Şan Organizasyon

E-posta Gönder

 • Şehitkamil, Gaziantep.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Şan Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  50-100 TL

Şan Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şan Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Şan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti

Şan Organizasyon Hakkında

Şehrin en iddialı ve en tecrübeli firmalarından biri olan markamız Şan Organizasyon Gaziantep menşeili büyük bir oluşum. Çok uzun yıllardır davet sektörünün içerisinde olmamızın kazandırdığı deneyim ve vizyon sahibi yenilikçiler olmamızın getirdiği bilgi birikimi sayesinde hep en iyilerden biri olmayı başardık. Bize özgü tasarımlarımız ve kaliteli hizmet anlayışımız ile daima güler yüzlü bir şekilde müşterilerimize yaklaştık. Bu sayede çiftlerin hayatlarındaki en değerli gün olan düğünlerinde yanlarında olarak onlara destek verdik.

Düğününüzü her nerede yapacak olursanız olun size tam da hayal ettiğiniz gibi elit, şık ve eğlenceli bir davet yaşatabiliriz. Mekanı süsler, gelin damat masası kurar, oturma düzenini ayarlar, müziği ekler, fotoğraf ve video hizmetini sağlar ve çiçeklerden servislere aklınıza gelebilecek her detayı organize ederiz.

Düğün haricinde nişan merasimleri ve kına geceleri için de çokça tercih ediliyoruz. Bu değerli günler için kendi dinamiklerine uygun hazırlıklar yapıyor ve konseptler belirliyoruz. Örneğin kına için; mekan süsleme ve giydirmeleri yaparak davet alanınızın kına ruhuna uygun hale gelmesini sağlıyoruz. Gelinlerimiz bu konuda özellikle kına tahtına uygun olacak kırmızı veya pembe gibi renkleri tercih ediyorlar. Nişan için ise daha sade ve oldukça şık nişan konseptleri ve soft renkler tercih ediliyor.

Bu anlattıklarımızı okudunuz ve yukarıda yer alan fotoğraflarımızı da incelediyseniz, gözlemleriniz ışığında bize dair düşüncelerimiz olumluysa ne mutlu! Şan Organizasyon olarak ilimiz Gaziantep düğün organizasyon şirketleri arasında farkımızı ve kalitemizi size kanıtlama şansına sahip olursak çok seviniriz. Gelin buluşup tanışalım ve hayallerinizdeki düğün için neler yapabiliriz etraflıca konuşalım. Bu sayede kararınızı çok daha rahat verirsiniz. Hiç vakit kaybetmeden hemen sayfanın yan tarafında bulunan formu mümkün olduğunca eksiksiz bilgileriniz ile doldurarak alttaki “fiyat teklifi al” butonuna tıklayın. İşte bize ulaşmak bu kadar kolay, sadece bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.