Bir Yastıkta Organizasyon

E-posta Gönder

Bir Yastıkta Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

  • Verilen Hizmetler

    Catering, Davetiye, Havai fişek, Nikah şekeri, Servis ve hizmet elemanı

Bir Yastıkta Organizasyon Hakkında

Anlarınızı unutulmayacak anılara Dönüştüren Bir Yastıkta Organizasyon; hayata büyük bir tutku ile bağlı, mutlu bir çift tarafından 2006 yılından bu yana hizmet vermektedir. Sıradanlıktan uzak özgün yapımızla, farklı fikirlerimizle, enerjimizle, yaratıcı düşüncelerimizle sizlere; özel, şık, naturel ve zarif atmosferleri en güzel anlarınız için hazırlıyoruz.

O gün kendilerini kral ve kraliçe gibi hissettireceğimiz çiftlerimizin ve değerli, saygın ailelerinin omuzlarından tüm yükü ve sorumluluğu alıyoruz. Böylece onlara sadece hazırlanıp tatlı bir tebessümle, minicik bir heyecanla düğüne katılmak kalıyor. Kral ve kraliçemizle uzun soluklu yapacağımız görüşmelerimiz çok keyifli ve rahatlatıcı geçiyor. Görüşmemizde karşılıklı samimiyet çerçevesinde onların zevklerini, tarzlarını keşfetmek adına ipuçları yakalıyoruz. Kral ve kraliçemizin beğendiği renkte çiçek ve çevre süsleme konseptini hazırlıyoruz. Çiftlerimizin kuaför salonu randevularından itibaren gecenin akışına kadar devam eden süreçte her türlü hizmet ve isteklerine cevap vermek, tüm organizasyon sürecinin kontrol edilmesi, organizasyonun en ince detaylara kadar planlanması, yapılacak süprizlerin ayarlanması, gecenin adım adım izlenmesi profesyonel ekibimiz ile gerçekleştirilmektedir. Kral ve kraliçemizin duydukları heyecanı paylaşarak onların gece içerisinde sürekli şımartılması bizim için bir mutluluktur.

Bir Yastıkta Organizasyon adı gibi mânâya önem verir. Organizasyonun sadece iki çiçek bir balonla olamayacağını göstermiştir. Haldun ve Evrim Gürsoy’a göre bu iş tamamen gönül işidir. Hissederek, duyguyla, yaşanarak ve yaşatarak, coşkuyla ve keyifle yapılır. Biz görüşmelerimize karşılıklı güven ve samimiyetle başlıyor, her organizasyonumuzu çiftlerimizin değerli ailelerinin ve misafirlerinin memnuniyetiyle, mutlu tebessümleri ile tamamlıyoruz. Bu da bizim başarımızın en önemli göstergesi oluyor.

Bir Yastıkta Organizasyon sektördeki gelişmeleri, yenilikleri an ve an takip ederek farklı olanı gerçekleştirmektedir. Bir Yastıkta Organizasyon zaman diliminde ve mekânda sınır tanımıyor. Bir yastıkta organizasyon öncelikle ege bölgesi (Akçay – Ören – Altınoluk – Edremit – Dikili – Bergama – İzmir – Çeşme – Kuşadası) olmak üzere tüm Türkiye’de 45 kişilik profesyonel ekibi ile anlarınızı unutulmayacak anılara dönüştürüyor, organizasyonunuzu unutulmaz kılmayı her zaman başarıyor.

Vizyonumuz: Her geçen gün sunduğumuz hizmetleri geliştirmek, müşteri memnuniyetimizi ön planda tutmak, hizmet kalitemizden ödün vermeyerek güven ve samimiyet çerçevesinde coşku ve keyifle hizmet vermeye devam etmek.

Birlikte Bahtiyar Birlikte İhtiyar Olmanız Dileğiyle.

Hizmetlerimiz:
Düğün Organizasyonları
Nişan Organizasyonları
Kır Düğünü Organizasyonları
Kına gecesi organizasyonları
Sünnet düğünü organizasyonları
Yat Düğün organizasyonları
Kokteyl - acılış Organizasyonları
Balayı organizasyonları
Mezuniyet gecesi organizasyonları
Doğum günü organizasyonları
Garden party
Catering
Davetiye
Nikah Şekeri
Animasyon
Şişme oyun parkları
Portatif tuvaletler
Havai Fişek
Host ve Hostes Temini
Müzik Sistemi
DJ Hizmeti
Trio
Canlı Müzik Grupları
Vip Rent A Car
Nikah Masası kiralama
Tıffany sandalye kiralama
10 kişilik masa kiralama

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.