Kadir Kangal Wedding

E-posta Gönder

Kadir Kangal Wedding Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta

Kadir Kangal Wedding Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Kadir Kangal Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Mekan olarak Çiflerimizin isteği her zaman önceliğimizdir . Fakat işi bize bırakır iseniz sizleri gizli yeşil doğa harikası bahçelerimize götürebiliriz...

Kadir Kangal Wedding Hakkında

Yaşamınızın en özel anlarından biri olan düğün ve nişan gibi kutlamalarınızı, alanında uzman bir ekip önderliğinde fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştirmek ister misiniz? Yalova düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Kadir Kangal Wedding ailesi olarak beklentilerinizi karşılayacak bir hizmet sunmaya ve aşkınızı ölümsüzleştirmeye hazırız.

Profesyonel bir ekiple birlikte uzun zamandır fotoğrafçılık alanında başarıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimizi, istekleriniz ve hayallerinizle harmanlayarak ortaya hoş çalışmalar çıkarıyoruz. Önceliğimiz daima çift memnuniyeti sağlamak olduğu için çekim öncesi sizinle bir araya gelerek planlamalar yapıyoruz. Fotoğraf ve video çekimleri yaptığımız için siz hangi kategoride ve konseptte bir hizmet almak isterseniz size talepleriniz doğrultusunda yardımcı oluyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya geldiğimizde çekim mekanınızdan, hayalini kurduğunuz görüntülere kadar her şeyi detaylı olarak konuşuyoruz. Yaptığımız çalışmalardan da örnekler göstererek hizmet içeriklerimize dair bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Yalova’da her mekanı bildiğimiz için güneş hangi alanda, saat kaç gibi doğuyor ve batıyor gibi ışık hesaplamalarını da kısaca yapıyoruz. Önceliğimiz sizin istediğiniz mekanlar olsa da tecrübelerimize dayanarak zaman zaman size yönlendirmelerde bulunabiliyoruz. Tabii ki son kararı daima siz veriyorsunuz.

Çekimler sırasında rahat olmanızı ve doğal davranmanızı istiyoruz. Yapaylık elde edilen görüntülere çok kolay yansıyor bu nedenle içten bir bakış ve gülüşün değeri bizim için binlerce rol yapılmış pozla kıyaslanamaz kıymette. Çekimler bittiğinde ise elde ettiğimiz görüntüleri beğeninize sunuyor, içlerinden en beğendiklerinizi bilgisayar ortamında düzenliyoruz. Tüm hazırlıklarınızı tamamladığımızda ise size albümünüzü ya da video klibinizi teslim ediyoruz.

Siz de çalışmalarımız hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Kadir Kangal telefon numarası, mail adresi aracılığıyla ya da yandaki iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Sahil Mah. Yalı Cad. Ayyıldız Apt. No:2/E Yalova/Çiftlikköy

 • E-posta

  E-posta Gönder

Kadir Kangal Wedding Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

T&M

Tuğce & Muhammed

Düğün Tarihi: 15.08.2020


Çekimlerimiz çok keyifli geçti ve albümlerimiz elimize ulaştı çok teşekkür ederiz.

A&E

Aylin & Egemen

Düğün Tarihi: 04.08.2020


Gerçekten harika bir çekim gerçekleştirdik . Hem ben hem eşim çok kaliteli bir albüme sahip olduk başarılarınızın devamını diler herkese tavsiye ederim.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.