Görkemrah Photography

3 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Satış Müdürü
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Görkemrah Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Görkemrah Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Görkemrah Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Tamamen sizin isteğinize ve çekim yapılacak yerin izin verip vermemesine bağlı. Ücret talep eden mekanlar da var, ücretsiz çekim yapılan yerler de var. Bizimle iletişime geçtiğinizde bütün detayları görüşebiliriz. Hayalinizdeki gibi unutulmaz bir albüm yapmak için elimizden geleni yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Görkemrah Photography Hakkında

Görkemrah Photography ekibi olarak maceramız 2016 yılında başladı. Kurulduğumuz yıldan itibaren her geçen gün kendimizi daha iyi kareler yakalamaya adadık. Düğün fotoğrafçılığının yeri bizde ayrı ancak ürün ve bebek fotoğrafçılığı da yapıyoruz. İşinde uzman bir ekibiz ve en iyi sonucu elde etmek için ekipman seçimimize dikkat ediyoruz. Çiftlerimizle çekim planını yaptığımız merkezimiz Tekirdağ Çekmeköy’de yer alıyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Tekirdağ menşeli bir firmayız ancak çekimlerimiz genellikle İstanbul’da oluyor. Yıldız Parkı, Sultanahmet Meydanı, Florya YeşilKöy Sahili, Atatürk Arboretumu ve Rahmi Koç Müzesi önceki rotalarımızdan. İsterseniz çeşitli platolarda da çekim yapıyoruz. İstanbul ve Tekirdağ dışına da daha önce Alanya çekimleri içi gittiğimiz gibi gidebiliyoruz. Fotoğraflarını yurt dışında çektirmek isteyen çiftlere de eşlik ediyoruz.

Düğün belgesellerinizde ve düğün hikayelerinizde çekerken görünmez bir davetliniz oluyor ve her anınızı çekiyoruz. Trashday ve düğün öncesi çekimi save the date yani tarihi not et çekimini de severek gerçekleştiriyoruz. Söz, nişan ve kınalarınızda da çekim yapmak için hazırlıklarımızı tamamlıyoruz. Düğün kliplerinizi de yakaladığımız en güzel anları bir araya getirerek kurguluyoruz.
Ekipman

Baskı Hizmetleri

Yıllardır hizmet veren Tekirdağ düğün fotoğrafçılarından biriyiz. Bu nedenle çiftlerin baskı hizmetlerinden beklentilerini biliyoruz. Ekonomik paketimizde 30 adet fotoğrafa dokunuş yapıyoruz ve 1 adet panoramik albüm hizmetiyle beraber size sunuyoruz. Bronze, Silver ve Gold paketlerimizde panoramik albüme ek olarak 2 adet aile albümü, poster veya kanvas hizmeti yer alıyor. Tüm fotoğrafları da dijital ortamda sizinle paylaşıyoruz.

Profesyonel çekimler yapan bir ekibiz. Bizi tercih eden çiftler için en güzel mekan önerilerinde bulunuyoruz. Çiftlerle kurduğumuz bağ sayesinde sorunları en aza indiriyoruz. Siz de bu özellikleri barındıran Çerkezköy düğün fotoğrafçısı arıyorsanız tereddüt etmeden bizimle aşağıdaki bilgileri kullanarak iletişime geçebilir veya formdan fiyat teklifi alarak hayalinizin fotoğraf çekimine bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  İstasyon Mah. Gürgen Sk. Ali Emre Gül Apt. No:4 Daire 1 Çerkezköy / Tekirdağ

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Görkemrah Photography Yol Haritası

Görkemrah Photography Yorumları (3)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

T&F

Tuğçe & Fırat

Düğün Tarihi: 19.07.2021Görkem bey ile daha önce dügün hikayemizin çekimi üzerine anlaştık ve çok güzel geçti kendisine teşekkür ederiz.

G&İ

Gizem & İbrahim

Düğün Tarihi: 20.10.2019Güler yüzlü sıcak kanlılar onlarla çalıştığımız için çok mutluyuz samimiyetlerinden dolayı çekimlerde kendimizi çok rahat hissettik.
Çok teşekkürler Görkemrah Photography 😊

C&S

Canan & Semih

Düğün Tarihi: 09.09.2017İşlerine gösterdikleri özenin yanısıra güler yüzlü olmaları ve samimi davranışları sonucu ortaya çok kaliteli bir iş çıkıyor. Düğünümüzün dış çekimleri Görkem ve emrah sayesinde mükemmel bir hatıraya dönüştü. Emeğinize sağlık. Çok teşekkürler.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.