Düğün Organizasyon Balıkesir

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon

  • Min. Fiyat
    600-800 TL

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir organizasyon istediğini anlat, ücretsiz düğün asistanı, kriterlerine uygun 5 organizasyon firmasından fiyat teklifi göndersin!

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
600-800 TL

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Özellikler

Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Demo Masa
Evet
Konsept/Tema Geliştirme
Evet
Şehir Dışında Hizmet
Evet

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon şehir dışında hizmet veriyor.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon ile 2 hafta önce iletişime geçmelisiniz.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon düğün organizasyonu dışında hangi organizasyon türlerinde hizmet vermektedir?

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon düğün organizasyonu dışında açılışlar, doğum günü, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, piknik, sünnet düğünü, nişan, kurumsal etkinlikler, parti, baby shower, mezuniyet törenleri organizasyonlarında hizmet vermektedir.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon hangi hizmetleri vermektedir?

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon mekan giydirme, süsleme, pasta, işık ve ses ekipmanları, nikah şekeri, kına gecesi, dekor, kapalı çadır, havai fişek, servis ve hizmet elemanı, masa / sandalye temini, davetiye, çiçek, fotoğraf ve video hizmetlerini vermektedir.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon düğün organizasyonu fiyatları ne kadar?

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon organizasyonu minimum paket fiyatı kişi başı 300-400 TL aralığından başlamaktadır.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Hakkında

Unutulmaz bir düğün hayal ediyorsanız, hayallerinize ulaşmanız ancak Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon ile mümkün olabilir.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon olarak Manisa ve çevre illerine organizasyon anlamında destek amacıyla kurulmuş bir firmayız. Balıkesir’de hizmet verdiğimiz illerden bazıları. Söz, nişan organizasyonu, kına organizasyonu, sünnet törenleri, açılış etkinlikleri, doğum günü, baby shower, hastane odası süslemeleri gibi daha pek çok organizasyon türünde size memnuniyetle yardımcı oluyoruz. Daima güler yüzlü davranıyor, kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Organizasyon anlamında destek olmamızın yanı sıra kiralık ekipman konusunda da yardımcı oluyoruz.

Her zaman müşteri memnuniyetini esas alarak tasarımlarımızı ve konseptlerimizi planlıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Amacımız özel günlerinizi çeşitli detaylarla süsleyerek farklı ve unutulmaz kılmak. Bunun için düğünden önce mutlaka sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Tecrübelerimiz ve iş aşkımızla tarzınızı en iyi yansıtacak konseptleri kısa sürede oluşturuyoruz. Renk renk kumaşlar kullanıyor, kaliteli aksesuarlar seçiyoruz. Çiçek aranjmanları, ses ve sahne düzenlemeleri ile birbirinden çarpıcı detaylarla düğün mekanınızı bambaşka bir ortam haline getiriyoruz.

Pek çok ayrıntıyı sizin yerinize detaylı olarak düşünüyoruz. Aldığımız olumlu geri dönüşlerle doğru yolda olduğumuzu her seferinde bir kez daha anlıyoruz. Tabii ki bununla gurur duyuyor ve kendimizi her geçen gün daha çok geliştirmek için çalışıyoruz. Moda olan trendleri, yeni akımları yakından takip ediyoruz. Yüzünüzdeki gülümsemenin nedeni olmak en büyük isteğimiz.

Balıkesir düğün organizasyon firmaları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka firmamızı da değerlendirme listenize almalısınız. Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon’un hizmet içeriklerini ve fiyatlarını öğrenmek için sayfada yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz. Sizinle bir an önce tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Balıkesir

  • Haritadaki Konumu

    Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.