Events Wedding

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Events Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  100-200 TL

Events Wedding Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Events Wedding Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Events Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Balayı, Barkovizyon, Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Sünnet düğünü

Events Wedding Hakkında

Düğününüzde fark yaratacak ve gecenizi benzersiz kılacak tek şey sizin stilinizdir! İyi bir organizasyon firması da stilinizi yansıtan, hayallerinizdeki geceyi size özel olarak tasarlayabilmelidir. Sizin de aradığınız böyle bir firma ise Events Wedding tam da aradığınız çözüm ortağı… Neden mi? Anlatalım!

Öncelikle belirtmek isteriz ki önceliğimiz istekleriniz! Bu yüzden görüşmeler düzenliyor, hayal ettiğiniz her detay hakkında konuşuyoruz. Gecenizin yayın akışını, ilk dansınızı, salonun nasıl görüneceğini, aksesuar ve dekorları, müzik, sahne, davet menüleri… Aklınıza gelen ve gelmeyen her özel ayrıntıyı inceliyoruz! Bu sayede isteklerinize en iyi şekilde cevap verecek ekibimizle harekete geçiyoruz.

Events Wedding Hatay’daki mevcut adresimizde demo masalarınızı, aksesuar örnekleri ve gerekli detayları hazırlıyoruz. Ardından yeni bir görüşme daha yaparak çıkardığımız bütçeyi ve davetiniz için sunduğumuz hizmetleri inceliyoruz. Onayladığınız takdirde hazırlıklar başlıyor ve kalabalık bir ekiple benzersiz bir düğün organizasyonu yaratıyoruz!

Düğün paketlerimizi soranlardan mısınız? Elbette alternatif hizmet paketlerimiz var fakat her çiftin isteği ve ihtiyaçları farklıdır! Bu yüzden davetlerinizi de standart bir kalıba sokmak yerine çiftlerimize özel alternatifler yaratıyoruz. Örneğin; mekân tercihimi yaptım fakat aksesuardan müzisyene, dekorasyonda fotoğrafçıya bütün detaylar size ait diyebilirsiniz. İsterseniz, yalnızca salon süslemesi, drone çekimi veya catering hizmeti de tercih edebilirsiniz.

Sizi tanıyan, isteklerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştiren bir çözüm ortağı mı arıyorsunuz? Öyleyse Hatay düğün organizasyonlarınızı hatta şehir dışında düzenleyeceğiniz davetleri Events Wedding ailesi ile taçlandırabilirsiniz!

Sınırsız hizmet ve ayrıcalıklı bir geceden bahsetmek bu kadar kolay olmaz diyorsanız; bir an önce Events Wedding ekibi ile iletişime geçin! Profesyonel ellerde hazırlanan bir davetin farkını siz de hissedeceksiniz! Yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanarak veya formu doldurarak bizimle irtibat sağlamak!

İletişim

 • Adres:

  Harbiye yolu üzeri Sinanlı kavşağı Antakya/ Hatay

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Events Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.