Foto Turan

E-posta Gönder

Foto Turan

Foto Turan Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  2 hafta

Foto Turan Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Foto Turan Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin isteğine göre değişiyor.

Foto Turan Hakkında

Fotoğrafa hep çok ilgili oldum, aldığım eğitimlerle beraber ilgimi taçlandırdım. En iyi hizmeti verebilmek adına kendimi eğitimlerle geliştiriyor ve beklentilerini karşılayabilmek için çalışıyorum. Fotoğrafçılığa olan dizginleyemediğim merakım ve sevgi ile birçok şehirde hizmet veriyorum. İstanbul ve Tekirdağ başta olmak üzere evlenen her çiftin yaninda oluyorum.

Düğün fotoğrafçınızı seçmek çok zor. Tercihlerini Roux Photograpy’den yana kullandıysanız çok şanslısınız. Unutulmaz anlarınızı en iyi şekilde saklayabileceğiniz hatıralara dönüştürebiliriz.
Peki, İstanbul düğün fotoğraf sanatçısı olarak bizi seçerseniz size hangi imkanları sağlıyoruz?

Trashday çekimi yapıyoruz. Hem eğlendiğiniz hem de stresinizi azaltığımız çekimler yapıyoruz. Belki Kilyos sahilinde, belki Belgrad Ormanı içinde kirlenmekten korkmadan dilediğiniz gibi bir fotoğraflara kavuşacaksınız.

Save the date çekim türünü yapıyoruz. Sosyal medyada davetlilerine düğün tarihinizi duyurabilecek, fotoğraflarınızla kıskandıracaksınız. Düğününüzü paylaştığınız özel fotoğraflar ve videolar ile davet edebiliyorsunuz.

Düğün belgeselini çekiyor,izlemekten keyif alacağınız uzun bir filme dönüştürüyoruz. Barkovizyonda sergileyebileceğiniz film ile düğün başlangıcında harika bile giriş yapabilirsiniz. Düğün belgeselinizde uzun bir sürece yer veriyoruz. Tanışma hikayenizden şu ana kadar uzun ve güzel bu süreci konuklarınız ile paylaşabileceksiniz.

Düğün hikayenizi de çekiyoruz. Düğün pastasını kestiğiniz an, birbirinize evet dediğiniz kesitlerden oluşan bir video ve fotoğraf çekimi. Kiminle eğlendiğinizi hiç unutmayacaksınız.

Düğüne giden yolda söz,nişan,kına gibi özel günlerinizde de biz varız. 2 hafta önce iletişime geçmelisiniz. Fotoğraflarınız ve videolarınız için her zaman çok heyecanlı oluyorsunuz. Bu yüzden 1 hafta gibi kısa sürede elinize ulaştırıyoruz.

Düğün videolarınızı kurgulamak için çok çalışıyoruz. Ekibimizle montajından en küçük ayrıntısına kadar inceliyor, en güzel halini almasını sağlıyoruz.

Hadi formu doldurmayı unutmayın.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.