Düğün Organizasyonunda Bulunmaz Bir Ekip

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:23 dakika

29.06.2020

“Bir organizasyona çok para harcanmış olması onun elit ve hoş görüneceği anlamına gelmez. 5 Yüz Ajans ekibi çok cüzi bütçelerle bile çok şık görünen organizasyonlar yaratılabilir ve çiftlere bu anlamda tasarruf etme şansı sunabilir.”

Firmanızdan bahseder misiniz?

Biz Türkiye’de içerisinde sanat danışmanı, endüstriyel tasarımcı, estetisyen ve psikolog bulunan tek ajansız. Ruhunu paylaşıp hayatına silinmez bir anı katacağımız kişilerle bağ kurup, gerçekten ne istediklerini anlayıp onlara ve bu anı paylaşacakları kişilere hafızalarından asla silemeyecekleri güzel anılar yaşatmak için çalışıyoruz. 5 Yüz Ajans her müşterisiyle birebir ilgilenip özel anketler ve toplantılarla ruhlarını anlayıp butik olarak sadece o kişilere özel tasarımlar hazırlayan bir kuruluş. 5 Yüz Ajans, çiftleri tanımanın ardından tamamen onlara özel çizimler ve öyküler tasarlayıp beğenilere sunarak karşılıklı yoğun bir iletişim süreci sonunda organizasyonu kusursuzlaştırarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bu yüzden 5 Yüz Ajans organizasyonuyla her düğün bambaşka bir öyküye, kurguya sahiptir. Kişilere özgüdür, kalıcı bir hafıza oluşturur, yıllarca akıllardan silinmez…

5yuzajans.jpg

Yeni evlenecek çiftler niçin organizasyon firmalarını tercih etmeliler?

Düğün çok özel bir anıdır ve hatırlanması, doyasıya yaşanması gerekir. Bu özel anları organizasyonu ve misafirlerini düşünerek geçiren çiftlerde anı olarak geriye sadece yorgunluk kalır. Düğünlerin maddi yönleri göz önüne alındığında bizim gibi profesyonellerin çok daha cüzi rakamlara meydana getirebileceği organizasyonlar kişiler kendi çabalarıyla bir şeyler yapmaya çalıştığında yüklü bir maddi külfete dönüşebilir. Hem o güzel anıyı her saniyesiyle yaşayıp hatırlamak için hem de maddi zarara uğramamak için eş adaylarına mutlaka organizasyon şirketleriyle çalışmalarını öneriyoruz.

Size başvuran düğün çiftleri ne gibi taleplerde bulunuyorlar?

Genelde adayların kafalarında karışık bir puzzle bulunuyor. Bugüne kadar gördükleri düğünler, kendi hayalleri, yakınlarının istekleri hepsi bulanık bir resim gibi ifade ediliyor. Biz de bu puzzleda bulunan doğru parçaları alıp olması gerekenlerle birleştirip göremedikleri ama arzuladıkları o hikayeyi tasvir ediyoruz.

Firmanız ne gibi hizmetler sunuyor?

Düğün organizasyonunun tümünü ya da bir kısmını kapsayan farklı paketlerimiz bulunuyor. Gelin makyajından, fotoğraf çekimine, balayı organizasyonundan, catering hizmetlerine kadar büyük küçük her ayrıntıyı kapsayan özel paketlerle eş adaylarımıza sınırsız hizmet sunma şansımız bulunuyor. 5 Yüz Ajans reklam, tanıtım ve organizasyon hizmetleri veren güçlü altyapıya sahip bir kuruluş olduğu için farklı alanlardaki hizmetleriyle eş adaylarına daha zengin içeriğe sahip yaratıcı öneriler sunabilmektedir.

Bir düğünü planlamak ne kadar sürüyor?

Düğün planlama süreci farklı aşamaları kapsamaktadır. Tanışma, tanıma, tanımlama, öyküleme, eskizleme ve neticelendirme aşamalarından sonra bir 5 Yüz Ajans düğün organizasyonu eksiksiz bir şekilde tamamlanmış olur. Bu süreç çiftler iletişime açık olduğu takdirde bir ay gibi bir sürede tamamlanabilmektedir. Organizasyonda istenen ayrıntıların durumuna göre bu süreç değişebilir. Kişiye özel çalışmalar yapan bir kuruluş olarak tüm eş adaylarımıza en kısa sürede en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiş durumdayız. Tüm çiftlerimize düğünlerinden en az 4 - 5 ay önce bizimle iletişime geçmelerini öneriyoruz.

Bu sene düğün temalarında öne çıkanlar hangileri?

Günümüzde artık hikaye anlatmak daha trend. Her çiftin ilişki iç dinamiğine göre onlar için özel olarak bir öykü tasarlanmalı ve tüm düğün teması bu öykü çerçevesinde ilerlemeli, bir bütün olarak görülebilmeli. 5 Yüz Ajans profesyonel ekibiyle bu öykü yazımında ve faaliyete geçirilmesinde çok iddialı bir pozisyonda bulunuyor.

Bu sene için yaklaşık olarak verebileceğiniz bir fiyat aralığı var mı?

Kişilere özel tasarımlar yapan bir ajans olarak net bir fiyat aralığı vermemiz mümkün değil ama fiyatlandırmayla ilgili eş adaylarının bilmesi gereken en önemli ayrıntı bir organizasyona çok para harcanmış olması onun elit ve hoş görüneceği anlamına gelmez. 5 Yüz Ajans ekibi çok cüzi bütçelerle bile çok şık görünen organizasyonlar yaratılabilir ve eş adaylarına bu anlamda tasarruf etme şansı sunabilir.

5 Yüz Ajans’tan daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

Rüya İpek

Düğün Tarihi: 23.10.2014


Düğünün mali külfetini azaltmak için organizasyon firması gerçekten işe yarayabilir.


tutku

Düğün Tarihi: 23.10.2014


organizayon firmasında psikolog olması gerçekten iyi 1 düşünce çünkü o tleaşla çiftlerin arası bile bozulabilioo