Düğün Organizasyon Gaziantep

Tasarım Meleği Gaziantep

  • Min. Fiyat
    100-200 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tasarım Meleği Gaziantep Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Tasarım Meleği Gaziantep Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Tasarım Meleği Gaziantep Sıkça Sorulan Sorular

Tasarım Meleği Gaziantep şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Tasarım Meleği Gaziantep şehir dışında hizmet veriyor.

Tasarım Meleği Gaziantep ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Tasarım Meleği Gaziantep ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Tasarım Meleği Gaziantep düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Tasarım Meleği Gaziantep düğün organizasyonu dışında mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, baby shower, açılışlar, nişan, sünnet düğünü, doğum günü, bayi toplantısı, parti, piknik organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Tasarım Meleği Gaziantep hangi hizmetleri vermektedir?

Tasarım Meleği Gaziantep nikah şekeri, çiçek, masa / sandalye temini, davetiye, kına gecesi, sanatçı, dj, dekor, pasta, fotoğraf ve video, işık ve ses ekipmanları, servis ve hizmet elemanı, lcv hizmeti, havai fişek, süsleme, mekan giydirme, catering hizmetlerini vermektedir.

Tasarım Meleği Gaziantep düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Tasarım Meleği Gaziantep organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.

Tasarım Meleği Gaziantep Hakkında

Düğün davetinizin kusursuz bir şekilde planlanması ve düğün mekânınızın en iyi şekilde tasarlanması için profesyonel bir organizasyon firması ile çalışmak isterseniz; sizi Tasarım Meleği Gaziantep’e davet ediyoruz. Gaziantep’te faaliyet gösteren organizasyon firmaları arasından büyük bir fark ile sıyrıldığımız söyleyebiliriz. Bunu da kaliteyi her zaman en üst seviyede tutmayı hedefleyen çalışma anlayışımıza borçluyuz. Her biri kendi alanında profesyonel ekibimiz ile de yine sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz.

Bizimle ister düğün organizasyonunuz için isterseniz de kına organizasyonunuz için irtibata geçebilirsiniz. Hatta nişan ve söz organizasyonlarınızda da yine bizi tercih edebilir ve kusursuz bir davete imzanızı atabilirsiniz. Düğün mekânınızın organize edilmesi için bizimle iletişime geçtiğiniz anda ön görüşme için bir randevu oluşturuyoruz ve sizi ofisimize davet ediyoruz. Kahve eşliğinde dost sohbeti ile sizi samimi bir şekilde karşılıyoruz. Sonrasında ise nasıl bir davet tasarımı istediğiniz üzerine uzun uzadıya konuşuyoruz. Talep ve beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde dinleyerek notlarımızı alıyoruz. İlk olarak hangi renk konsepti üzerinde çalışacağımıza karar veriyoruz. Masa ve sandalye süslemelerimizi bu renk üzerinden tasarladığımız kumaş ve tüller ile oluşturuyoruz. Nikâhınızın gerçekleşeceği alan için özel bir arka fon oluşturuyoruz. Masa tasarımına karar verme aşamasında demo masalarımızı da inceleyerek onların üzerinden konsept geliştirme imkânı da sunabiliyoruz size.

Kına geceleriniz için de yine tahtlarımızın ve çeşitli kına süslemelerimizin yer aldığı konseptlerimiz ile hizmet veriyoruz.

Bir organizasyonunun kusursuz ilerlemesi için nasıl bir yol izlenmesi gerektiği üzerine oldukça tecrübeli bir ekip olarak, size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Siz de düğününüz için Tasarım Meleği Organizasyon gibi alanında uzman bir ekip ile geceye imzanızı atmak isterseniz düğününüzün 4 hafta kadar öncesinde sayfa üzerindeki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Mahallesi Hasan Celal Güzel Caddesi Sinemnur Apartman Altı No 102/A Şehitkamil

  • Haritadaki Konumu

    Tasarım Meleği Gaziantep Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.