İstanbul'da 20 Bin TL'ye Düğün Yapabileceğiniz 15 Mekan

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

5:42 dakika

23.08.2021

İstanbul’da uygun fiyatlı düğün mekanları arayan çiftler burada mı? Tabii fiyatı uygun olsun ama kaliteden de ödün vermesin. Araştırdık ve ortalama 300 kişiyi davet edeceğin yemekli bir düğünü maksimum 20.000 TL’ye yapabileceğin mekanları listeledik!

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

İstanbul küçük şehirlere göre biraz daha pahalı olabilir. Ancak her zaman bir alternatif vardır. Hem gösterişli mekanlarda dilediğin gibi bir düğün yapabilmen hem de bunu düşük bir bütçeyle gerçekleştirebilmen mümkün.

Listelediğimiz mekanların çoğunda düğün paketlerinin içerisine; yemek menüsü, alkolsüz içecek ikramı, canlı müzik performansı ve video fotoğraf çekimleri dahil. Tabii mekanlara göre bu paketler değişiklik gösterebiliyor.

Ayrıca uygun fiyatlı düğün mekanı deyince de aklına sadece düğün salonları gelmesin. Çok sayıda kır düğünü mekanını ve davet alanlarını da listeye dahil ettik. Sen en iyisi bir göz at.

Avrupa Yakası Düğün Mekanları

1- Bey Garden

Beylikdüzü kır düğünü mekanlarından biri olan Bey Garden, davetlilere deniz ve doğa manzarası eşliğinde bir düğün keyfi sunuyor. 500 kişilik kapasitesi ile gayet geniş bir alana ve rahatça dans edilebilecek bir dans pistine sahip.

Yaz ve bahar düğünleri için ideal bir mekan olan Bey Garden’da after parti alanı da mevcut.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

Bey Garden

Bey Garden

Firmayı İncele

2- Boğaz Kır Organizasyon

İstanbul düğün mekanlarından bahsedip Sarıyer’in müthiş doğasında yer alan kır düğünü alanlarından bahsetmemek olmazdı. İşte Boğaz Kır Organizasyon da o manzaralı Sarıyer düğün mekanlarından biri!

Boğaz manzaralı bir yer için mekanın fiyatları gayet uygun. Ayrıca çiftlere özel çok sayıda masa süsleme seçeneği de sunuyorlar.

Paket dahilinde sundukları hizmetleri ve çiftlerin yorumlarını incelemek istersen firma sayfasını incelemeni öneririz.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

3- Olimpik Düğün Tesisleri

Bahçelievler’de yer alan Olimpik Düğün Tesisleri, adından da anlaşılacağı üzere oldukça geniş bir alana sahip. Kalabalık düğün yapacak olan ve Avrupa yakasında mekan arayan çiftler burayı değerlendirebilir.

Firma sayfasında da çiftler tarafından yapılmış çok sayıda yorum var. Onlardan birini seninle paylaşmak istiyoruz:
"Mekanın görsellik için organizasyon firmasına ihtiyacı yok. Gayet güzel dekore edilmiş ve şık bir yer. Ayrıca servis, sunum, hizmet, ilgi, alaka konularında da başarılı. Ekonomik bir firma olduğunu da söyleyebilirim ayrıca. Biz mekandan oldukça memnun kaldık. Tavsiye edeceğim bir firma."

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

4- Armonia Ada

Açık hava düğün mekanları Avrupa yakasında çok sayıda bulunuyor. Bunlardan biri de Armonia Ada! Bayrampaşa'daki düğün mekanı, kolonsuz salonu ve açılır kapanır tavanıyla geniş ve ferah bir mimariye sahip.

Uygun fiyatlar sunmalarının yanı sıra firma sayfasını incelersen nişan, doğum günü partileri gibi farklı etkinlikler için de hizmet verdiklerini görebilirsin.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

Armonia Ada

Armonia Ada

Firmayı İncele

5-Çimen Garden Event

Eyüp’te yer alan Çimen Garden Event’te kokteyl menüler ve yemekli menüler kişi başı 30-50 TL arasında değişiyor. Yani bir kır düğünü mekanı için gayet iyi fiyatlar.

Kafanı nereye çevirirsen çevir bol ağaçlı bir orman manzarasına rastlayacaksın bu mekanda. E tabii bol oksijenden bahsetmiyoruz bile. O nedenle eğer sen de doğayla iç içe düğün yapmak isteyenlerdensen bu firmaya bir bak deriz!

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

6- İbiza Garden

Uygun fiyata kır düğünü yapabileceğinizi söylesek? Özellikle gelinlerin sevdiği konseptlerden biri olan kır düğününü İbiza Garden'da çok uygun fiyatlara düzenleyebilirsin.

Mekan yetkilileri süslemelere çok özen gösteriyor. Mekanın ruhuna uyacak şekilde ahşap masa sandalyelere eşlik eden taş mihrap nikah törenin için harika fotoğraflar ortaya çıkmasına neden oluyor.

İbiza Garden

7- Mihver Davet Evi

Mihver Davet Evi, Bayrampaşa’da yer alan bir düğün mekanı. Göletin hemen yanında yer alması da davetlilerin masalardan müthiş bir manzara görmesini sağlıyor.

Mekanın açık ve kapalı alanı var. Ancak açık alanının kapasitesi kapalı alana göre biraz daha az. Bu nedenle genelde kapalı alan tercih ediliyor. Merak etme, kapalı alandan da manzara net bir şekilde görülebiliyor.

Mihver Davet Evi; çiftlere kokteyl, yemekli ve yemeksiz olmak üzere üç seçenek sunuyor. Bu paketlerin fiyatları da gayet uygun. Ayrıca İstanbul Avrupa yakası nişan mekanlarından da biri.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

Anadolu Yakası Düğün Mekanları

8- Saklı Orman

Beykoz düğün mekanlarından Saklı Orman, tam anlamıyla kır düğünü konseptini yaşayabileceğin bir alanda konumlanmış. Ağaçların arasında, kır ışıklandırmaları eşliğinde keyifli bir gece geçireceğinize şüphe yok.

Yaklaşık 600 kişilik davetli kapasitesine sahip Saklı Orman’da, çiftlere masa süslemesi konusunda farklı seçenekler de sunuluyor.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

Saklı Orman

Saklı Orman

Firmayı İncele

9- Junto Davet & Wedding

Maltepe'de yer alan bir düğün salonunda şimdi sıra! Junto Davet & Wedding, yaklaşık 300-400 kişilik davetli kapasitesine sahip. Yüksek tavanlı ve kolonsuz salonlarında kullandıkları havalandırma sistemi sayesinde çok ferah bir ortam oluşturmuşlar.

Beyaz ve şık bir tasarımla süslenmiş gelin yolu, nikah masası veya kına merasimi platformu da oluşturabilen mekan, ada ve deniz manzarasıyla sana ve misafirlerine en özel gününde eşsiz bir deneyim sunuyor. Sayfasını ziyaret etmende fayda var.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

10- Mafsel

Anadolu yakası kır düğünü mekanlarından Mafsel, şehrin gürültüsünden uzak bir nokta olan Beykoz'da yer alıyor.

Mekan; çimenlerin üstünde, ağaçların arasında düğün yapmak isteyen çiftler için ideal. Dekorasyon açısından da oldukça başarılılar. Özellikle güzel fotoğrafların ortaya çıkabileceği dekoratif köşelerini de çok beğendim.

Kendi aracıyla gelen davetliler için mekanda otopark da bulunuyor.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

Mafsel

Mafsel

Firmayı İncele

11- Salon Ezgi

Ümraniye düğün salonları arasındaki uygun fiyatlı ve şık mekanlardan biri Salon Ezgi! Yaklaşık 400 kişilik davetli kapasitesi ve yuvarlak masalarla oluşturulmuş dizaynıyla gayet şık bir mekan.

Altın sarısı tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı bir salon. Ayrıca firmanın Düğün.com çiftlerine özel sunduğu kampanyalar da mevcut, firma sayfasından inceleyebilirsin.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

Salon Ezgi

Salon Ezgi

Firmayı İncele

12- Rüya Bahçe

Kır düğünü düşünüyorsan İstanbul’da uygun fiyatlı firmalar arasında Rüya Bahçe'nin de yer aldığını belirtelim. Ağaçlarla çevrili bir mekanda eğlenmek kadar eğlenceli bir şey yok.

Açılır kapanır tavanı ile aniden karşına çıkan olumsuz hava koşullarına karşı ideal. Yemek kapasitesi 750 kişi olan mekanın ve kokteyl kapasitesi ise 1.000 kişiye kadar çıkabiliyor.

Eşsiz doğa manzarası ve romantik masa tasarımlarıyla en özel günün için hem uygun fiyatlı hem de şık bir seçenek!

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

Rüya Bahçe

Rüya Bahçe

Firmayı İncele

13- Vip Garden

Kır düğünü denince senin de aklına ilk olarak Beykoz mu geliyor? Vip Garden, Beykoz'un doğasını en iyi şekilde değerlendiren mekanlardan biri. 10 yılı aşkın süredir düğün sektöründe hizmet veriyorlar ve artık uzmanlaşmış durumdalar.

Mekanda olumsuz koşullara karşı kır bahçesi şemsiyeleri ve jeneratör sistemleri hazır bir şekilde bekletiliyor. Kaliteli eğlence için ses, sahne ve ışık sistemlerinde de teknolojik alt yapı sağlıyorlar.

Vip Garden

Vip Garden

Vip Garden

Firmayı İncele

14- Enorme Jardin

Kır düğünü mekanları, keyifli ve huzurlu bir düğün mekanı arayan çiftlerin ilk tercihlerinden biri oluyor! İşte bütçeni sarsmayacak bu mekanlardan biri de Enorme Jardin! Mekan, Beykoz'da konumlanmış. Geniş, ferah bir alanı var.

Yemekli ve kokteyl kapasitesi 750-1.000 kişi olan mekanda 250-500 araçlık otopark da bulunuyor.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

Enorme Jardin

Enorme Jardin

Firmayı İncele

15- Aktivitem Park - La Fontaine Garden

Avcılar'da yer alan Aktivitem Park - La Fontaine Garden; kaliteli hizmeti, güler yüzlü ekibi, uygun fiyatlarıyla ideal düğün mekanlarından biri. Burada kalabalık düğünleri de butik organizasyonları da gerçekleştirmek mümkün.

Aktivitem Park - La Fontaine Garden, çiftlere ahşap masaları ve onlarla uyumlu sandalyeleri ile rustik düğünler için ideal mekanı sunuyor. Burada şehir hayatından bunalmış çiftleri ve misafirleri yemyeşil bir kır düğünü bekliyor.

Aktivitem Park - La Fontaine Garden

İstanbul’da 20.000 TL’ye yemekli düğün yapabileceğin 10 mekan bu şekilde. Tabii bu mekanlar dışında da şehrinde pek çok seçenek var ancak biz senin için bir kısmını listeledik. Hepsini görmek istersen de İstanbul düğün mekanları sayfasını ziyaret edebilirsin. Ayrıca senin tavsiye edeceğin yerler varsa yorum olarak belirtebilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

İstanbul'da Çiftlerin Favori Düğün Mekanları

İstanbul'daki Küçük Düğün Mekanları ve Fiyatları

Uygun Fiyatlı Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları

İstanbul'da Kokteyl Tarzı Düğün Yapılabilen En Şık Mekanlar

Seçim Yapmakta Zorlanan Çiftlere Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları

Anadolu Yakası Düğün Mekanları

İstanbul'da 200-300 Kişilik Düğün Mekanları

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum