• Min. Paket Fiyatı
  5.000-10.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

S9 Media Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

S9 Media Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

S9 Media Sıkça Sorulan Sorular

S9 Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

S9 Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

S9 Media hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Baskı ve çekim hizmetinin yanı sıra, konseptinizi yaratıcı fikir ve önerilerle geliştiriyoruz. Pozlarınızı, sis makinesiyle hareketlendiriyor ve benzersiz fotoğraflara imza atıyoruz. Bizimle, çekimden en az 3 hafta önce iletişime geçtiğiniz takdirde uygun randevuyu ayarlıyor ve eksiksiz bir çekim vadediyoruz. Düğün belgeselinden kanvas baskıya kadar tüm hizmeti, çekimden sonraki 2 hafta içinde tamamlayarak size teslim ediyoruz."

S9 Media ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

S9 Media ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 3 hafta olarak öne çıkmaktadır.

S9 Media şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, S9 Media şehir dışında hizmet veriyor.

S9 Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

S9 Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 2 hafta içerisinde teslim etmektedir.

S9 Media hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

S9 Media aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"stüdyo / plato çekimi, düğün belgeseli, trashday, söz / nişan / kına çekimi, katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, dış mekan / save the date çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

S9 Media Hakkında

7 yıllık sektör tecrübemizi, ileri teknoloji ekipmanlarımız ve S9 Media ismiyle Tekirdağ Muratlı’ya taşıdık. Yepyeni stüdyomuz S9 Media’da, güvenilir ve eğitimli ekibimiz sayesinde muhteşem karelere imza atıyoruz. Hayatınızı birleştirme sözü verdiğiniz partnerinizle olan romantik anlarınızı, profesyonellikle kadraja alıyoruz. Konforlu stüdyomuzun yanı sıra, eşsiz doğa manzarasında çekimler de gerçekleştiriyoruz.

Deneyim

S9 Media Tekirdağ Düğün Fotoğrafçısı’nda, Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olan ekip liderimiz, 7 senedir lensin büyüsüyle muhteşem anlar yakalıyor. Yerel basında ismi geçen başarılı sanatçımız, Doğan Müzik bünyesinde klipler çekiyor. Dış çekim kadromuz ise benzer şekilde eğitimli ve deneyimli 3 fotoğrafçıdan oluşuyor. Böylece, stüdyodan mekana her çekiminizi uzmanlıkla tamamlıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çekim türü ve mekan seçimini tamamen sizin tercihinize bırakıyoruz. Dilerseniz konforlu stüdyomuzda, fotoğraf platosunda veya şehir dışında romantik anlarınızı kadraja alabiliyoruz. Düğün boyunca, sevdiklerinizle paylaştığınız neşeli anlarınızın tamamını klip halinde sunabiliyoruz. Düğün belgeseli, save the date ve trash day çekimlerine olanak sağlıyoruz. Konsept çekim ve katalog çekimi alternatiflerimiz de bulunuyor. Düğün klibiyle birlikte, kına, söz ve nişan kutlamalarınızı da kayda alabiliyoruz.

Ekipman

S9 Media bünyesinde, kusursuz bir çekim için gerekli tüm ekipmanları tamamlıyoruz. GoPro fotoğraf makinesiyle, video kliplerinizi yüksek kalitede çekerken Jimmy Jib sayesinde, davetinizin her anını uygun açılardan kaydediyoruz. Hizmet kalitemizi arşa çıkararak drone çekimleri de gerçekleştiriyoruz. Böylece, sevdiklerinizin tamamını ve mekanı farklı açılardan gösteriyor, sosyal medyada paylaşabileceğiniz eşsiz video kliplerine dönüştürüyoruz.

Baskı Hizmetleri

Profesyonel görüntü ekibimizin yakaladığı tüm fotoğrafların baskısını Tekirdağ düğün fotoğrafçılarından S9 Media’da yapabiliyoruz. Aile albümü, cep albümü gibi baskıları talep üzerine temin edebiliyoruz. Aynı zamanda, farklı boyutlarda kanvas tablo baskıları için yine dışarıdan destek alabiliyor ve isteğinizi yüksek kalitede size sunuyoruz. Mutlu birlikteliğinizin yarınlara saklanacak kanıtlarını, USB bellekte size teslim edebiliyoruz.

Ek Hizmetler

Baskı ve çekim hizmetinin yanı sıra, konseptinizi yaratıcı fikir ve önerilerle geliştiriyoruz. Pozlarınızı, sis makinesiyle hareketlendiriyor ve benzersiz fotoğraflara imza atıyoruz. Bizimle, çekimden en az 3 hafta önce iletişime geçtiğiniz takdirde uygun randevuyu ayarlıyor ve eksiksiz bir çekim vadediyoruz. Düğün belgeselinden kanvas baskıya kadar tüm hizmeti, çekimden sonraki 2 hafta içinde tamamlayarak size teslim ediyoruz.

S9 Media’da dinamik ve güler yüzlü ekibimizle birlikte, en mutlu anlarınızı keyifli çekimlerle ölümsüz kılıyoruz. Gelişmiş ekipmanlarımız sayesinde, Tekirdağ’da fotoğrafçılar arayışınıza cevaben yüksek çözünürlükte görüntüler sunuyoruz. Memnuniyetinizi önceleyerek, arzularınız doğrultusunda hizmet veriyoruz. İsterseniz sayfadaki iletişim formunu doldurabilir ve firmamızın ücretsiz fiyat teklifini öğrenebilirsiniz. Ayrıca, Instagram sayfamızdaki gönderilerimizi inceleyebilir ve hakkımızda daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon::

  0282 255 53 60

 • Adres::

  MUSTAFA KEMAL CAD KARADENİZ İŞMERKEZİ NO. 10 KAT : 3 NO: 31

 • Haritadaki Konumu

  S9 Media Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.