Adile Sultan’ın Baş Döndüren Büyüsü

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:36 dakika

29.06.2020

İstanbul’un en saygın organizasyon mekanlarından biri olan Adile Sultan Sarayı’nın, muhteşem Boğaz manzarasına hakim bahçeleri ve yine aynı manzarayı kucaklayan altın varak işlemeli, yüksek tavanlı ve tarihi dokuyu taşıyan görkemli salonlarında düğün yapmak tarif edilmez bir haz olsa gerek. Gelin detayları yetkili bir ağızdan dinleyelim:

Firmanızın öne çıkan özelliklerinden bahseder misiniz?

Öncelikle Anadolu yakasında her iki köprüye ve boğaza hakim olan tek mekanız. Kır düğünü yaşamak isteyen çiftlerimiz için bahçe bölümümüz, saray düğünü yaşamak isteyenler için ihtişamlı oval salonumuz hazırlanmaktadır. Borsa Restoran'ın eşsiz lezzetleri ile misafirlerimize hizmet veriyoruz.

adile_kolaj

Yeni evlenecek olan çiftlerin sizi tercih etme sebepleri nelerdir?

Kaliteli bir servis, müthiş bir manzara ve profesyonel bir ekip… Aynı anda hem kır düğünü hem saray düğünü havasını davetlilerine yaşatabilirler. Hazırlık odalarımız ve düğün paketi içeriğimiz tüm gelin ve damatların hayal ettikleri şekilde biçimleniyor.

Evlenecek çiftlere verdiğiniz hizmet paketi neleri kapsıyor?

Gelin ve damat için manzaralı hazırlık odaları tahsis etmekteyiz. Hazırlık odalarında kendilerine gün boyu yardımcı olacak servis yetkilileri bulunduruyoruz. Davet günü gelin ve damada özel olarak hazırlık odası için akşam yemeği tarafımızca ikram edilmektedir. Ek olarak hem gelinin hem de damadın aileleri için birer adet hazırlık odası tahsis etmekteyiz. Ayrıca anlaşmalı olduğumuz otellerde bir gece konaklama ve kahvaltı fiyatımıza dahildir. Yine fiyatlarımıza dahil bir saatlik karşılama kokteyli, dört course davet yemeği, gece çorbası, limitsiz yerli içki, davet yemeği sonrası çay – kahve ve petit fours ikramı olacaktır. Son olarak elbette vestiyer hizmetimiz ücretsizdir. Vale hizmetimiz bulunmaktadır.

Yemek menünüz ve mutfağınızdan bahseder misiniz?

Çiftlerimize, Borsa Restoran’ın deneyimli aşçıları tarafından davetlerimiz için özel olarak hazırlanmış olan zengin menülerimizi sunmaktayız. Davet öncesinde çiftler ile beraber seçilmiş olan menü doğrultusunda organizasyon günü hizmet vermekteyiz. Yemek lezzetinin yerinde ve sunumunun eksiksiz oluşu ile davetlilerin geri bildirimlerinin her zaman olumlu olmasının mutluluğunu tüm ekibimiz yaşıyoruz.

Düğün çiftlerine ne gibi yardımlarda bulunuyorsunuz?

Ziyafet satış departmanımız profesyonel ekibi ile hazırlık aşamasından davet günü sonuna kadar çiftin yanındadır. Ancak yine de kendilerine özel olarak yardımcı olan servis yetkililerimiz saraya giriş yaptıkları an itibari ile hizmet vermektedirler.

Adile Sultan Sarayı’nın fiziksel özellikleri nelerdir?

İstanbul Boğazı ve her iki köprüye olan panoramik bir manzaraya hakim konumdayız. Tarihi yapısı, modern bahçesi ve eşsiz manzarası ile büyüleyici özelliklere sahip bir mekandır.

Mekanınızda yapılacak bir davet için kişi başı menü fiyatınız ortalama ne kadar?

Davet menü fiyatlarımız menü içeriklerine göre değişkenlik göstermektedir. Kişi başı menümüz 100 Euro + KDV’den başlamaktadır.

Adile Sultan Sarayı’ndan daha fazla bilgi ve randevu almak için tıklayın.

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

ayser mavi

Düğün Tarihi: 14.10.2014


tam istediüğim gibi bir manzara çok begendimm


miray kaplan

Düğün Tarihi: 14.10.2014


Herkesin hayali güzel bir yazı olmuş ellerinize sağlık