Seyhan Uptown*

Seyhan Uptown
Özel davet ve toplantılarınıza ev sahipliği yapan Seyhan Uptown Müşteri memnuniyeti esası ile çıktığı bu yolda, sunduğu hizmetler ile adından söz ettirmeye devam ediyor… Düğün, kına, sünnet, nişan, iş yemekleri gibi etkinliklerinizden kongre ve sempozyum gibi büyük kurumsal etkinliklere kadar bütün organizasyonlarınız için alternatifler yaratan Seyhan Uptown Seminer, lansman, bayi toplantısı gibi özel buluşmalarınız içinde gerek duyduğunuz kaliteli hizmeti teknolojik altyapısı ile siz değerli misafirlerine sunmaktadır. Seyhan Uptown tüm kurumsal etkinliklerinizde profesyonel yönetimi ve ekibi ile titiz ve özverili bir şekilde hizmet vermektedir. Bu etkinliklerin başında gelen düğün, kına, sünnet, nişan törenleriniz de özel sunumu ile Seyhan Uptown, kokteyl konseptinde 1200 ve 400 kişilik Kır Alanları ile birlikte 500 ve 300 Kapalı Balo salonlarına sahiptir. Seyhan Uptown gerek ses düzeni, gerek ise sahne alt yapısı ile her türlü konsepte cevap vermektedir. Özellikle şehir merkezinde olması nedeniyle revaçta olarak ve herkesin takdir ve beğenisini kazanmaktadır. Seyhan Uptown her geçen gün yenilenen konsepti ve alternatifi bol avantajları ile siz konuklarına daha kaliteli bir hizmet vermeyi amaç edinmiştir. Seyhan Uptown ile mutluluğa atılan ilk adımda birlikte olmak için hazırlanıyoruz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (6)

+ Yorum Yaz
ED eda Düğün Tarihi: 12/08/2016

250 kişilik bir düğün organziaysonu gerçekleştirmiştik koketyl tarzında alkolsüz bir içecekler sınırszıdı üçer tabak cips pasta vardı kapalı bir mekanı ve açık bir alanı vardı biz gittiğimizdede bir tane daha kır düğün alanı yapıyorlardı ve biz organziaysonumuzu açık alanınd akır düğünü konseptind egerçekleştirdik emkanz aten adanada bilinen ve elit bir mekan.Bizi zaten mekan provalarada çağırmıştı müzikler vs o sırada belirlemiştik ve dj vermiştik.Ulaşım olarakta merkezde bulunan bir mekan toplu taşımaylada ulaşım sağlanabilecek biz zaten bu açdıan tercih etmiştik sıkıntı yaşanmamıştı otoparkıda bulunuyordu geniş ve ferah bir çok güzel otoparkı bulunuyordu.

ME merve Düğün Tarihi: 06/09/2015

Gayet güzeldi mekan. Görsellik açısında da gayet güzeldi. Renk seçimleri, mumlar, çiçek seçimleri size ait ve istediğiniz gibi oluyor. Yemekli bir düğün organizasyonu gerçekleştirdik. Yemeklerin tadı güzeldi konuklarımızdan da olumlu yorumlar aldık. Ulaşımda sorun yaşanmadı gayet bilinen bir yerdi sorun olmadı bu yüzden. Salonun anlaşmalı olduğu fotoğrafçısından memnun kalmadım sadece.

ME Melahat Düğün Tarihi: 22/07/2015

memnun kaldık fazlasıyla ilgilendiler kokteyl tarzı oldu poğaçası olsun çerezi olsun lezzetliydi çok tazeydi bizede sonradan ikram edildi mekanın kendiside iyiydi hiç bir sıkıntı yaşamadık

ME merve Düğün Tarihi: 13/06/2015

300 kişilik büyük olan mekanı tercih ettik. Normalde 600 kapasiteli olan bir yer olduğu için oldukça büyük ferah ve genişti. Zaten açık alan olduğu için kapalı alanlardaki gbi havalandırma problemi yaşamadık . Kır düğünü tercih ettik kokteyl oldu . Gelen misefirlere daha sonra sorduk herkes çok memnun ayrılmış. İkramlardan da çok memnun kalmışlar. Ödediğimiz fiyat içinde süsleme , orkestra vs. herşey vardı ekstra bir ücret sıkıntısı olmadı zaten 1 hafta öncesinden bir toplantı yapıp nasıl bir süsleme istediğinizi belirtiyosunuz belli bir katalogları var seçiyorsunuz ve düğün günü süsleme yapılıyor .Neyle karşılaşcağımızı öncesinden görmüş oluyoruz . Herşeyden çok memnun kaldık . Tavsiye ederim .

D&E Dicle & Erkan Düğün Tarihi: 24/01/2015

Mekan konumu son derece güzel. İç hacmi büyük. pist geniş. Özellikle kır düğünü için mekan konumu son derece uygun

Gökmen Düğün Tarihi: 11/10/2014

Açık bir mekandı şahane bir manzarası mevcuttu ve yeşillikler içersinde ışıklandırmaları mevcuttu çok güzel bir mekandı görsel olarak çok beğenmişti misafirlerimizde beyaz ve yeşilin çok güzel bir uyum sağlaması mevcuttu tam bir kır düğünü kategorisinde gerçekleştirdik ve açık alanın etrafında çitlerle kapanmış bir mekandı ve buda çok güzel bir hava katmıştı.Organizasyonumuz kokteyliydi sadece kokteyl tarzındaydı.Kır düğünü olmasına rağmen pist alanında beton mevcuttu misafirleimizin oturduğu bölüm ise çimlerle kaplıydı.Yetkililerin ilgisi çok güzeldi bunun yanında perosneller oldukça ilgiliydi bizimle ilgi alaka yiyecek kalitesi ve mekanın kalitesinden çok memnun kaldım.Ulaşım kolaylığı rahattı bir sorun yaşamazsınız bu mekana ulaşırken biz araçlarla ulaşımımızı sağladık kimse gelememezlik yaşamadı mekanı bulamayanlarda çıkmadı.Kır düğünü düşünüyorsanız ve kaliteli birşeyler yemek içmek istiyorsanız misafirlerinizide güzel bir şekilde ağırlamak istiyorsanız uptownı tercih etmelisiniz.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Seyhan Uptown ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Seyhan Uptown hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap