İstanbul'da 20 Bin TL'ye Düğün Yapabileceğiniz 10 Mekan

İstanbul’da uygun fiyatlı düğün mekanları arayan çiftler burada mı? Tabii fiyatı uygun olsun ama kaliteden de ödün vermesin. Ancak yemekli düğün fiyatları İstanbul’da biraz yüksek olabiliyor, biliyorsun. Bu nedenle uygun fiyatlı İstanbul düğün salonlarını, kır bahçelerini, davet alanlarını ve diğer İstanbul düğün mekanları fiyatlarını araştırdım. Ortalama 300 kişiyi davet edeceğin yemekli bir düğünü maksimum 20.000 TL’ye yapabileceğin mekanları listeledim. Haydi gel, birlikte bakalım.

İstanbul küçük şehirlere göre biraz daha pahalı olabilir, kabul ediyorum. Ancak her zaman bir alternatif vardır. Hem gösterişli mekanlarda dilediğin gibi bir düğün yapabilmen hem de bunu düşük bir bütçeyle gerçekleştirebilmen mümkün.

Listelediğim mekanların çoğunda düğün paketlerinin içerisine; yemek menüsü, alkolsüz içecek ikramı, canlı müzik performansı ve video fotoğraf çekimleri dahil. Tabii mekanlara göre bu paketler değişiklik gösterebiliyor.

Ayrıca uygun fiyatlı düğün mekanı deyince de aklına sadece düğün salonları gelmesin. Çok sayıda kır düğünü mekanını ve davet alanlarını da listeye dahil ettim. Sen en iyisi bir göz at.

Avrupa Yakası Düğün Mekanları

1- Bey Garden

Beylikdüzü kır düğünü mekanlarından biri olan Bey Garden, davetlilere deniz ve doğa manzarası eşliğinde bir düğün keyfi sunuyor. 500 kişilik kapasitesi ile gayet geniş bir alana ve rahatça dans edilebilecek bir dans pistine sahip.

Yaz ve bahar düğünleri için ideal bir mekan olan Bey Garden’da after parti alanı da mevcut.

7ldmlh4kscdhc8m2 - istanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 10 mekan

2- Boğaz Kır Organizasyon

İstanbul düğün mekanlarından bahsedip Sarıyer’in müthiş doğasında yer alan kır düğünü alanlarından bahsetmemek olmazdı. İşte Boğaz Kır Organizasyon da o manzaralı Sarıyer düğün mekanlarından biri!

Boğaz manzaralı bir yer için mekanın fiyatları gayet uygun. Ayrıca çiftlere özel çok sayıda masa süsleme seçeneği de sunuyorlar.

Paket dahilinde sundukları hizmetleri ve çiftlerin yorumlarını incelemek istersen firma sayfasını incelemeni öneririm.

stf5sookm1xwid48 - istanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 10 mekan

3- Salon Venedik / Due

Sultangazi’de yer alan Salon Venedik ortalama 400 kişilik davetli kapasitesine sahip yemekli düğün mekanlarından biri. Mekanın en beğendiğim özelliklerinden biri şu: Düğün salonuna girerken yeşil alanların ve yapay şelalelerin arasından geçiliyor.

Yüksek tavanlı salonu ve şık masa dizaynıyla Salon Venedik; çiftlere canlı yayın imkanı, barkovizyon kullanımı gibi birçok seçeneği paket dahilinde sunuyor.

ryiwgwlfposrbrqe - istanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 10 mekan

4- Baler Garden Deniz Wedding

Avcılar düğün salonlarını araştırıyorsan ve uygun fiyatlı mekan istiyorsan şimdi sana bir açık alan önereceğim. Denizin hemen yanında yer alan Baler Garden binlerce davetlinin sığabileceği genişlikte bir alana sahip.

Mekan, çiftlere üç farklı konseptten dilediklerini seçme imkanı sunuyor. Özellikle akşam ışıklandırmalarının çok şık durduğunu da söylemeliyim.

qzm0k71fmmz45ymw - istanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 10 mekan

5- Beylikbahçe Düğün Davet

Deniz kenarında yer alan, bir diğer Beylikdüzü düğün salonunda şimdi sıra! Beylikdüzü’nde bulunan ve geniş yeşil bir alan üzerine kurulmuş olan Beylikbahçe Düğün Davet, yaklaşık 400 kişilik davetli kapasitesine sahip.

Denizi fon olarak kullanıp muhteşem fotoğraflar çektirebileceğin ve günbatımı manzarasına hayran kalacağın mekan, Düğün.com çiftlerine özel kampanyalar da sunuyor.

yynzbdxwdx8joenf - istanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 10 mekan

Anadolu Yakası Düğün Mekanları

6- Saklı Orman

Beykoz düğün mekanlarından Saklı Orman, tam anlamıyla kır düğünü konseptini yaşayabileceğin bir alanda konumlanmış. Ağaçların arasında, kır ışıklandırmaları eşliğinde keyifli bir gece geçireceğinize şüphe yok.

Yaklaşık 600 kişilik davetli kapasitesine sahip Saklı Orman’da, çiftlere masa süslemesi konusunda farklı seçenekler de sunuluyor.

k1oo1j7kwpiznvgd - istanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 10 mekan

7- Kavacık Beyaz Saray Davet Balo Salonları

FSM Köprüsü’ne yakın bir mesafede yer alan Kavacık Beyaz Saray Davet Balo Salonu, kapalı alan düğünü tercih edecek olan çiftler için ideal. Hem uygun fiyatlı olmasıyla hem de şık dekorasyonuyla ilgi gören bir mekan.

Beykoz düğün salonlarından Beyaz Saray, yaklaşık 800 kişilik bir davetli kapasitesine sahip.

tkljvbecm18jod2d - istanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 10 mekan

8- Besa Albatros Düğün Davet

Gelin odasından, masa süslemelerine her şeyiyle çok şık bir mekandan bahsedeceğim şimdi. Düğün salonunun girişindeki gösterişli merdivenleri ayrıca çok beğendim. Davetlilerin karşısına çıktığın o ilk anda büyük bir özgüvenle dolacağını şimdiden söyleyebilirim.

Kartal’da yer alan Besa Albatros Düğün Davet 800 kişilik bir davetli kapasitesine sahip.

2qhguu0zhvoivcgk - istanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 10 mekan

9- Salon Ezgi

Ümraniye düğün salonları arasındaki uygun fiyatlı ve şık mekanlardan biri Salon Ezgi! Yaklaşık 400 kişilik davetli kapasitesi ve yuvarlak masalarla oluşturulmuş dizaynıyla gayet şık bir mekan.

Altın sarısı tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı bir salon. Ayrıca firmanın Düğün.com çiftlerine özel sunduğu kampanyalar da mevcut, firma sayfasından inceleyebilirsin.

s9nsrnvh7hnubgh4 - istanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 10 mekan

10- Beyzade Düğün Davet Salonu

Kartal’da ulaşım açısından çok kolay bir noktada yer alan Beyzade Düğün Salonu, firma sayfasındaki yorumlardan da anlaşıldığı üzere çiftlerin memnun kaldığı bir düğün mekanı.

Yaklaşık 300 kişilik davetli kapasitesi olan salonun ışıklandırmaları ve altın rengindeki varakları ile de gösterişli düğün isteyen çiftlerin hoşuna gideceğini düşünüyorum.

623spgq5woegaqte - istanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 10 mekan

İstanbul’da 20.000 TL’ye yemekli düğün yapabileceğin 10 mekan bu şekilde. Tabii bu mekanlar dışında da şehrinde pek çok seçenek var ancak ben senin için bir kısmını listeledim. Hepsini görmek istersen de İstanbul düğün mekanları sayfasını ziyaret etmeni mutlaka öneriyorum. Ayrıca senin tavsiye edeceğin yerler varsa yorum olarak belirtebilirsin.

Şehrindeki 1226 Düğün Mekanı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.