Güverte Kıyı Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Güverte Kıyı Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Güverte Kıyı Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Güverte Kıyı Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Göl kenarında Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Göl manzaralı Panaromik manzara Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Güverte Kıyı Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Güverte Kıyı Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Güverte Kıyı Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Güverte Kıyı Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Güverte Kıyı Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Güverte Kıyı Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Güverte Kıyı Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Güverte Kıyı Restaurant düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Güverte Kıyı Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Güverte Kıyı Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, baby shower, kına, bayi toplantısı, parti, açılışlar, doğum günü, kurumsal etkinlikler ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Güverte Kıyı Restaurant Hakkında

Güverte Kıyı Restaurant Adana olarak uzun yıllar boyunca Çukurova’da faaliyet gösteriyoruz. Alanında profesyonel ve deneyimli ekibimizle birlikte unutulmaz bir gün geçirebilmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Panoramik göl manzaralı restoranımızda ister hafta sonu ister hafta içi aile ve sevdiklerinizle birlikte keyifli bir gün geçirebileceksiniz.

Özel gün kutlamaları ve toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Günlük hizmet akışımızda restoran işletmeciliği yapıyor, özel gün kutlamaları için kişiye özel alan oluşturuyoruz. Aile ve arkadaşlarınızla birlikte nikâh sonrası yemeği organizasyonu düzenlemek istiyor, nişan kutlamasını açık alanda göl manzarasına karşı kutlamak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Evlilik teklifleri içinde damat adaylarının tercih ettiği restoranlardan biriyiz. Ayrıca doğum günü, baby shower, kurumsal etkinlik ve toplantılarına da ev sahipliği yapıyoruz.

Restoranımızın konum ve dekorasyonundan bahsedecek olursak; şehrin gürültüsünden uzak palmiye ağaçlarının altında keyifli vakit geçirebileceğiniz bir konumda yer alıyoruz. Genellikle beyaz renkli masa ve sandalyeler kullanıyor, masa üstüne mavi masa örtüsü seriyoruz. Açık alanımızın üstünde açılır kapanır tavan ve etrafında camla çevrilebilen bir sistem bulunduğundan dolayı yağmurlu havalarda misafirlerimizin sorun yaşamamasını sağlıyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir organizasyon gerçekleştirmek istediğinizi öğreniyor ve bu anlamda size tavsiyeler sunuyoruz. Masa ve sandalyelerin yerleşim planını davetli sayınıza uygun olarak hazırlıyoruz. Konsept bir eğlence geçirmek istiyorsanız anlaşacağınız organizasyon firmasıyla birlikte aksesuar ve dekorlarla restoranımızı süsleme imkânı da tanıyoruz.

Adana Güverte Kıyı Restaurant olarak menü içeriğimiz oldukça zengindir. Ana yemek ara sıcak ve aperatiflerde her damak zevkine uygun lezzetlerimizle sizi karşılıyoruz. Yemeklerde kullandığımız ürünlerin kalitesini önemsiyor, güvenilir iş ortaklarımızdan temin ediyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    Karslılar Mahallesi Adnan Menderes Bulvar 82105 Sokak

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Güverte Kıyı Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.