10 Parmağında 10 Marifet Bir Organizasyon Ekibi

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

2:38 dakika

29.06.2020

Event by Heval Zengoğlu, işindeki itinası, hassasiyeti ve detaycılığı ile tanınmaktan sonsuz gurur duyan bir ‘organizasyon mimarı’ olarak profesyonel hayatına devam eden bir isim.

Firmanızdan biraz bahseder misiniz?

Event By Heval Zengoğlu üç senedir faaliyet gösteren, konsept ve kişiye özel düğün - davetler yapan ve bunları projelendiren bir firma. Bizi diğer firmalardan ayıran nokta, müşterilerimizin en önemli gecesini iç mimar gözü ile detaylandırıp projelendirerek müşterilerimize özel konseptler hazırlıyor oluşumuz. En büyük amacımız, hayal ettiklerini bizim tecrübemizle pekiştirerek unutulmaz bir güne çevirmek. Firmamızın bünyesine mobilya ve dekorasyonu da ekleyerek iç mimari geleneğinden gelmenin verdiği avantajları tek bir çatıda topladık. Ziyaretimize gelen müşterilerimiz organizasyon ve ev dekorasyonuna ait her detayı firmamızda bulabilirler.

event-by-heval-zengoglu

Peki, çiftler niçin organizasyon firmalarını tercih etmeliler?

Organizasyon firması ile düğün planlaması yaparak daha rahat yol alınabilir. Organizasyon sadece mekan süsleme adına tasarımlar yapmanın yanı sıra düğünün akışını düğün gününe kadar yapılması gereken planlamayı organize eder ve gelin damadın tüm yükünü keyifle üstlenir. Bazı düğün mekanları ile de çalışıyoruz. Mekanlara gelen müşterilerimizi en güzel şekilde ağırlayarak, isteklerine cevap vermek düğün streslerini en aza indirgiyor.

Size başvuran çiftler ne gibi taleplerde bulunuyorlar?

Genellikle düğün danışmanlığı hizmetleri, mekan belirleme, düğün planlaması, LCV hizmeti, süsleme ve dekor adına tasarımlar, davetiye, nikah şekeri gibi bir çok hizmetimiz olduğu için her konuda yardımcı olmamızı talep ediyorlar.Tamamı ile bu hizmetleri verdiğimiz için gönül rahatlığı ile firmamıza güvenip hayallerini bize emanet edebiliyorlar.

Çiftlerin tüm bu beklentilerini karşılayabilecek donanıma sahipsiniz yani...

Evet... Firmamız, düğün danışmanlık, davetiye, nikah şekeri, düğün pastası, catering, host ve hostes hizmeti, düğün ve davet dekorasyonu, süslemesi, klasik araba kiralama, ekipman temin etme, LCV hizmeti, kına gecesi organizasyonları, bekarlığa veda için özel konseptler, sünnet düğünleri, baby shower, kişiye özel doğum günü partileri, şirket lansmanları, evlilik hikayesi fotoğrafçılığı, gelin hamamı gibi bir çok hizmeti sunmaktadır. Bunun yanı sıra mobilya, ev dekorasyon hizmetimiz de mevcuttur. Organizasyonunu üstlendiğimiz müşterilerimize evlerinin mobilya seçimi ve dekorasyonunda da yardımcı oluyoruz. Hatta hem organizasyonunu, hem mobilyasını firmamıza yaptıran müşterilerimize özel indirimli fiyatlar veriyoruz.

Bir düğünü planlamak ne kadar sürüyor?

Düğün planlamasının sağlıklı ve keyifli olabilmesi için düğünden en az altı ay önce bizimle iletişime geçmeleri gereklidir. Konsept ve kişiye özel düğünler yapmaya çalıştığımız için düğünün planlaması, müşterilerimize sunum yapmamız ve her detayın tasarımı en az 3 ay sürüyor. Ekibimiz bu konuda tecrübeli olduğundan son bir ay kala gelen müşterilerimizin de düğün organizasyonlarını gerçekleştirdiğimiz oluyor ama bizim önerimiz en az altı ay öncesinde çalışmaya başlamak.

Bu sene düğün temalarında öne çıkan konular hangileri?

Bu sene trend, temalı ve konsept düğünler. Bu, elbette firmamız için de keyifli bir çalışma ortamı yaratıyor. Örneğin, eski kibrit fabrikasında bir düğün organizasyonumuz gerçekleşti. Bunun yanı sıra Demirciköy'de kumsal düğünü yaptık. Bu tarz özel konseptler bizi heyecanlandırıyor açıkçası... Her düğünün konseptine uygun dekorasyonlar hazırlamaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin isteğini ve düğün mekanının atmosferini düşünerek özel tasarımlar hazırlıyoruz. Şunu belirtmeliyim ki, düğün dekorasyonunda renkli tasarımlar da ortaya çıkmaya başladı. Alışagelmişin dışında farklı masa dekorları, şeker büfeleri dediğimiz karşılama köşeleri hazırlayarak farklı bakış açıları yaratıyoruz. Yükselen trendlerden biri de dekorasyonda sade, beyaz tonları kullanarak mekanı renkli ışıklarla boyamak. Bu hem mekanı görsel açıdan harika gösterirken hem de davetlileri eğlendirerek ortamı keyifli bir hale getiriyor. Arka planda sadelik ve beyaz da şık asil bir hava katıyor.

Bu sene için yaklaşık olarak verebileceğiniz bir fiyat aralığı var mı?

Fiyat aralığı vermek çok zor maalesef... Çünkü kişi sayısına ve konsepte göre fiyatlar değişmekte. Ama şunu belirtebilirim ki; her bütçeye uygun organizasyonlar yapmaktayız. Önemli olan müşterilerimizin dilediği gibi bir organizasyon gerçekleştirmek ve bütçelerini zorlamadan onlara unutulmaz bir gece yaşatmak... Bizim için öncelik, müşterilerimizi ofisimizde ağırlayarak, onlarla kahvelerimizi yudumlarken güzel sohbetler ederek, düğün stresini keyifli bir hale getirmek.

Event by Heval Zengoğlu'undan daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.

Organizasyon Firmaları

Şehrindeki en iyi organizasyon firmaları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Organizasyon firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Organizasyon Firmaları

Düğün Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

Meryem Önür

Düğün Tarihi: 21.10.2014


Bütün isteklerimizi yerine getirecek ve bir sıkıntı yaşamayacağımızı biliyoruz ellerinize sağlık :))


Tuana Kılınç

Düğün Tarihi: 21.10.2014


İyi bir organizasyon firmasının ne kadar önemli olduğu biliyoruz teşekkürler dugun.com ve Event by Heval Zengoğlu