Düğün Organizasyonunda Başarısı Belgelenmiş Bir İsim

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:50 dakika

29.06.2020

Kusursuzluğu ilke edinmiş Hera'da Davet Organizasyon titiz ve kaliteden ödün vermeyen duruşuyla size ve misafirlerinize en mutlu dakikaları yaşatmak için kurulmuş kalitesi ve başarısı belgelenmiş bir düğün organizasyon firması.

Çiftler düğünleri için sizden ne gibi şeyler bekliyor?

Biz organizasyonu tüm kalemleriyle ele alıyoruz, mekan ve menü seçimi, mekan tasarımı, projelendirme, davetin zaman planlanması ve akışı, ses-ışık düzeni, host - hostes hizmetleri, bar hizmetleri, dans dersleri, orkestra ve DJ seçimi, dekorasyon, fotoğrafçı, davetiye ve LCV hizmetleri gibi her konuda yardımcı oluyoruz. Çiftlerin bizden bekledikleri düğünleri ile ilgili her konuda bir kişi ile her şeyi çözümlemek.

hera

Gelin masası, ve mekanın diğer unsurları nasıl süsleniyor?

Her gelinin başka bir hayali var düğünü ile ilgili. Biz de onların hayallerini gerçeğe dönüştürmek için çalışıyoruz. Artık nikahlarda oturmalı düzenlerin yerine, kilise düzenleri ve nikah kürsüleri tercih ediliyor. Mekanın süslenmesi mekanın karakterine göre değişiyor. Her mekan için her hayalin yansıması farklı oluyor.

Mekanın girişi nasıl objelerle hazırlanıyor?

Mekanların girişinde misafirlerimizi bol çiçekli objeler ile karşılıyoruz. Çiçekler bir düğünü gösteren en güzel materyallerdir. Çiçeklerden sonra misafirlerimiz karşılama ekibimiz eşliğinde yerlerini buluyorlar.

Süslemelerde en çok tercih edilen nedir?

Bu sene genç misafirler için ayrıca düzenlenen dikdörtgen ve oval masalar çok moda. Dikdörtgen ve oval masaların üstüne düzenlenen bol çiçekli minimalist aranjmanların çok sayıda kullanımı ile bol miktarda kullanılan cam objeli mum ve mumluklar tamamlayıcı nitelikte. Ayrıca alanların kumaş ve ip perdelerle kaplanarak özel ışıklar ile boyanmaları, kademeli podyumlar ve zemin kaplamaları bu senenin trendlerinde ilk sırada yer alıyor.

En çok tercih edilen renklerden bahsedebilir misiniz?

Renk tercihleri bu yıl geçen yıllara göre daha soft tonlardan yana. Somonlar, beyazlar ve uçuk pembe gelinlerin istediği renkler arasında. Genel alanlarda ise yoğun olarak taş, vizon ve kırık beyaz trend olacak gibi duruyor.

Diğer organizasyon şirketlerinden ayrıldığınız noktalar neler?

Düğün sahiplerini samimi ve aile ortamı sıcaklığında ağırlamamız, kullandığımız malzemelerin kaliteli oluşu, standart ve rutin olan yerine yaratıcı olanı sunuyor olmamız gibi etkenler düğün sahiplerinden en çok duyduğumuz tercih sebeplerinden. İlave olarak tekrarı olmayan bu özel gün için güvenin en önemli unsur olduğunu biliyor ve hissettiriyoruz. En önemlisi biz ‘organizasyon ve bütçe danışmanıyız’ gelin ve damatların hayallerini süsleyen organizasyonu bütçelerine uygun hale getirip, hayatlarındaki en özel günü onlara kusursuz olarak sunuyoruz.

Firmanızın alanında almış olduğu birtakım belge ve sertifikalar var mı?

Hera da Davet olarak, marka bilinilirliğimizi ve kurumsal yapımızı taçlandıracak işlerimizin ve alt yapımızın yanı sıra, 2012 yılında ISO 9001 Kalite Belgesi ve ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti belgelerimizi aldık, eğitimlerimizi tamamladık. TC. Kültür Bakanlığı tarafından tek yetkili kılınan dernek olan YEPUD (Yaratıcı Etkinlik Planlama ve Uygulama Derneği) derneğine kabul edilen İzmir deki tek organizasyon firmasıyız.

Hera’da Davet hakkında daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

melda aslanoğlu

Düğün Tarihi: 23.10.2014


Organizasyon firması bütçe ve üstünüzden yük alma konuusnda iyi bir seçenek


gülce kıyı

Düğün Tarihi: 23.10.2014


sertifikalı organizasyın firması enteresan :D