Vav Davet Bahçesi

3 Yorum

0850 532 30 67

E-posta Gönder

 • Tepebaşı, Eskişehir. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

 • 2 yıldır üye

Kapasite Bilgileri

Vav Davet Bahçesi
Açık Alan
Yemekli
Min. 150 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 150 - Maks. 2500
Vav Davet Salon
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 150 - Maks. 550
Kokteyl
Min. 150 - Maks. 550

Vav Davet Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Vav Davet Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Panoramik manzara Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır
Hazırlık odası
Evet
Olumsuz hava koşullarına karşı önlem
Evet

Vav Davet Bahçesi Sık Sorulan Sorular

Vav Davet Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Vav Davet Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Vav Davet Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Vav Davet Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Vav Davet Bahçesi 150 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 150 kişiden 2500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Vav Davet Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Vav Davet Bahçesi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Vav Davet Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Vav Davet Bahçesi düğün dışında nişan, mezuniyet törenleri, parti, piknik, açılışlar, baby shower, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, kına, doğum günü ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Vav Davet Bahçesi Hakkında

Eskişehir’in düğün ve davet sektöründe faaliyet gösterdiğimiz yıllar içerisinde yadsınamaz tecrübeler edindik. Özel gün organizasyonlarının nasıl düzenlenmesi gerektiğine dair kazandığımız bilgi birikimini ve büyük grupları ağırlama becerimizi artırdık. Bunun sonucunda yepyeni bir davet alanını da şehrimize kazandırmak istedik. Böylelikle 2019 yılında Vav Bahçe Kır Düğün Salonu Eskişehir Tepebaşı’nda faaliyet göstermeye başladı.

Davet Alanları

Kusursuz bir kır düğünü deneyimini gelin ve damatlara yaşattığımız harika bir kır bahçesine sahibiz. Burası şehir gürültüsünden uzak, geceleri yıldızları görecek kadar doğa ile iç içe, yemyeşil ağaçlar ve çimlerle kaplı bir alan. Oldukça geniş ölçüsü sayesinde 1.000 kişi ve hatta daha fazlasını dahi ağırlayabilecek büyüklükte. Tüm konukların rahatlıkla dans edebileceği sert zeminli pistimiz de tatmin edici genişlikte.

Kır bahçemizin sağladığı diğer imkanlar ise teknik konulardaki yeterlilikleri. Burada ortamı tamamen aydınlatan iyi bir ışıklandırma sistemimiz mevcut. Ses sistemlerimiz de orkestramızın yaptığı kaliteli canlı müziği davet alanının her bölgesine yetecek kadar ulaştırıyor. Bunların yanı sıra Vav Davet Bahçesi olarak her mevsim kullanılabilecek bir kapalı salonumuz da bulunuyor. 100 ila 1500 kişilik düğünler için bu alanı da tercih edebilirsiniz.

Dekorasyon

Bahçemizin dekorasyonu tam bir kır düğün konsepti ile özenle düzenlendi. Davet alanının oturma düzenini 8-10’ar kişilik yuvarlak masalar ile oluşturuyoruz. Yeşil rengine çok yakıştığı ve sadeliği ön plana çıkardığı için masa ve sandalyelerimizi beyaz renkte tercih ediyoruz. Kullandığımız renkli sandalye bağlamaları, masa üstü aksesuarları, şamdanlar ve çiçeklerle de ortamı süslüyoruz.

Hizmetler

Vav Davet Bahçesi olarak şimdiye dek çok sayıda düğüne ev sahipliği yaptık, bu sayede çiftlerimizin beklentilerini kolayca karşılayabiliyoruz. Gelin ve damatların düğünün detaylarına dair isteklerine uygun paketler sunuyor, bütçelerine uygun planlama yapıyoruz. Müzikten servise, fotoğraf ve video çekimlerinden dekorasyona her detaya birlikte karar veriyoruz. Düğün günü davetlilerini rahat ettirmek için de elimizden geleni yapıyoruz.

Yiyecek / İçecek

Düğünlerden yiyecek ve içecek konusunda çok özen gösteriyoruz. Eğer çiftimiz yemekli bir düğün yapmayı tercih ediyorsa onlara çok çeşitli yemeklerden oluşan hazır menülerimizi sunuyoruz. Organizasyondan önce mekanımıza davet ediyor, menü tadımı yaparak yemeklere daha rahat karar verebilmelerini sağlıyoruz. Hazır menülerimiz içerisinde ekleme çıkarma yapmak isterlerse bu konuda da yardımcı oluyoruz.

Her yıl büyük heyecanlar ve beklentilerle bizi ziyaret eden çok sayıda çiftle tanışıyor, hayallerini dinliyoruz. Fakat sadece dinlemekle kalmıyor, düğünün tüm ayrıntılarını birlikte planlayarak bu hayallerini gerçekleştiriyoruz. Eğer sormak istediğiniz detaylar varsa ve düğününüzün olası maliyetini merak ediyorsanız bize sayfa üzerindeki telefon numarası veya form yoluyla ulaşabilirsiniz. Vav Bahçe Eskişehir Tepebaşı’nda sizi bekliyor.

Ekiple Tanışın

 • Hasan Şerif Petek
  Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon: 0850 532 30 67
 • Adres:

  Aşağı söğüt önü mahalllesi 1040 sk. n:1 Tepebaşı Eskişehir

 • Nasıl gelinir?

  eskişehir bursa otoyolu 3. km total petrolü geçince sağa dönüyoruz hemen soldaki işletme..."VAV DAVET BAHÇESİ".... SÖĞÜTÖNÜ ALABALIK TESİSLERİ KARŞISI

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Vav Davet Bahçesi Yol Haritası

Vav Davet Bahçesi Düğün Yorumları (3)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Sibel & Gökhan

Düğün Tarihi: 18.07.2023Hizmet ve organizasyon çok iyidi herkes çok ilgiliydi hiç bir aksilik olmadı çok eğlendik herkese tavsiye ederim mekânda çok güzel calisanlar profesyonel işlerini çok iyi yapıyorlar garson şefi herşeyle ve herkesle çok ilgili herşey için çok teşekkürler

Gizem & Yalçın

Düğün Tarihi: 15.10.2022


Uygun fiyatlı bir kır düğünü ise tek hayaliniz bence oldukça başarılı. Konumu oldukça güzel bir kere Kır düğünü konsepti de oldukça başarılı. Hasan bey son dakikaya kadar yeterince yardımcı oldu bize. Eksikleri yok diyemem. Gelin odası çok havasız mesela. Çalgı konusu iyileştirilmesi lazım bence... devam 

Gonca & Mehmet

Düğün Tarihi: 08.10.2022


Açık ve kapalı alanıyla hava koşulları farketmeksizin rahatlıkla düğün vb organizasyonlar için çok ideal bir yer. Özel günümüzde hiçbir aksaklık olmadan güler yüz ve disiplinli bir organizasyon ekibiyle sundukları hizmet için işletmeye ve bütün çalışanlara teşekkür ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.