, asil ve gösterişli centerpiece’ler kullanmayı ihmal etmeyin.

pahali_dugun3

Dorenin Avantajı

Düğününüze altın varak efektiyle şaşaalı bir hava katın! Düğün mekanları süsleme ve dekorasyon teknikleriyle olduklarından çok daha şık ve farklı görünebilirler. Dekorasyonda ve süslemelerde gri – lame metalik materyal ve renkler yerine altın rengi materyal ve renkler kullanmanız genel görüntüde olduğundan daha pahalı bir organizasyon imgesi yaratacaktır.

pahali_dugun4

Işıklandırmada Sarı Sıcak

Bir diğer altın kural: düğününüzü ışıklarla süsleyin! Düğün mekanınızın süslemesinde ve dekorasyonunda aynı tarz ve renkte mumdan şaşırtıcı sayıda kullanmanız herkesi etkileyecektir. Mum ışığının sarı sıcaklığının etkisinde faydalanın. Ekonomik bir yöntemle düğününüze şaşaa katın!

pahali_dugun5

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Organizasyon Firmaları

Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

L

likya

22/10/2014

buket fikri aklıma yattı hihi sağolun :)