Sema İmrağ Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

Sema İmrağ Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Sema İmrağ Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Hayır
Ekibiniz var mı?
Hayır

Sema İmrağ Photography Sıkça Sorulan Sorular

Sema İmrağ Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Sema İmrağ Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Sema İmrağ Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Sema İmrağ Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, trashday".


Sema İmrağ Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Sema İmrağ Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Sema İmrağ Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sema İmrağ Photography şehir dışında hizmet veriyor.


Sema İmrağ Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sema İmrağ Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Sema İmrağ Photography Hakkında

Çok severek yaptığım işim, mesleğim ve beni ben yapan en değerli özelliklerimden bir tanesidir fotoğrafçılık. Kendimi bildim bileli hep bir fotoğraf merakım oldu ve bu merak zamanla kendini özel ilgiye dönüştürdü. Hâl böyle olunca bu işin benim için bir mesleğe dönüşmesi de kaçınılmaz oldu. Her gün verdiğim karardan dolayı kendimi kutluyorum çünkü fotoğrafçılık olmasaydı başka ne yapardım da beni bu denli mutlu ederdi bilmiyorum.

Marka adım, Sema İmrağ Photography’nin de çok iyi özetlediği gibi, bu işi ben yapıyorum ve kendimden emin bir şekilde de herkese duyuruyorum. Fotoğrafçılık adına yapılan her şeyi çok seviyorum ancak kendimi özellikle 2 ayrı alanda geliştirdim. Bunlardan biri doğum fotoğrafçılığı diğeri ise düğün fotoğrafçılığı. Bu minvalde yaptığım çalışmalar doğrultusunda talep geldiği müddetçe nişan çekimi ve doğum günü gibi diğer özel gün organizasyonlarında da hizmet veriyorum.

Bu yazıyı okumanızdaki asıl sebebin düğününüz için bir fotoğrafçı arayışında olduğunuzdan kaynaklandığını biliyorum. Bu sebeple düğün fotoğrafçılığına dair daha fazla bilgi vermek istiyorum. Dış çekimler gerçekleştiriyor ve bunları çok farklı alanlarda yapıyorum. Doğal güzelliğe sahip muhteşem manzaralarda yaptığım çekimler çiftler tarafından oldukça beğeniliyor. Deniz kenarında, ormanda, tarlada, tarihi yerlerde ve daha birçok alanda çekimlerim bulunuyor. Portfolyomu göstererek mekân önerisinde bulunuyorum. Eğer çiftin çekimin gerçekleşmesini istediği özel bir alan var ise oraya da gidiyorum. Üstelik sadece Tekirdağ sınırlarında da değil, şehir dışına ve hatta yurtdışına dahi gidebiliyorum.

Dış mekân fotoğraf çekimleri haricinde düğün belgeseli, düğün hikâyesi, save the date ve trashday çekimleri de yapıyorum. Eğer güvenebileceğiniz bir Çorlu düğün fotoğrafçısı arıyorsanız sayfa üzerindeki formu doldurarak bana ulaşabilirsiniz. Bu yolla ücretsiz olarak fiyat teklifi de alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.