Düğün Organizasyon Gaziantep

Şan Organizasyon

  • Min. Fiyat
    100-200 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Şan Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
100-200 TL

Şan Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Demo masa hazırlıyor musunuz?
Evet
Konsept/tema geliştirme yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında hizmet verebilir misiniz?
Evet

Şan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Şan Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Şan Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Şan Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Şan Organizasyon ile 4 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Şan Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Şan Organizasyon düğün organizasyonu dışında kurumsal etkinlikler, baby shower, davet ve resepsiyon, doğum günü, nişan, bayi toplantısı, açılışlar, parti, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Şan Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Şan Organizasyon dekor, havai fişek, masa / sandalye temini, servis ve hizmet elemanı, davetiye, kına gecesi, fotoğraf ve video, süsleme, çiçek, mekan giydirme, işık ve ses ekipmanları hizmetlerini vermektedir.

Şan Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Şan Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 100-200 TL aralığından başlamaktadır.

Şan Organizasyon Hakkında

Şehrin en iddialı ve en tecrübeli firmalarından biri olan markamız Şan Organizasyon Gaziantep menşeili büyük bir oluşum. Çok uzun yıllardır davet sektörünün içerisinde olmamızın kazandırdığı deneyim ve vizyon sahibi yenilikçiler olmamızın getirdiği bilgi birikimi sayesinde hep en iyilerden biri olmayı başardık. Bize özgü tasarımlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile daima güler yüzlü bir şekilde müşterilerimize yaklaştık. Bu sayede çiftlerin hayatlarındaki en değerli gün olan düğünlerinde yanlarında olarak onlara destek verdik.

Düğününüzü her nerede yapacak olursanız olun size tam da hayal ettiğiniz gibi elit, şık ve eğlenceli bir davet yaşatabiliriz. Mekanı süsler, gelin damat masası kurar, oturma düzenini ayarlar, müziği ekler, fotoğraf ve video hizmetini sağlar ve çiçeklerden servislere aklınıza gelebilecek her detayı organize ederiz.

Düğün haricinde nişan merasimleri ve kına geceleri için de çokça tercih ediliyoruz. Bu değerli günler için kendi dinamiklerine uygun hazırlıklar yapıyor ve konseptler belirliyoruz. Örneğin kına için; mekan süsleme ve giydirmeleri yaparak davet alanınızın kına ruhuna uygun hale gelmesini sağlıyoruz. Gelinlerimiz bu konuda özellikle kına tahtına uygun olacak kırmızı veya pembe gibi renkleri tercih ediyorlar. Nişan için ise daha sade ve oldukça şık nişan konseptleri ve soft renkler tercih ediliyor.

Bu anlattıklarımızı okudunuz ve yukarıda yer alan fotoğraflarımızı da incelediyseniz, gözlemleriniz ışığında bize dair düşüncelerimiz olumluysa ne mutlu! Şan Organizasyon olarak ilimiz Gaziantep düğün organizasyon şirketleri arasında farkımızı ve kalitemizi size kanıtlama şansına sahip olursak çok seviniriz. Gelin buluşup tanışalım ve hayallerinizdeki düğün için neler yapabiliriz etraflıca konuşalım. Bu sayede kararınızı çok daha rahat verirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden hemen sayfanın yan tarafında bulunan formu mümkün olduğunca eksiksiz bilgileriniz ile doldurarak alttaki “fiyat teklifi al” butonuna tıklayın. İşte bize ulaşmak bu kadar kolay, sadece bir tık uzağınızdayız.

İletişim

  • Adres:

    Şehitkamil/Gaziantep

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.