İstanbul'da 20 Bin TL'ye Düğün Yapabileceğiniz 10 Mekan

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

3:53 dakika

05.04.2022

İstanbul’da uygun fiyatlı düğün mekanları arayan çiftler burada mı? Tabii fiyatı uygun olsun ama kaliteden de ödün vermesin. Araştırdık ve ortalama 300 kişiyi davet edeceğin yemekli bir düğünü maksimum 20.000 TL’ye yapabileceğin mekanları listeledik!

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 10 mekan

İstanbul küçük şehirlere göre biraz daha pahalı olabilir. Ancak her zaman bir alternatif vardır. Hem gösterişli mekanlarda dilediğin gibi bir düğün yapabilmen hem de bunu düşük bir bütçeyle gerçekleştirebilmen mümkün.

Listelediğimiz mekanların çoğunda düğün paketlerinin içerisine; yemek menüsü, alkolsüz içecek ikramı, canlı müzik performansı ve video fotoğraf çekimleri dahil. Tabii mekanlara göre bu paketler değişiklik gösterebiliyor.

Ayrıca uygun fiyatlı düğün mekanı deyince de aklına sadece düğün salonları gelmesin. Çok sayıda kır düğünü mekanını ve davet alanlarını da listeye dahil ettik. Sen en iyisi bir göz at.

Avrupa Yakası Düğün Mekanları

1- Bey Garden

Beylikdüzü kır düğünü mekanlarından biri olan Bey Garden, davetlilere deniz ve doğa manzarası eşliğinde bir düğün keyfi sunuyor. 500 kişilik kapasitesi ile gayet geniş bir alana ve rahatça dans edilebilecek bir dans pistine sahip.

Yaz ve bahar düğünleri için ideal bir mekan olan Bey Garden’da after parti alanı da mevcut.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 10 mekan

Bey Garden

Bey Garden

Firmayı İncele

2- Boğaz Kır Organizasyon

İstanbul düğün mekanlarından bahsedip Sarıyer’in müthiş doğasında yer alan kır düğünü alanlarından bahsetmemek olmazdı. İşte Boğaz Kır Organizasyon da o manzaralı Sarıyer düğün mekanlarından biri!

Boğaz manzaralı bir yer için mekanın fiyatları gayet uygun. Ayrıca çiftlere özel çok sayıda masa süsleme seçeneği de sunuyorlar.

Paket dahilinde sundukları hizmetleri ve çiftlerin yorumlarını incelemek istersen firma sayfasını incelemeni öneririz.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 10 mekan

3- Olimpik Düğün Tesisleri

Bahçelievler’de yer alan Olimpik Düğün Tesisleri, adından da anlaşılacağı üzere oldukça geniş bir alana sahip. Kalabalık düğün yapacak olan ve Avrupa yakasında mekan arayan çiftler burayı değerlendirebilir.

Firma sayfasında da çiftler tarafından yapılmış çok sayıda yorum var. Onlardan birini seninle paylaşmak istiyoruz:
"Mekanın görsellik için organizasyon firmasına ihtiyacı yok. Gayet güzel dekore edilmiş ve şık bir yer. Ayrıca servis, sunum, hizmet, ilgi, alaka konularında da başarılı. Ekonomik bir firma olduğunu da söyleyebilirim ayrıca. Biz mekandan oldukça memnun kaldık. Tavsiye edeceğim bir firma."

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 10 mekan

4- Çimen Garden Event

Eyüp’te yer alan Çimen Garden Event’te kokteyl menüler ve yemekli menüler kişi başı 30-50 TL arasında değişiyor. Yani bir kır düğünü mekanı için gayet iyi fiyatlar.

Kafanı nereye çevirirsen çevir bol ağaçlı bir orman manzarasına rastlayacaksın bu mekanda. E tabii bol oksijenden bahsetmiyoruz bile. O nedenle eğer sen de doğayla iç içe düğün yapmak isteyenlerdensen bu firmaya bir bak deriz!

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 10 mekan

5- İbiza Garden

Uygun fiyata kır düğünü yapabileceğinizi söylesek? Özellikle gelinlerin sevdiği konseptlerden biri olan kır düğününü İbiza Garden'da çok uygun fiyatlara düzenleyebilirsin.

Mekan yetkilileri süslemelere çok özen gösteriyor. Mekanın ruhuna uyacak şekilde ahşap masa sandalyelere eşlik eden taş mihrap nikah törenin için harika fotoğraflar ortaya çıkmasına neden oluyor.

İbiza Garden

İbiza Garden

İbiza Garden

Firmayı İncele

Anadolu Yakası Düğün Mekanları

6- Junto Davet & Wedding

Maltepe'de yer alan bir düğün salonunda şimdi sıra! Junto Davet & Wedding, yaklaşık 300-400 kişilik davetli kapasitesine sahip. Yüksek tavanlı ve kolonsuz salonlarında kullandıkları havalandırma sistemi sayesinde çok ferah bir ortam oluşturmuşlar.

Beyaz ve şık bir tasarımla süslenmiş gelin yolu, nikah masası veya kına merasimi platformu da oluşturabilen mekan, ada ve deniz manzarasıyla sana ve misafirlerine en özel gününde eşsiz bir deneyim sunuyor. Sayfasını ziyaret etmende fayda var.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 10 mekan

7- Salon Ezgi

Ümraniye düğün salonları arasındaki uygun fiyatlı ve şık mekanlardan biri Salon Ezgi! Yaklaşık 400 kişilik davetli kapasitesi ve yuvarlak masalarla oluşturulmuş dizaynıyla gayet şık bir mekan.

Altın sarısı tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı bir salon. Ayrıca firmanın Düğün.com çiftlerine özel sunduğu kampanyalar da mevcut, firma sayfasından inceleyebilirsin.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 10 mekan

Salon Ezgi

Salon Ezgi

Firmayı İncele

8- Vip Garden

Kır düğünü denince senin de aklına ilk olarak Beykoz mu geliyor? Vip Garden, Beykoz'un doğasını en iyi şekilde değerlendiren mekanlardan biri. 10 yılı aşkın süredir düğün sektöründe hizmet veriyorlar ve artık uzmanlaşmış durumdalar.

Mekanda olumsuz koşullara karşı kır bahçesi şemsiyeleri ve jeneratör sistemleri hazır bir şekilde bekletiliyor. Kaliteli eğlence için ses, sahne ve ışık sistemlerinde de teknolojik alt yapı sağlıyorlar.

Vip Garden

Vip Garden

Vip Garden

Firmayı İncele

9- Aktivitem Park - La Fontaine Garden

Avcılar'da yer alan Aktivitem Park - La Fontaine Garden; kaliteli hizmeti, güler yüzlü ekibi, uygun fiyatlarıyla ideal düğün mekanlarından biri. Burada kalabalık düğünleri de butik organizasyonları da gerçekleştirmek mümkün.

Aktivitem Park - La Fontaine Garden, çiftlere ahşap masaları ve onlarla uyumlu sandalyeleri ile rustik düğünler için ideal mekanı sunuyor. Burada şehir hayatından bunalmış çiftleri ve misafirleri yemyeşil bir kır düğünü bekliyor.

Aktivitem Park - La Fontaine Garden

İstanbul’da 20.000 TL’ye yemekli düğün yapabileceğin 10 mekan bu şekilde. Tabii bu mekanlar dışında da şehrinde pek çok seçenek var ancak biz senin için bir kısmını listeledik. Hepsini görmek istersen de İstanbul düğün mekanları sayfasını ziyaret edebilirsin. Ayrıca senin tavsiye edeceğin yerler varsa yorum olarak belirtebilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

İstanbul'da Çiftlerin Favori Düğün Mekanları

İstanbul'daki Küçük Düğün Mekanları ve Fiyatları

Uygun Fiyatlı Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları

İstanbul'da Kokteyl Tarzı Düğün Yapılabilen En Şık Mekanlar

Seçim Yapmakta Zorlanan Çiftlere Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları

Anadolu Yakası Düğün Mekanları

İstanbul'da 200-300 Kişilik Düğün Mekanları

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

0 Yorum