Alya Organizasyon

E-posta Gönder

Alya Organizasyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  5-10 TL

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Alya Organizasyon Özellikler

 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Alya Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kına gecesi, Nikah şekeri, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Alya Organizasyon Hakkında

Düğünün kalbi organizasyondan geçer. Organizasyon ne kadar iyiyse düğün de o kadar güzeldir! İşte bu düşünceye sahip ekibimizle birlikte Gaziantep düğün organizasyon şirketleri arasında başarıyla yerimizi aldık. Alya Organizasyon olarak tecrübelerimizi sizinle paylaşmayı ve kaliteli hizmetimizi sunmayı çok istiyoruz!

Çiçekli süslemelerden dekorasyona kadar birçok konuda en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Bulunduğumuz bölgede farkımızı hissetmeniz için elimizden gelenin daima en iyisini yapıyoruz. Bunun için de samimiyete çok önem veriyoruz. Bu yüzden ilk olarak düğün öncesi organizasyonunuzu konuşmak üzere sizinle bir araya geliyoruz. Hem isteklerinizi konuşuyor hem de kendi planlama fikirlerimizi paylaşıyoruz. Tecrübelerimizden yararlanarak en mutlu gününüzü güzelleştirmek için düğün planlamanızı yapıyoruz. Tüm programı önceden size aktardığımız için de değiştirmek istediğiniz detaylara da planlama aşamasında karar veriyorsunuz. Böylece hem rahat ediyor, sürpriz yaşamıyor hem de düğünün tadını çıkarıyorsunuz.

Organizasyon sorumlumuz sayesinde kendinizi düğün boyunca asla yalnız hissetmiyorsunuz. Baştan sona her detayla titizlikle ilgileniyor ve karşınıza herhangi bir sorun çıkmasını önlüyoruz. Konuklarınız ile ayrı ayrı ilgilenen servis ekibimiz, güler yüzlü bir şekilde hizmet veriyor. İstekleri asla geciktirmeden sunuyor, hijyene de oldukça dikkat ediyor. Sadece düğün değil birçok organizasyonunuz için de aynı kalitede çalışıyoruz. Kınadan nişan davetine, özel toplantılarınızdan sünnet düğününe kadar birçok organizasyon türünde hizmet veriyoruz.

Düğün organizasyon Gaziantep şeklinde bir arama yaptığınızda karşınıza çıkan firma olduğumuz için çok mutluyuz. Şu zamana kadar mutlu ettiğimiz çiftlerimizin arasına sizi de dahil etmek istiyoruz. Yüzünüzdeki gülümsemeyi görmek bizim için inanın paha biçilemez! Buna emin olabilirsiniz.

Siz de bizimle çalışmak isterseniz sayfa üzerindeki iletişim bilgilerini kullanabilir, yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz. Bu iki yoldan birini kullanarak güler yüzlü ve kaliteli hizmetimizin tadını çıkarabilirsiniz!

İletişim

 • Adres:

  Turgut Özal Mah. Gaziantep Cad. No:117 Araban/Gaziantep

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.