Tasarım Meleği Gaziantep

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Tasarım Meleği Gaziantep Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Tasarım Meleği Gaziantep Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Tasarım Meleği Gaziantep Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Tasarım Meleği Gaziantep Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Catering, Çiçek, Davetiye, Dekor, DJ, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, LCV hizmeti, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Sanatçı, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tasarım Meleği Gaziantep Hakkında

Düğün davetinizin kusursuz bir şekilde planlanması ve düğün mekânınızın en iyi şekilde tasarlanması için profesyonel bir organizasyon firması ile çalışmak isterseniz; sizi Tasarım Meleği Gaziantep’e davet ediyoruz. Gaziantep’te faaliyet gösteren organizasyon firmaları arasından büyük bir fark ile sıyrıldığımız söyleyebiliriz. Bunu da kaliteyi her zaman en üst seviyede tutmayı hedefleyen çalışma anlayışımıza borçluyuz. Her biri kendi alanında profesyonel ekibimiz ile de yine sektörde fark yaratmaya devam ediyoruz.

Bizimle ister düğün organizasyonunuz için isterseniz de kına organizasyonunuz için irtibata geçebilirsiniz. Hatta nişan ve söz organizasyonlarınızda da yine bizi tercih edebilir ve kusursuz bir davete imzanızı atabilirsiniz. Düğün mekânınızın organize edilmesi için bizimle iletişime geçtiğiniz anda ön görüşme için bir randevu oluşturuyoruz ve sizi ofisimize davet ediyoruz. Kahve eşliğinde dost sohbeti ile sizi samimi bir şekilde karşılıyoruz. Sonrasında ise nasıl bir davet tasarımı istediğiniz üzerine uzun uzadıya konuşuyoruz. Talep ve beklentilerinizi eksiksiz bir şekilde dinleyerek notlarımızı alıyoruz. İlk olarak hangi renk konsepti üzerinde çalışacağımıza karar veriyoruz. Masa ve sandalye süslemelerimizi bu renk üzerinden tasarladığımız kumaş ve tüller ile oluşturuyoruz. Nikâhınızın gerçekleşeceği alan için özel bir arka fon oluşturuyoruz. Masa tasarımına karar verme aşamasında demo masalarımızı da inceleyerek onların üzerinden konsept geliştirme imkânı da sunabiliyoruz size.

Kına geceleriniz için de yine tahtlarımızın ve çeşitli kına süslemelerimizin yer aldığı konseptlerimiz ile hizmet veriyoruz.

Bir organizasyonunun kusursuz ilerlemesi için nasıl bir yol izlenmesi gerektiği üzerine oldukça tecrübeli bir ekip olarak, size en iyi hizmeti sunmak için buradayız. Siz de düğününüz için Tasarım Meleği Organizasyon gibi alanında uzman bir ekip ile geceye imzanızı atmak isterseniz düğününüzün 4 hafta kadar öncesinde sayfa üzerindeki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Mahallesi Hasan Celal Güzel Caddesi Sinemnur Apartman Altı No 102/A Şehitkamil

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Tasarım Meleği Gaziantep Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.