Sema İmrağ Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Sema İmrağ Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Sema İmrağ Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim

Sema İmrağ Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Lokasyon

Sema İmrağ Photography Hakkında

Çok severek yaptığım işim, mesleğim ve beni ben yapan en değerli özelliklerimden bir tanesidir fotoğrafçılık. Kendimi bildim bileli hep bir fotoğraf merakım oldu ve bu merak zamanla kendini özel ilgiye dönüştürdü. Hâl böyle olunca bu işin benim için bir mesleğe dönüşmesi de kaçınılmaz oldu. Her gün verdiğim karardan dolayı kendimi kutluyorum çünkü fotoğrafçılık olmasaydı başka ne yapardım da beni bu denli mutlu ederdi bilmiyorum.

Marka adım, Sema İmrağ Photography’nin de çok iyi özetlediği gibi, bu işi ben yapıyorum ve kendimden emin bir şekilde de herkese duyuruyorum. Fotoğrafçılık adına yapılan her şeyi çok seviyorum ancak kendimi özellikle 2 ayrı alanda geliştirdim. Bunlardan biri doğum fotoğrafçılığı diğeri ise düğün fotoğrafçılığı. Bu minvalde yaptığım çalışmalar doğrultusunda talep geldiği müddetçe nişan çekimi ve doğum günü gibi diğer özel gün organizasyonlarında da hizmet veriyorum.

Bu yazıyı okumanızdaki asıl sebebin düğününüz için bir fotoğrafçı arayışında olduğunuzdan kaynaklandığını biliyorum. Bu sebeple düğün fotoğrafçılığına dair daha fazla bilgi vermek istiyorum. Dış çekimler gerçekleştiriyor ve bunları çok farklı alanlarda yapıyorum. Doğal güzelliğe sahip muhteşem manzaralarda yaptığım çekimler çiftler tarafından oldukça beğeniliyor. Deniz kenarında, ormanda, tarlada, tarihi yerlerde ve daha birçok alanda çekimlerim bulunuyor. Portfolyomu göstererek mekân önerisinde bulunuyorum. Eğer çiftin çekimin gerçekleşmesini istediği özel bir alan var ise oraya da gidiyorum. Üstelik sadece Tekirdağ sınırlarında da değil, şehir dışına ve hatta yurtdışına dahi gidebiliyorum.

Dış mekân fotoğraf çekimleri haricinde düğün belgeseli, düğün hikâyesi, save the date ve trashday çekimleri de yapıyorum. Eğer güvenebileceğiniz bir Çorlu düğün fotoğrafçısı arıyorsanız sayfa üzerindeki formu doldurarak bana ulaşabilirsiniz. Bu yolla ücretsiz olarak fiyat teklifi de alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.