Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  300-400 TL

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Genel Özellikler

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Özellikler

 • Demo Masa
 • Konsept/Tema Geliştirme
 • Şehir Dışında Hizmet

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Verilen Hizmetler

  Çiçek, Davetiye, Dekor, Fotoğraf ve video, Havai fişek, Işık ve ses ekipmanları, Kapalı çadır, Kına gecesi, Masa / sandalye temini, Mekan giydirme, Nikah şekeri, Pasta, Servis ve hizmet elemanı, Süsleme


 • Hizmet verdiğiniz diğer organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon Hakkında

Unutulmaz bir düğün hayal ediyorsanız, hayallerinize ulaşmanız ancak Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon ile mümkün olabilir.

Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon olarak Manisa ve çevre illerine organizasyon anlamında destek amacıyla kurulmuş bir firmayız. Balıkesir’de hizmet verdiğimiz illerden bazıları. Söz, nişan organizasyonu, kına organizasyonu, sünnet törenleri, açılış etkinlikleri, doğum günü, baby shower, hastane odası süslemeleri gibi daha pek çok organizasyon türünde size memnuniyetle yardımcı oluyoruz. Daima güler yüzlü davranıyor, kaliteli hizmet anlayışıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Organizasyon anlamında destek olmamızın yanı sıra kiralık ekipman konusunda da yardımcı oluyoruz.

Her zaman müşteri memnuniyetini esas alarak tasarımlarımızı ve konseptlerimizi planlıyoruz. Sizin istekleriniz doğrultusunda çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Amacımız özel günlerinizi çeşitli detaylarla süsleyerek farklı ve unutulmaz kılmak. Bunun için düğünden önce mutlaka sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Tecrübelerimiz ve iş aşkımızla tarzınızı en iyi yansıtacak konseptleri kısa sürede oluşturuyoruz. Renk renk kumaşlar kullanıyor, kaliteli aksesuarlar seçiyoruz. Çiçek aranjmanları, ses ve sahne düzenlemeleri ile birbirinden çarpıcı detaylarla düğün mekanınızı bambaşka bir ortam haline getiriyoruz.

Pek çok ayrıntıyı sizin yerinize detaylı olarak düşünüyoruz. Aldığımız olumlu geri dönüşlerle doğru yolda olduğumuzu her seferinde bir kez daha anlıyoruz. Tabii ki bununla gurur duyuyor ve kendimizi her geçen gün daha çok geliştirmek için çalışıyoruz. Moda olan trendleri, yeni akımları yakından takip ediyoruz. Yüzünüzdeki gülümsemenin nedeni olmak en büyük isteğimiz.

Balıkesir düğün organizasyon firmaları arasında bir tercih yapacaksanız mutlaka firmamızı da değerlendirme listenize almalısınız. Rüya Düğün ve Nişan Organizasyon’un hizmet içeriklerini ve fiyatlarını öğrenmek için sayfada yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz. Sizinle bir an önce tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.