Düğün Fotoğrafçıları Tekirdağ

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video

  • Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Sıkça Sorulan Sorular

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video hangi ek hizmetleri sunuyor?

"Son teknoloji ekipmanlara sahibiz. Böylelikle sizin için her koşulda en kaliteli kareleri çekebiliyoruz. Su altı çekimi yapabilecek kadar teknik donanıma sahip ekibimiz, Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet verebiliyor. Yurtdışı taleplerine de hayır demiyoruz. Tüm çekimlerinizi size orijinal kopya olarak dijital ortamda teslim ediyoruz. Dayanıklı, şık baskı ve albüm çeşitlerimizle sizi mutlu ediyoruz. Size özel sosyal medya düğün içerikleri hazırlıyoruz."

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 6 haftadan fazla olarak öne çıkmaktadır.

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video şehir dışında hizmet veriyor.

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, trashday, düğün hikayesi / klibi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Hakkında

Tekirdağ düğün fotoğrafçısı arayan siz sevgili çiftlerimizi sektörde isim yapmış ve başlı başına bir marka haline gelmiş Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video’yla tanıştırmak isteriz. Her ikisi de birbirinden yetenekli Türker Kırman ve Arzu Yılmaz, düğün fotoğrafı anlayışına yepyeni bir soluk getiriyorlar. Muhteşem bir ekiple çalışan çiftimiz, benzersiz bir hizmet kalitesiyle sektörde fark yaratıyorlar.

Deneyim

Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video’nun arkasında iki güçlü isim var. Evliliklerini mükemmel bir iş ortaklığıyla perçinleyen Arzu ve Türker Kırman, yeni evlenecek çiftlerin hallerinden çok iyi anlıyor. Onlara yeri geldiğinde bir abla ve abi gibi yaklaşan deneyimli fotoğrafçılarımız çiftlerin de gözbebeği. İşlerine olan büyük saygıları ve meslek aşklarını anlamak için onlarla birkaç dakika geçirmeniz yeterli.

Çekim Türleri / Mekanlar

Bölgenin muhteşem doğasına aşina olan ekibimiz Tekirdağ dış çekim mekanları konusunda sizi rahatlıkla yönlendireceklerdir. Sıra dışı mekanlara olan düşkünlüğümüz ve yetenekli ekibimizle, isterseniz uçsuz bucaksız mavilikleri arkanıza alıp muhteşem bir kumsal çekimi yapabiliriz. Doğanın ilhamını içimizde hissettiğimiz her an ve her yer bizim için muhteşem çekim platolarına dönüşüyor. Tarihi yerler ve coğrafi güzelliklerle fotoğraflarınızı eşsiz kılıyoruz.

Mekana karar verirken ne tür çekim istediğinizi de birlikte değerlendiriyoruz. Sizin için sanatsal dokunuşlarla bir düğün klibi veya düğün belgeseli hazırlayabiliriz. Doğal güzelliğinizi ön plana çıkaracağımız katalog çekimleri ve isteklerinizle şekillenecek konsept çekimler yine sevdiklerimizden. Eğlenceli dış mekan Save The Date ve Trash Day çekimlerine de bayılıyoruz. Ayrıca kına gecesi, söz ve nişan çekimleri için de hizmet veriyoruz.

Ek Hizmetler

Son teknoloji ekipmanlara sahibiz. Böylelikle sizin için her koşulda en kaliteli kareleri çekebiliyoruz. Su altı çekimi yapabilecek kadar teknik donanıma sahip ekibimiz, Türkiye’nin birçok bölgesinde hizmet verebiliyor. Yurtdışı taleplerine de hayır demiyoruz. Tüm çekimlerinizi size orijinal kopya olarak dijital ortamda teslim ediyoruz. Dayanıklı, şık baskı ve albüm çeşitlerimizle sizi mutlu ediyoruz. Size özel sosyal medya düğün içerikleri hazırlıyoruz.

Gülümseyen gözler ve keyifli kahkahalarla dolu bir gün geçirmeniz bizim en büyük hedefimiz. Düğün fotoğrafı çektirmenin şahane bir deneyim olduğuna ve çok eğleneceğinize sizi inandırabiliriz. Siz de bu zevkli deneyimi bizimle yaşamak isterseniz sayfadaki numaralardan bizi arayabilirsiniz. Tekirdağ dış çekim fiyatları hakkında bilgi almak için ücretsiz formu doldurarak bize iletebilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Tekirdağ/Çerkezköy

  • Haritadaki Konumu

    Düğün Hikayem Fotoğraf ve Video Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.