Motto Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

2 yorum

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000-1.500 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Süleymanpaşa, Tekirdağ

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000-1.500 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor
 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz? Dış çekim işlerimizde daha çok doğal ve estetik içerikler çıkarabileceğimiz mekanları tercih ediyoruz. Müşterilerimizin isteği doğrultusunda planlama ve programlama da yapıyoruz.

Önerilen Firmalar

Stüdyo Tayfun
25 1

Çerkezköy

Stüdyo Tayfun

Macit Art
283 3 7

Çorlu

Macit Art

Stüdyo Clasis
34 2 1

Süleymanpaşa

Stüdyo Clasis

Hakkında

Fotoğrafçılığı sanat yapan, deklanşöre her seferinde aynı heyecanla basmak. Motto Fotoğrafçılık ailesi olarak bizim heyecanımızı devamlı hale getiren ise unutulmaz anılarınızı ölümsüzleştirmek! İşte tam da bu yüzden evlilik sürecinde kaliteli çekimler tercih edenlerin tercihi oluyoruz.

Tekirdağ’da dış mekân düğün çekimlerinden stüdyo, katalog ve konsept çekimlere kadar her ân yanınızda olmak için hazırız. Bunun için son teknoloji ekipmanlarımız, havadan kayıt yapan drone ve yüksek çözünürlükte kareler için HD baskı sistemlerimiz mevcut. Üstelik elimizdeki ekipmanları kullanmaya yetkinliğine sahip, alanında uzman bir ekibiz. Ancak daha da önemlisi mutluluğunuza ortak olmak için sınır tanımadan çalışan ve sizi önemseyen kocaman bir aileyiz.

Çekimlere stüdyoda yaptığımız görüşmeler sonrasında yaptığımız plana göre başlıyoruz. Düğün öncesi ve sonrası da dahil olmak üzere pek çok çalışmanın altına imzamızı atabiliyoruz… Mesela; ilk olarak save the date çekimiyle başlarsak sevdiklerinize davetiyelerinizi kendi fotoğraflarınızla teslim edebilirsiniz. Aşkınızın hikâyesini en baştan canlandırabilir, sevdiğiniz şarkı veya film sahnesini canlandırabiliriz. Düğün hazırlıklarını da kapsayan uzun bir kayıtla bir ânı bile kaçırmamanızı da sağlayabiliriz. Hazır olun balayı sonrasında veya balayında da yanınızda oluyoruz! Trash day çekimleri veya balayı seyahati anı defterinizi tasarlamanıza yardımcı oluyoruz… Tekirdağ düğün fotoğrafçısı olarak bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız!

Belirtmek isteriz ki sizin için en iyiyi hedeflemekle de yetinmiyor, Motto Fotoğrafçılık Tekirdağ’da yenilikçi çekimlerin de öncüsü olmak için çalışıyoruz. Birbirinden özel ve özgün düğün çekimleriyle fark yaratan kareleri ve video kayıtlarını ömür boyu saklamanızı sağlıyoruz. Üstelik bunun için hayalini kurduğunuz geceden kalanları montajlayarak kayıtlarınızı USB olarak, fotoğraflarınızı da albüm haline getirerek teslim ediyoruz.

Uzun yıllar baktıkça hatırlayacağınız, evlilik süreci anıları için Motto Fotoğrafçılık ekibiyle iletişime geçebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ise sayfa üzerinde yer verdiğimiz iletişim bilgilerini kullanmak!

İletişim

Burak Umur

Barış Atilla Özek

Hülya Boz

Celil Umur

 • Adres: Yavuz Mah. Arabacı Sk. No:11 / 1 Süleymanpaşa / Tekirdağ

Motto Fotoğrafçılık Yol Haritası

2 yorum


Ç&G

Çisel & Gökhan

Düğün Tarihi: 02.11.2019

Samimi ve sıcak tavırlarınız bizim daha rahat hissetmemize sebep oldu, günün stresini eğlenceli bir şekilde geçirmiş olduk. Emeğinize sağlık çok teşekkürler.

A&F

Arzu & Fahri

Düğün Tarihi: 15.09.2019

İşini son derece profesyonel ve severek yapan ekip ile en mutlu günümüzü ölümsüzleştirdik. Çekim çok eğlenceli ve keyifliydi.Gerçekten Motto fotoğrafçılığa çok teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!