Düğün Mekanınız Yeterince Leziz mi?

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:12 dakika

29.06.2020

Adana'nın en güzel kır düğünü mekanına konumlanmış Adil Garden VIP, hem damağınıza hem gözünüze hitap ederek gönlünüzü fethedecek!

Mekanınızdan kısaca bahseder misiniz?

Adil Garden VİP, yeni bir mekan olmasına rağmen aslında 53 yıllık bir tecrübenin ürünü. Mekanımız doğal bir kır manzarasına sahip olmakla birlikte, şehir merkezine de 15 dakika mesafede yer almakta. Aynı zamanda şehrin gürültüsü ve karmaşasından uzakta, otopark sorunu olmayan, salkım ve palmiye ağaçları ile bezenmiş şık ve keyifli bir ortama sahip. Misafirlerimiz eğlenirken küçük konuklarımız görevlilerimiz gözetiminde, bahçemizdeki çocuk parkında vakit geçirip oynayabilmektedir.

adil-garden-vip-galeri

Çiftler sizi neden tercih ediyor?

Evlenecek çiftimiz ile bir araya gelerek, onların istekleri, hayalleri ve bizim deneyimlerimiz, önerilerimiz doğrultusunda planladıkları düğünü gerçekleştiriyoruz. Mekanımızın gerek görsel ve fiziki özellikleri, gerekse hizmet anlayışımız tercih edilmemizin başlıca sebeplerinden.

Çiftlere sunduğunuz bir paket hizmet var mı?

Düğün çiftleri veya davet sahiplerine sunduğumuz standart paketlerimiz mevcut; ancak organizasyonlarımız ve dolayısıyla maliyet genellikle kişilerin taleplerine göre değişkenlik gösterir. Düğün veya davet esnasında özel sürprizlerimiz ve ikramlarımız da vardır.

Mutfağınız hakkında ne söyleyebilirsiniz?

Yemek ve kokteyl menülerimiz geniş bir yelpazeye sahip. Ancak özellikle talep edilen ve iddialı olduğumuz menümüz Adana kebabı ve Adana - Antakya mutfağından derlenen taze mezelerimiz.

Düğün günü çiftle özel olarak ilgilenen bir personeliniz oluyor mu?

Düğün törenimizin en başından, kendilerini mekanımızdan uğurlayana kadar, düğün çiftimiz ve ailesine her konuda yardımcı olan bir kadromuz mevcut. Hizmetlerimizi, düğünlerinin insanların hayatındaki en önemli günlerden biri olduğu bilinci ile gerçekleştirmekteyiz.

Kişi başı ortalama fiyatınız nedir?

Düğün ve davet organizasyonlarımız için farklı alternatifler sunmakla beraber, yemekli davetler için kişi başı ortalama 50 TL, kokteyl davetler için 25 TL'den başlamaktadır. Bu rakamlar minimum 250 kişilik davetler için verilen fiyatlardır.

Adil Garden VIP'ten daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

beliz küçükhan

Düğün Tarihi: 22.10.2014


adana mutfağı varsa sorun yok demektir :)


ahu topuz

Düğün Tarihi: 22.10.2014


keşke makalelerde mekanın biraz daha çok fotoğrafı olsa..