• Min. Paket Fiyatı
    3.000-5.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Sannora Foto Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Sannora Foto Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Sannora Foto Sıkça Sorulan Sorular

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Sannora Foto ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Sannora Foto ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Sannora Foto şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Sannora Foto şehir dışında hizmet veriyor.

Sannora Foto ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Deniz,göl kenarı Kayalıklar Hazır konsepli plato Müzeler. Beyaz,Sarı ve yeşilin yoğun olduğu tarlalar(buğday,mısır.çiçek...gibi) Ağaçların yoğun olduğu ormanlar Eski sokaklar Yıkık binalar. Not: Önelik müşteiyi tanımak.. Ne istediğini anlamak.."

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Sannora Foto düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Sannora Foto hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Sannora Foto aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, trashday, düğün belgeseli, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Sannora Foto Hakkında

Aşkınızı fark yaratan ve aynı zamanda oldukça yenilikçi olan tarzımızla ölümsüzleştiriyoruz. İzleyemeye doyamayacağınız düğün hikayelerinizi ve şık tasarımlı fotoğraf albümünüzü Sannora Foto ailesi olarak çekmek için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Profesyonel ve işini ilk günkü gibi seven bir ekiple birlikte çalışıyoruz. Uzun zamandır fotoğrafçılık sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Heyecanımızı ve tutkumuzu kaybetmeden çalışmalar yapıyoruz. Hayal gücümüzün sınırlarını zorluyor, fotoğrafçılık sanatına katkıda bulunmaya özen gösteriyoruz. Önceliğimiz ise daima müşteri oluyor.

Tekirdağ düğün fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Sannora Foto isimli firmamızla Türkiye’nin pek çok ilinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yüksek kalitede işler ortaya çıkarmak için çıktığımız hizmet yolculuğumuzda size tüm özel anlarınızda eşlik etmekten daima mutluluk duyuyoruz. Özel anlarınıza hak ettiği değeri göstererek, kaliteli çalışmalar ortaya koyuyoruz. Reklam ve tanıtım filmlerinden, bebek fotoğrafçılığına kadar diğer alanlarda da hizmetlerimiz oluyor.

Çekimlerde hangi türde hizmet alacağınıza karar vermenizin ardından konsepti birlikte belirliyoruz. Masalsı karelerin ortaya çıkmasını dilediğimizden doğal güzelliklerin ön plana çıktığı alanları size öneriyoruz. Tarihi mekanlar, butik oteller, harabe inşalar da tercih edebilirsiniz. Tekirdağ düğün fotoğrafı çekilecek yerler açısından doğal güzellikleriyle ön plana çıkan illerimiz içerisinde yer alıyor. Bunun avantajını çekimlerde kullanabileceğimiz gibi başka illere de çekim için gidebiliriz.

Çekimlerde içtenliğin ön plana çıktığı kareleri tercih ediyoruz. Sizi farklı açılardan çekerek elimizde çok sayıda görüntü olmasını sağlıyoruz. Çekim bittiğinde en iyi kareleri seçiyor ve bilgisayar üzerinde gereken tüm düzenlemeleri yapıyoruz. Hazırlıklar tamamlandığında ise size söz vermiş olduğumuz tarihte çalışmalarımızı teslim ediyoruz.

Siz de Sannora Foto’nun şanslı çiftlerinden biri olmak isterseniz hem bizimle tanışmak hem de fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu, mail ve telefonu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Tekirdağ

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.