Stüdyo Clasis

E-posta Gönder

Stüdyo Clasis

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Stüdyo Clasis Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Stüdyo Clasis Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Stüdyo Clasis Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Clasis düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Clasis düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Stüdyo Clasis hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Clasis aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, trashday, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi".


Stüdyo Clasis düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Clasis düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Stüdyo Clasis şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Clasis şehir dışında hizmet veriyor.


Stüdyo Clasis ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Clasis ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Stüdyo Clasis Hakkında

En özel günlerinizi fotoğraf ve videolarla ölümsüzleştirmek istiyorsanız Stüdyo Clasis Tekirdağ’da hizmetinizdeyiz. Tecrübelerimiz ve iş aşkımız doğrultusunda size yardımcı oluyor, birbirinden özel anlar yaşamanızı sağlıyoruz.

Profesyonel bir ekibiz. İşimizi titizlikle yapıyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimiz doğrultusunda en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Önceliğimiz ise her zaman sizi memnun etmek. Düğün, doğum, kına eğlencesi, söz ve nişan gibi anların bir daha tekrarının olmadığının bilincindeyiz. Bu düşünce doğrultusunda özel anlarınızı en güzel şekilde kayıt altına alıyoruz. Böylelikle size de ömür boyu saklayacağınız hatıralar kazandırmış oluyoruz.

Fotoğraf ve video çekimleri yapıyoruz. Hangi türde hizmet almak istediğinizi bize belirtmeniz durumunda size yardımcı oluyoruz. Kaliteli ekipmanlar kullanıyor ve farklı kameralar kullanarak pek çok açıdan sizi kayıt altına alıyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Çalışmalarımızdan da bazı örnekler sunarak hizmet kalitemizi görmenizi sağlıyoruz. Çekim türünüze göre konsept belirliyor, nasıl bir albüm istediğinizi netleştiriyoruz. Tekirdağ çekim mekanlarını kullanabildiğimiz gibi dilerseniz başka şehirleri de çekimlerinizin arka fonu olarak kullanabiliriz.

Çekimler sırasında içinizden geldiği gibi rahat ve doğal davranmanızı istiyoruz. Elbette poz vereceksiniz. Hatta poz konusunda size gereken yönlendirmeleri yapıyoruz. Çekim bittiğinde en iyi görselleri seçmenizi istiyoruz. Beğendiklerinizi bilgisayar üzerinde düzenliyoruz. İstenilen konsept doğrultusunda albümünüzü ya da video kaydınızı hazırlıyoruz. İster düğün gününüzde isterseniz de düğünden sonra ya da önce uygun olduğunuz bir zamanda çekimlerinizi yapabiliyoruz.

Siz de Çorlu fotoğrafçıları arasında yer alan firmamızın kıymetli çiftlerinden biri olmak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu ücretsiz doldurabilirsiniz. Sizinle en kısa zamanda tanışmak, yaşamınızın en özel anlarına şahitlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

İletişim

  • Adres:

    Ortacami Mah. Yunusbey Cad. Denizciler Çarşısı No:7 Süleymanpaşa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Stüdyo Clasis Yol Haritası

Stüdyo Clasis Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Oya & Görkem

Düğün Tarihi: 17.07.2020


Kşisel olarak işini en iyi yapanın müşterisine kolaylık sağladığı.. Sanat ve insanlığın buluştuğu sıcak bir ortamdan, insasana olan güvenin bulunduğu bir işletme.. Mümkün olsa herkese tavsiye ederim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.