Events Wedding

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Events Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Events Wedding Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Events Wedding Sık Sorulan Sorular

Events Wedding düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Events Wedding organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.


Events Wedding hangi hizmetleri vermektedir?

Events Wedding dj, nikah şekeri, balayı, mekan giydirme, catering, pasta, sanatçı, dekor, fotoğraf ve video, kına gecesi, servis ve hizmet elemanı, çiçek, davetiye, barkovizyon, süsleme, işık ve ses ekipmanları, havai fişek, kapalı çadır, masa / sandalye temini, lcv hizmeti hizmetlerini vermektedir.


Events Wedding düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Events Wedding düğün organizasyonu dışında mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, parti, nişan, açılışlar, doğum günü, baby shower, sünnet düğünü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler organizasyonlarında hizmet vermektedir.


Events Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Events Wedding ile 6 haftadan fazla önce iletişime geçmelisiniz.


Events Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Events Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

Tüm Sorular

Events Wedding Hakkında

Düğününüzde fark yaratacak ve gecenizi benzersiz kılacak tek şey sizin stilinizdir! İyi bir organizasyon firması da stilinizi yansıtan, hayallerinizdeki geceyi size özel olarak tasarlayabilmelidir. Sizin de aradığınız böyle bir firma ise Events Wedding tam da aradığınız çözüm ortağı… Neden mi? Anlatalım!

Öncelikle belirtmek isteriz ki önceliğimiz istekleriniz! Bu yüzden görüşmeler düzenliyor, hayal ettiğiniz her detay hakkında konuşuyoruz. Gecenizin yayın akışını, ilk dansınızı, salonun nasıl görüneceğini, aksesuar ve dekorları, müzik, sahne, davet menüleri… Aklınıza gelen ve gelmeyen her özel ayrıntıyı inceliyoruz! Bu sayede isteklerinize en iyi şekilde cevap verecek ekibimizle harekete geçiyoruz.

Events Wedding Hatay’daki mevcut adresimizde demo masalarınızı, aksesuar örnekleri ve gerekli detayları hazırlıyoruz. Ardından yeni bir görüşme daha yaparak çıkardığımız bütçeyi ve davetiniz için sunduğumuz hizmetleri inceliyoruz. Onayladığınız takdirde hazırlıklar başlıyor ve kalabalık bir ekiple benzersiz bir düğün organizasyonu yaratıyoruz!

Düğün paketlerimizi soranlardan mısınız? Elbette alternatif hizmet paketlerimiz var fakat her çiftin isteği ve ihtiyaçları farklıdır! Bu yüzden davetlerinizi de standart bir kalıba sokmak yerine çiftlerimize özel alternatifler yaratıyoruz. Örneğin; mekân tercihimi yaptım fakat aksesuardan müzisyene, dekorasyonda fotoğrafçıya bütün detaylar size ait diyebilirsiniz. İsterseniz, yalnızca salon süslemesi, drone çekimi veya catering hizmeti de tercih edebilirsiniz.

Sizi tanıyan, isteklerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştiren bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz? Öyleyse Hatay düğün organizasyonlarınızı hatta şehir dışında düzenleyeceğiniz davetleri Events Wedding ailesi ile taçlandırabilirsiniz!

Sınırsız hizmet ve ayrıcalıklı bir geceden bahsetmek bu kadar kolay olmaz diyorsanız; bir an önce Events Wedding ekibi ile iletişime geçin! Profesyonel ellerde hazırlanan bir davetin farkını siz de hissedeceksiniz! Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak veya formu doldurarak bizimle irtibat sağlamak!

İletişim

  • Adres:

    Harbiye yolu üzeri Sinanlı kavşağı Antakya/ Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Events Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.