İstanbul'da 20 Bin TL'ye Düğün Yapabileceğiniz 15 Mekan

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

5:40 dakika

20.01.2021

İstanbul’da uygun fiyatlı düğün mekanları arayan çiftler burada mı? Tabii fiyatı uygun olsun ama kaliteden de ödün vermesin. Araştırdık ve ortalama 300 kişiyi davet edeceğin yemekli bir düğünü maksimum 20.000 TL’ye yapabileceğin mekanları listeledik!

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

İstanbul küçük şehirlere göre biraz daha pahalı olabilir. Ancak her zaman bir alternatif vardır. Hem gösterişli mekanlarda dilediğin gibi bir düğün yapabilmen hem de bunu düşük bir bütçeyle gerçekleştirebilmen mümkün.

Listelediğimiz mekanların çoğunda düğün paketlerinin içerisine; yemek menüsü, alkolsüz içecek ikramı, canlı müzik performansı ve video fotoğraf çekimleri dahil. Tabii mekanlara göre bu paketler değişiklik gösterebiliyor.

Ayrıca uygun fiyatlı düğün mekanı deyince de aklına sadece düğün salonları gelmesin. Çok sayıda kır düğünü mekanını ve davet alanlarını da listeye dahil ettik. Sen en iyisi bir göz at.

Avrupa Yakası Düğün Mekanları

1- Bey Garden

Beylikdüzü kır düğünü mekanlarından biri olan Bey Garden, davetlilere deniz ve doğa manzarası eşliğinde bir düğün keyfi sunuyor. 500 kişilik kapasitesi ile gayet geniş bir alana ve rahatça dans edilebilecek bir dans pistine sahip.

Yaz ve bahar düğünleri için ideal bir mekan olan Bey Garden’da after parti alanı da mevcut.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

Bey Garden

Bey Garden

Firmayı İncele

Çiftlerin en sevdiği mekanlar burada: İstanbul'da Çiftlerin Favori Düğün Mekanları

2- Boğaz Kır Organizasyon

İstanbul düğün mekanlarından bahsedip Sarıyer’in müthiş doğasında yer alan kır düğünü alanlarından bahsetmemek olmazdı. İşte Boğaz Kır Organizasyon da o manzaralı Sarıyer düğün mekanlarından biri!

Boğaz manzaralı bir yer için mekanın fiyatları gayet uygun. Ayrıca çiftlere özel çok sayıda masa süsleme seçeneği de sunuyorlar.

Paket dahilinde sundukları hizmetleri ve çiftlerin yorumlarını incelemek istersen firma sayfasını incelemeni öneririz.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

Avrupa Yakası'ndaki bütçeni sarsmayacak kır düğünü mekanlarına da göz at: Uygun Fiyatlı Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları

3- Boy Wedding Park

Gaziosmanpaşa'da yer alan Boy Wedding Park ortalama 1.000 kişilik davetli kapasitesine sahip yemekli düğün mekanlarından biri. 1990 yılından beri çiftlerin düğünlerine ev sahipliği yapan mekan, hem şıklığı hem de bütçe sarsmayan fiyatları bir arada sunuyor.

Yüksek tavanlı salonu ve şık masa dizaynıyla Boy Wedding Park; çiftlere açılış kokteyli, gelin-damat hazırlık odası gibi birçok seçeneği paket dahilinde sunuyor.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

Davetli sayına uygun bir mekanla anlaşmak da bütçeni doğru kullanman adına önemli. Mesela en fazla 400 davetlisi olacak çiftler bu yazıdaki mekanlara bakabilir: İstanbul’da 300-400 Kişilik Düğün Mekanları

4- Baler Garden Deniz Wedding

Avcılar düğün salonlarını araştırıyorsan ve uygun fiyatlı mekan istiyorsan şimdi sana bir açık alan önereceğiz. Denizin hemen yanında yer alan Baler Garden binlerce davetlinin sığabileceği genişlikte bir alana sahip.

Mekan, çiftlere üç farklı konseptten dilediklerini seçme imkanı sunuyor. Özellikle akşam ışıklandırmalarının çok şık durduğunu da söylemeden geçmeyelim.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

"Uzak akrabalarım da gelmeyiversin" dersen bu düğün mekanlarını incele. Böylece daha düşük maliyetli bir düğün yapmış olursun: İstanbul'da 100-200 Kişilik Düğün Mekanları

5- Velime Davet

Bağcılar'da yer alan, bir düğün salonunda şimdi sıra! Velime Davet, yaklaşık 750-1.000 kişilik davetli kapasitesine sahip. Yüksek tavanlı ve kolonsuz salonlarında kullandıkları havalandırma sistemi sayesinde çok ferah bir ortam oluşturmuşlar.

Led ışıklar ve çiçeklerle süslü gelin yolu, nikah masası veya kına merasimi platformu da oluşturabilen mekan, Düğün.com çiftlerine özel kampanyalar da sunuyor. Sayfasını ziyaret etmende fayda var.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

Kokteyl düğünü için uygun mekanlar da burada: İstanbul'da Kokteyl Tarzı Düğün Yapılabilen En Şık Mekanlar

6- Mira Palas

Avcılar'da yer alan Mira Palas; kaliteli hizmeti, güler yüzlü ekibi, uygun fiyatlarıyla ideal düğün mekanlarından biri. Burada kalabalık düğünleri de butik organizasyonları da gerçekleştirmek mümkün.

Çiftlere farklı konseptlerde tasarlanmış 5 farklı salon sunuyorlar. Bu salonlarda sadece düğün değil; kına geceleri, söz ve nişan organizasyonları da düzenlenebiliyor.

Mira Palas

Mira Palas

Mira Palas

Firmayı İncele

Gelinliğini henüz almadıysan şu yazımız da ilgini çekebilir: İstanbul’da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık

7- Marimba Balo Davet Beylikdüzü

Beylikdüzü'nde uygun fiyatlara düğün yapılabilen mekanlardan biri Marimba Balo Davet! Mekanın iki farklı organizasyon alanı bulunuyor. Davetli sayınıza ve tarzınıza en uygun olan alanı seçebiliyorsunuz.

Spot ışıklar, kristal taşlı avizeler, şamdanlar ve çiçek aranjmanları ile salon içerisinde hoş bir ambiyans oluşturuyorlar. Hostesli karşılamalar, anı defteri, volkan şovu, eğlence boyunca yüksek kalitede fotoğraf ve video çekimi gibi hizmetleriyle de dikkat çekiyorlar.

Marimba Balo Davet Beylikdüzü

Anadolu Yakası Düğün Mekanları

8- Saklı Orman

Beykoz düğün mekanlarından Saklı Orman, tam anlamıyla kır düğünü konseptini yaşayabileceğin bir alanda konumlanmış. Ağaçların arasında, kır ışıklandırmaları eşliğinde keyifli bir gece geçireceğinize şüphe yok.

Yaklaşık 600 kişilik davetli kapasitesine sahip Saklı Orman’da, çiftlere masa süslemesi konusunda farklı seçenekler de sunuluyor.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

Saklı Orman

Saklı Orman

Firmayı İncele

Anadolu Yakası'ndaki birbirinden güzel kır düğünü mekanlarına da göz at: Seçim Yapmakta Zorlanan Çiftlere Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları

9- Kavacık Beyaz Saray Davet Balo Salonları

FSM Köprüsü’ne yakın bir mesafede yer alan Kavacık Beyaz Saray Davet Balo Salonu, kapalı alan düğünü tercih edecek olan çiftler için ideal. Hem uygun fiyatlı olmasıyla hem de şık dekorasyonuyla ilgi gören bir mekan.

Beykoz düğün salonlarından Beyaz Saray, yaklaşık 800 kişilik bir davetli kapasitesine sahip.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

Anadolu Yakası'nda yer alan mekanları buradan da inceleyebilirsin: Anadolu Yakası Düğün Mekanları

10- Besa Albatros Düğün Davet

Gelin odasından, masa süslemelerine her şeyiyle çok şık bir mekandan bahsedeceğiz şimdi. Düğün salonunun girişindeki gösterişli merdivenleri ayrıca çok beğendik. Davetlilerin karşısına çıktığın o ilk anda büyük bir özgüvenle dolacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Kartal’da yer alan Besa Albatros Düğün Davet 800 kişilik bir davetli kapasitesine sahip.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

Düğününe az kişi davet edeceksen, bu mekanlara bak: İstanbul'daki Küçük Düğün Mekanları ve Fiyatları

11- Salon Ezgi

Ümraniye düğün salonları arasındaki uygun fiyatlı ve şık mekanlardan biri Salon Ezgi! Yaklaşık 400 kişilik davetli kapasitesi ve yuvarlak masalarla oluşturulmuş dizaynıyla gayet şık bir mekan.

Altın sarısı tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı bir salon. Ayrıca firmanın Düğün.com çiftlerine özel sunduğu kampanyalar da mevcut, firma sayfasından inceleyebilirsin.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

Salon Ezgi

Salon Ezgi

Firmayı İncele

En fazla 300 davetlin gelecekse bu yazıdaki mekanlarla görüşebilir, indirimlerinden faydalanabilirsin: İstanbul'da 200-300 Kişilik Düğün Mekanları

12- Yıldız Düğün & Davet

Bahçelievler'de yer alan Yıldız Düğün & Davet; yemekli ve yemeksiz tüm organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Yaklaşık 300 kişilik davetli kapasiteleri var.

Mekanın süslemelerinde beyaz ve altın rengi tonlarına ağırlıklı olarak yer verilmiş. Dans pisti ise yeterli genişlikte. Davetlilerin rahatlıkla eğlenebilecekler!

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

13- Vip Garden

Kır düğünü denince senin de aklına ilk olarak Beykoz mu geliyor? Vip Garden, Beykoz'un doğasını en iyi şekilde değerlendiren mekanlardan biri. 10 yılı aşkın süredir düğün sektöründe hizmet veriyorlar ve artık uzmanlaşmış durumdalar.

Mekanda olumsuz koşullara karşı kır bahçesi şemsiyeleri ve jeneratör sistemleri hazır bir şekilde bekletiliyor. Kaliteli eğlence için ses, sahne ve ışık sistemlerinde de teknolojik alt yapı sağlıyorlar.

Vip Garden

Vip Garden

Vip Garden

Firmayı İncele

14- Ivory Wedding Venue

Kulüp ve davet alanları, uygun ve sade düğün mekanı arayan çiftlerin ilk tercihlerinden biri oluyor! İşte bütçeni sarsmayacak bu mekanlardan biri de Ivory Wedding Venue! Mekan, Beykoz'da konumlanmış. Yüksek tavanlı, ferah bir alanı var.

Yemekli ve kokteyl kapasitesi 300-400 kişi olan mekanda 50-75 araçlık otopark da bulunuyor.

i̇stanbul'da 20 bin tl'ye düğün yapabileceğiniz 15 mekan

15- Şile Aqua Beach

Uygun fiyata kumsal düğünü yapabileceğinizi söylesek? Özellikle gelinlerin sevdiği konseptlerden biri olan kumsal düğününü Şile Aqua Beach'te çok uygun fiyatlara düzenleyebilirsin.

Mekan yetkilileri süslemelere çok özen gösteriyor. Nikah töreni için kumsalda kütükten bir takı çiçekler ile süsleyerek başlıyorlar dizayna. Sonrasında fıçılar, tüller, sarmaşıklar ve daha birçok detaya yer veriyorlar alanlarında.

Şile Aqua Beach

İstanbul’da 20.000 TL’ye yemekli düğün yapabileceğin 10 mekan bu şekilde. Tabii bu mekanlar dışında da şehrinde pek çok seçenek var ancak biz senin için bir kısmını listeledik. Hepsini görmek istersen de İstanbul düğün mekanları sayfasını ziyaret edebilirsin. Ayrıca senin tavsiye edeceğin yerler varsa yorum olarak belirtebilirsin.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum