• Min. Paket Fiyatı
    1.500 TL'den az

Ekiple Tanışın

Zehra Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500 TL'den az

Zehra Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Zehra Photography Sıkça Sorulan Sorular

Zehra Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Zehra Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500 TL'den az aralığındadır.

Zehra Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Zehra Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, katalog çekimi, trashday, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, düğün belgeseli".

Zehra Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Zehra Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Zehra Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Zehra Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Zehra Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Zehra Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Zehra Photography Hakkında

“Evet” demek için gün saydığınız o muhteşem gün yaklaşıyor. O güzel günden kalan en özel anılar olan düğün fotoğraflarınızın kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Biz Stüdyo Sindrella Tekirdağ düğün fotoğrafçısı olarak, sizi hayallerinizdeki düğün fotoğraflarıyla buluşturmak için 6 kişilik profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz. İşimize duyduğumuz özenin bir getirisi olarak; profesyonel ekipmanlar kullanıyor, her ayrıntıyı özenle fotoğraf karelerine yansıtıyoruz.

Çekimlerde duyguları kimi zaman tüm masumiyetiyle, kimi zaman tüm coşkusuyla fotoğraflara yansıtmayı çok seviyoruz. Kimi zaman düşen yağmur damlalarının arasında siz ve müstakbel eşinizin en romantik hallerini, kimi zaman bir iskelenin üstünde siz ayaklarınızı suya sokarken en neşeli hallerinizi fotoğraflara yansıtıyoruz.

Hayal gücümüzü serbest bırakıp daha önce görülmemiş özgün düğün fotoğrafları çekmek de en büyük amaçlarımızdan biri. Çekimlerinizde farklı aksesuarla bir konsept oluşturup sıra dışı düğün fotoğraflarına sahip olmanızı sağlıyoruz. Eski bir fotoğraf makinesi, vintage bir bavul, bir kayık bazen de bir gitar çekimlerinizde mutlu anlarınıza eşlik ediyor. Led ışıklarla süslenmiş çekimlerde de, düğün fotoğraflarınız için masalsı bir atmosfer yaratıyoruz.

Çifteleri hayallerindeki düğün fotoğraflarıyla buluşturmak için farklı şehirlerde de hizmet veriyoruz. Dış çekimlerimizin yanında yaratıcı ve kaliteli çekimler yapabileceğimiz bir stüdyomuz da bulunuyor. Böylece hava koşulları konusunda endişelenmemize gerek olmadan çekimlerimizi yapabiliyoruz.

Düğün fotoğraflarının yanında video hizmetleri de sunuyoruz. Düğün belgeseli, düğün hikayesi gibi çekim türleriyle aşkınızı ödüllük bir filme dönüştürüyoruz. Tam gün video çekimlerimiz sayesinde hiçbir anını unutmak istemeyeceğiniz düğününüzün her anını tüm güzelliğiyle kaydediyoruz.

Aklınıza takılan soruları sormak, dış çekim ve stüdyo düğün fotoğraf fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Her baktığınızda o güzel anlara tekrar dönüp, sevdiklerinizle mutlulukla paylaşacağınız düğün fotoğraflarınıza kavuşmanız için sizi Stüdyo Sindrella’da sizi bekliyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Yavuz Mah. Peştemalcı Cad. No:16 Merkez

  • Haritadaki Konumu

    Zehra Photography Yol Haritası

Zehra Photography Yorumları (1)

Gözde

Düğün Tarihi: 13.06.2015

Düğün günü ve Fotoğraf seçiminde çok ilgili olduklarını söyleyebilirim. Fiyatlar diğerlerine göre çok ucuz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.