Büyük Organizasyonlar Büyük Düşüncelerle Başlar!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:20 dakika

29.06.2020

Uluslar Arası Profesyonel Düğün Planlayıcılar Derneğine üye, Türkiye'de profesyonel “evlilik planlayıcısı” kavramının öncüsü: İstanbul Davet Organizasyon.

Firmanızdan biraz bahseder misiniz?

Biz Müşterilerimizin duygu ve düşünceleri paylaşan, onların hayalleri doğrultusunda hizmet eden, sanat ve modayla yakından ilgili, estetik görüşe sahip, yaratıcı, hayal gücü zengin, tasarladıklarını görsel sunumla ifade edebilen, dikkatini yoğunlaştırabilen ve ayrıntıları görebilen renk algısı yüksek, göz ve ellerini eşgüdümle kullanabilen, insanlarla iyi iletişim kuran, sevecen, hoşgörülü, sabırlı, müşterilerin ihtiyaçlarına ve bütçelerine yönelik çözümler sunan kendini sürekli geliştiren profesyonel bir ekibiz.

istanbul-davet-organizasyon

Yaptığınız işi nasıl tarif ediyorsunuz?

Karmaşayı durdurmak, alışkanlıkları gözlemlemek, gereksiz olanları elimine etmek, fonksiyonel bir sistem oluşturmak, zamanı yönetmek, düzeni sağlamak... Bir ürünün çizgi, şekil, renk, biçim, doku gibi insan duyuları ile algılanabilen çeşitli unsur ve özelliklerini oluşturan organizasyonu yapmak.

Çiftler niçin organizasyon firmalarını tercih etmeliler?

Organizasyon firması, organize edendir, neyi nereden ne şekilde sağlayacağını bilen, sorun çözme yeteneğine sahip, çeşitli unsurları bir araya getiren, düzen içinde uyumla işlemelerini sağlayandır. Organizasyon firması, tedarik yönetimi, insan yönetimi, zaman yönetimi yapabilendir. Gerek kişisel gerekse kurumsal bakıldığında yapılacak bir etkinlik varsa organizasyon firmasına da ihtiyaç olacağı şüphesizdir. Hatta gerekli bir profesyonel bakış açısıdır. Uzun yıllar bu sektörde faaliyet gösteren bir organizasyon yönetimi firması müşterilerin ihtiyaçları ve yönlendirmeleriyle çiftler için gerekli çok geniş bir ürün ve malzeme stokuna, gerekli deneyim ve kadroya sahiptir.

Firmanız çiftlere ne gibi hizmetler sunuyor?

Çiftlerin beğenileri, ilgi alanları, yaşam tarzları, doğrultusunda, çok geniş bir yelpazede evlilik sürecini planlayıp, yaratıcı çözümler üreterek uluslar arası standartlara uygun ister evlerinin, villalarının bahçesinde, isterlerse bizim çalıştığımız mekanlarda müşterilerimizin taleplerine yönelik A - Z'ye her türlü organizasyon hizmetini veriyoruz.

Bir düğünü planlamak ne kadar sürüyor?

Evlenecek çiftlerimizin hayalleri ve düşleri; her şeyden önemlisi bütçeleri doğrultusunda bir düğün planlamaları için öncelikle uygun mekan bir seçimi yapmaları gerekiyor. Mekanlar, son yıllarda rezervasyonlarında, ramazan ayının yaz dönemine denk gelmesi sebebiyle, çok yoğun bir taleple karşı karsıya kalmakta. Bundan dolayı çiftlerin, yaz düğünleri için en geç kasım - ocak ayı içerisinde düğün mekanı rezervasyonlarını yaptırmaları gerekiyor. Mekan rezerve edildikten sonra düğün konseptine uygun davetiyenizden masa kartlarına, masa örtülerinizden masa üstü objelerinize, giriş yolundan, gelin - damat masanıza varıncaya kadar tüm detaylar için ofisimizde bize bir gününüzü ayırmanız yeterli. Sizin konseptinize ait tüm detaylar ile demo masa sunumu yapmak için bir hafta sonrasına randevu veriyoruz.

Düğün temalarında öne çıkan konular hangileri?

Hangi mevsimde evleniyorsunuz? Nerede evleneceksiniz? Favori renkleriniz hangileri? Siz kimsiniz? Bir tutkunuz var mı? Bütün bunlar düğün temasını belirlemede önemli sorular. Düğün organizasyonu çiftin özelliklerine ve taleplerine göre belirlenen bir şey olması sebebiyle genel geçer bir tarzdan bahsetmek güç. Yine de moda renkler olan neon tonlar, meyve temalı düğünler, retro, vintage veya bohem tarzda düğünler bizim en sevdiğimiz türden konseptler. Bunların dışında; siyah - beyaz temalı düğünler, pastel renkli düğünler, limon sarı düğünler ve sonbahar temalı düğünler de trend olarak öne çıkan tarzlar. Bunlar daha ziyade organizasyon temaları. Öte yandan daha mekansal anlamda, plaj düğünü, ada düğünü, kış düğünü, köy düğünü gibi konseptler de trend haline geldi.

Verebileceğiniz bir fiyat aralığı var mı?

Kişi başı 15 TL’den başlayan fiyatlarla salon düğünü ve organizasyon süslemeleri, 25 TL’den başlayan fiyatlarla kır düğünü ve organizasyon süslemeleri yapıyor; 35 TL’den başlayan fiyatlarla konsept düğünler organize ediyoruz.

İstanbul Davet Organizasyon'dan daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

Zeynep N.

Düğün Tarihi: 14.10.2014


umarım herkes düğününü tam istediği gibi yapar :)


Ezgi Kahraman

Düğün Tarihi: 14.10.2014


organizasyın firması istediklerimizi yansıtabilirse gerçekten iyi bir sonuç çıkabileceğine inanıyorum