Adana'da Göl Manzaralı Düğün Mekanları

Bürde Özçakır tarafından yazılmıştır.

2:57 dakika

28.05.2024

Adana'da göl manzarası eşliğinde evlenmeye ne dersin? Senin için şehirdeki göl manzaralı, birbirinden şık düğün mekanlarını bir araya getirdik! Hemen incele, ilgini çeken firmalarla iletişime geçip fiyat teklifi almayı da unutma!

göl manzaralı düğün mekanları
Adana

Beyaz Saray Hasbahçe & Havuzbaşı

Adana’da düşlediğin kır düğününü gerçekleştirmek için bir mekan arıyorsan, sizi Beyaz Saray Hasbahçe & Havuzbaşı'ını inceleyebilirsin. Beyaz Saray Hasbahçe & Havuzbaşı, Adana’nın Çukurova ilçesinde faaliyet gösteriyor. Şehir merkezinde olmasına rağmen şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak olan bu mekanın şato görünümüne sahip değişik mimarisi sayesinde birbirinden güzel düğün fotoğraflarına sahip olabilirsin.

Beyaz Saray Hasbahçe &

B&B Anka Wedding

Adana'da göl manzaralı mekanlar arasında B&B Anka Wedding de yer alıyor. Mekanın kır alanı çiftlerin tarzına uygun konseptlere göre hazırlanıyor. Firmanın iddialı olduğu konulardan biri de mutfağı! Lezzet ve sunuma özen gösteren mekanın menü tadımı ve menüde değişiklik gibi özellikleri de bulunuyor.

B-B Anka Wedding

Anka Wedding

Anka Wedding

Firmayı İncele

Panorama Park

Panorama Park Adana-Çukurova’da faaliyet gösteriyor ve çiftlere birçok mekan alternatifi sunuyor. Eğer hayalin bir kır düğünü yapmaksa, panoramik göl ve doğa manzaralı kır bahçesini tercih edebilirsin. Hava koşullarının elverişli olmadığı zamanlarda ise 500 kişiye kadar çıkabilen ağırlama kapasitesine sahip kapalı alanda keyifli bir düğün yapabilirsin.

Panorama Park

Panorama Park

Panorama Park

Firmayı İncele

Liza Garden

Liza Garden’da düzenlenen düğünlerde 750 ila 1000 davetli ağırlanabiliyor. Bu nedenle açık havada kalabalık bir düğün yapmayı planlıyorsan firmayı mutlaka incelemelisin. Mekanın profesyonel organizasyon ekibinin şık ve orijinal dekorasyon çalışmalarına da firma profilinden göz atmanı tavsiye ediyoruz.

Liza Garden

Liza Garden

Liza Garden

Firmayı İncele

Kale Vip Wedding

Yemyeşil çim alan üzerine dizayn edilen, çiçekler arasında eşsiz bir göl manzarası sunan kır alanına sahip Kale Vip Wedding, Adana’nın Çukurova ilçesinde faaliyet gösteriyor. Roma mimarisinden esintiler taşıyan mekanda düğünün için seçtiğin konsept, firmanın tecrübeli organizasyon ekibi tarafından başarıyla uygulanıyor. Süslemelerden masa ve sandalye giydirmelerine, aksesuardan oturma düzenlerine kadar her detayda senin seçimlerin dikkate alınıyor! Mekanın kapasitesinin de 400-500 kişi olduğunu da belirtelim.

Kale Vip Wedding

Rüya Park Tesisleri

Rüya Park Tesisleri, panoramik Seyhan Gölü manzaralı, çam ormanlarının ortasında, yemyeşil çimlerin üzerinde doğal bir kır ortamına sahip. Çukurova'da bulunan mekanda, modern ve lüks bir kır düğünü yapabilir, 1000-2000 kişiye kadar davetli ağırlayabilirsin. Firmanın, yemekli organizasyonlar için geniş menü seçeneklerinin yanı sıra çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryen gibi farklı menüler hazırlayabildiğini de belirtelim.

Rüya Park Tesisleri

Dream Day

Dream Day de Adana'da açık hava düğünleri için ideal seçeneklerden biri. Etkileyici göl manzarasına sahip bir mekanda düğün yapma avantajının yanı sıra, firma ile anlaşan çiftlere düğün planlamasında ihtiyaç duyabileceği düğün koçluğu hizmeti de sağlıyor. Gelinlikten damat yaka çiçeğine, mekan süslemesinden menü belirlenmesine, hatta müzik ve orkestraya kadar tüm detaylar için firmadan destek alabilirsin.

Dream Day

Dream Day

Dream Day

Firmayı İncele

Atosev

Seyhan Gölü manzarasına sahip Atosev'de, açık hava düğünleri için yılın büyük bir dönemi boyunca hizmet veren 500-750 kişilik kır alanı mevcut. Mevsim koşullarına göre kapalı bir alan isteyen çiftler içinse 350 kişilik kapasitesi bulunan kapalı salon seçeneği de sunabiliyor. Mekanda yemekli bir düğün yapmak istiyorsan usta aşçıların özenle hazırladığı menü seçeneklerini değerlendirebilir, bütçene ve damak zevkine uygun özel bir menü de belirleyebilirsin.

atosev

Atosev

Atosev

Firmayı İncele

Nis Pera Davet

Modern ve şık düğün mekanı olan ve 2019 yılında hizmet vermeye başlayan düğün Nis Pera Davet, yemyeşil bir manzaraya karşı büyük bir bahçede yaz düğünü ile evlenmek isteyenlere de kapalı bir balo salonunda kış düğünü yapmak isteyenlere de hitap eden alanlara sahip. Açık kır alanı 1000, kapalı balo salonu ise 500 kişi kapasiteli. Nis Pera Davet'in Çukurova düğün mekanları arasında yer aldığını da belirtelim.

nis pera davet

Nispera Event

Nispera Event

Firmayı İncele

Çukurova Green Park Gölün İncisi

Çukurova Green Park Gölün İncisi, Adana’nın 500 kişiye kadar kapasiteli göl manzarasına sahip kapalı alanı ve kır düğünü hayali kuran çiftleri için tasarlanmış 1000 kişilik açık alanı bulunuyor. Mevsim şartlarını ve davetli sayını göz önünde bulundurarak dilediğini seçebiliyorsun. Eğer şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzak bir mekanda evlenmek istersen Seyhan Gölü'ne nazır bu mekanı tercih edebilirsin.

Çukurova Green Park


Şunlar da ilgini çekebilir:

Adana Düğün Mekanları

Adana'da Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

Adana'da Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Adana’da Çiftlerin Favori Düğün Mekanları

Adana’da Yeşillikler İçinde Düğün Yapabileceğin Mekanlar

Adana'da Düğün Mekanı Fiyatları

Geniş Katılımlı Davetler İçin Adana Düğün Salonları ve Fiyatları

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap