Söz, Nişan Mekanları Adana

Park Menderes

  • Kapasite
    50 - 75 Kişi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Söz veya nişanın için nasıl bir yer aradığını anlat, ücret düğün asistanımız, kriterlerine uygun 5 mekandan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Park Menderes Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
Yemek Servisi Bulunmuyor
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
Yemek Servisi Bulunmuyor
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Park Menderes Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Park Menderes Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Göl kenarında Orman içinde
Manzara
Göl manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Dilek feneri
Hayır
Hint kınası
Hayır
Müzik/DJ
Evet
Nişan süslemesi
Evet
Nişan tepsisi
Evet
Zenne / Oryantal / Dans Ekibi
Hayır
Alkol servisi
Var
Boş mekan kiralanabilir mi?
Evet
Nişan Çikolatası Hizmeti veriliyor mu?
Hayır
Dışarıdan Fotoğrafçı Getirilebiliyor mu?
Evet
Dışarıdan Organizasyon Firması Getirilebiliyor mu?
Evet
Işıklandırma mevcut mu?
Evet
Organizasyon Danışmanı var mı?
Evet
Menüde değişiklik yapılabiliyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Mekan yemek servisi veriyor mu?
Evet

Park Menderes Sıkça Sorulan Sorular

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

22:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Park Menderes Hakkında

Park Menderes’in Çukurova nişan mekanları arasına girmesi 4 yıl öncesine dayanıyor. Göl kenarında yer almamızla ve ışıl ışıl dekorasyonumuzla butik nişan törenlerinizi unutulmaz hale getiriyoruz. 30 kişilik bir ekiple faaliyet gösteren Park Menderes, nişan ve benzeri davetlerin planlanması konusunda uzmanlaşarak nişanınızda ihtiyacınız olacak her türlü aksesuarın ve hizmetin temin edilmesini sağlıyor.

Davet Alanları

Park Menderes, nefes kesen bir göl manzarasıyla hizmet veriyor. Mekanımızda hem açık hem kapalı alan mevcut. Üstelik açılır kapanır tavan sistemimiz sayesinde alanlarımızı istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Kapalı alanda 50 ila 70 kişiye hizmet verebiliyoruz. Tüm mekanımızda toplam 100 misafiri ağırlayabiliyoruz. Kışın şöminemizle, yazın ise klimalarımızla ihtiyacınız olan konforlu ortamı oluşturuyoruz.

Dekorasyon

Adana Park Menderes, Alaçatı konseptiyle dekore edilmiş bir mekan. Mekanımıza karakteristik özelliğini nazar boncuklu aksesuarlarımız kazandırıyor. Çiçekler ve melek kanadı desenli duvar boyamaları da konseptimizi tamamlıyor. Misafirlerinizi buketlerle süslediğimiz yuvarlak masalarda ağırlıyoruz. 12 kişilik kız isteme masasını da uzun dikdörtgen masalarla hazırlıyoruz. Gelin tagınız, zarif konseptimize uyumlu bir görüntü için çiçeklerle süsleniyor.

Hizmetler

Mekanımızda gerçekleşecek törenlerinizde eğlenceli bir atmosfer oluşması için ses sistemlerimizi hazırlıyoruz. Törenlerinizi hoş geldiniz merasimi ve çiçekli karşılamayla açıyoruz. Dilerseniz isteme merasiminde de yanınızda oluyoruz. Kahveleriniz de tarafımızdan hazırlanıyor. Damat kahvesini ise isterse gelinimiz balla hazırlıyor ve böylece tatlı bir kutlamanın kapılarını açmış oluyoruz. 50 taşıt kapasiteli otopark imkanını misafirlerinize sunuyoruz. Ayrıca mekanımızda kendi anlaştığınız bir organizasyon firmasıyla çalışmak isterseniz buna da hazırız.

Yiyecek / İçecek

Park Menderes çiftlerini dünya mutfağında ve yöresel mutfağında deneyimli bir mutfak ekibiyle ağırlıyoruz. Mekanımızın menüsü, söz ve nişan törenlerinize çok yakışacak lezzetler içeriyor. İçli köfte ve mantı gibi iştah açıcı lezzetlerimizin yanında tavuk ve köfte gibi farklı seçeneklerimiz var. Çeşit çeşit makarna, salata ve içeceğimiz de tadına bakmanız için sizi bekliyor.

Sizi ve davetlilerinizi mekanımızda tıpkı evimize gelen misafirlermişsiniz gibi karşılıyoruz. Siz de Park Menderes’te kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedeceksiniz. Biz tuzlu kahve vermiyoruz, ballı kahve veriyoruz ki ağzınız ballı olsun! Aşağıdaki iletişim bilgilerimiz üzerinden ya da yandaki fiyat teklifi formumuzu doldurarak hemen Park Menderes nişan fiyatlarını öğrenebilir, mekanımızda yerinizi ayırtabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • İşletme Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Güzelyalı mah a. menderes blv. no59 / a

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.