Best Prodüksiyon

1 Yorum

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Best Prodüksiyon Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  3 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Best Prodüksiyon Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Best Prodüksiyon Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftle beraber ortak bir karar veriyoruz.

Best Prodüksiyon Hakkında

25 yıldır Tekirdağ’da Best Prodüksiyon olarak hizmet veriyoruz. Merakla çıktığımız yolda usta-çırak ilişkisini eğitimle birleştirerek profesyonelliğe taşıdık. Daha çok, kişilere odaklandığımız için çekimlerimizde duygunun ön plana çıkmasına önem veriyoruz. Bunun içinde kişiye özel profesyonel fotoğraf çekimi gerçekleştiriyoruz.

Konseptlere dayalı özgün fotoğraflar çekmeye dikkat ediyoruz. Bunun içinde doğaçlama fotoğraflar gerekiyor. Bu zeminin sağlanması için en az 5 saat süren çekimlerimizin ilk saatini tanışma-kaynaşma, ortama alışma amaçlı bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Bir profil çıkarıyoruz. Çünkü özellikle damat, gelinden daha gergin oluyor. Bu yüzden samimi bir ortam kurmak amaçlı esprili, keyifli sohbetler gerçekleştiriyoruz. İlk defa poz verdiğiniz için gergin olmanız çok normal. Bu yüzden öncesinde gerekli arkadaşlık ortamı sağladıktan sonra yönlendirme konusunda oldukça rahatlıyoruz. Çekim esnasında dinleniyorsak, kahve bile içiyorsak bunu hep birlikte yapmayı seviyoruz. Böyle bir durum olunca bize alışıyorsunuz ve fotoğraflar daha da anlam kazanıyor. Bu yaklaşım sayesinde de bahsettiğimiz duygunun fotoğraflara yansıma kısmı gayet başarılı oluyor. Çünkü hangi rengi sevdiğiniz, hangi fondan hoşlanacağınız gibi konular daha da açıklık kazanıyor bizim için. Çekimlerimiz bitip albümleri teslim etsek bile arkadaş kalmaya devam ediyoruz. Daha önce nişanını çekip ardından düğününü hatta çocuklarının doğumunu bile çektiğimiz çiftlerimiz var. Bunun sebebi tamamen samimiyet.

Pozlandırılmış, yapay fotoğraflar istemiyoruz. Dostane çerçeve içerisinde kaliteli çekimler yapıyoruz. Manzara ve doğru ışığı yakalamak tabi ki önemli. Ama daha önemli olan doğal ve doğaçlama olması. Belirli bir kalite standardımız var. 4K çekim kalitesine sahip olmayan hiçbir çekimimiz yok. Özellikle bu konuya eğiliyoruz. Bu yüksek kaliteyle birlikte çoklu kamerayla çekimler yapıyoruz. Prodüksiyon işi de yaptığımız için bilgisayar ortamında bu çekimleri kurguluyoruz. Gelinlerdeki çekim yüzünden oluşan deformasyonları tek tek düzeltiyoruz. 4 farklı programdan yararlanarak kişiye özel fotoğraf rötüşlemesi yapıyoruz. Saç uzatma, makyaj tazeleme, beden küçültme, saç koyultma gibi rötüşleri isteğiniz doğrultusunda gerçekleştiriyoruz.
Çekimlerimizde dikkat ettiğimiz noktaları sizinle paylaştık. Ama bir kırmızı çizgimiz var. Asla ama asla düğün günü fotoğraf çekimi yapmıyoruz. Çünkü çekim öncesi sohbetlerimizi gerçekleştiremezsek bütün bu anlattıklarımızın hiçbir anlamı kalmıyor. Ne sizi tanıyoruz ne de fotoğraflarınız gerçeği yansıtıyor. Bu yüzden çekim için düğün sonrası tercihimiz. Böylece rahat ve stressiz olarak çekimlerimizi gerçekleştiriyoruz.

Duygular fotoğraflarda gizlidir. Bir fotoğrafı değerli kılan budur ve ancak bunu da gerçekten iyi fotoğrafçılar yapar. Kişiye özel fotoğraf rötüşlemesi, 4K kaliteli çoklu kamera çekimleri gibi profesyonellik gerektiren hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz yandaki formu doldurmanız yeterli.

İletişim

 • Adres:

  Velimeşe Mh. Rasim Yüksel Cd. No:34/C Ergene - Tekirdağ

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Best Prodüksiyon Yol Haritası

Best Prodüksiyon Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

E&E

Elif & Emre

Düğün Tarihi: 13.07.2019Anlaşma yaptığımız Best Prodüksiyon ile harika bir düğünümüz oldu. Ekibi gerçekten çok tecrübeli ve güleryüzlü insanlar. Kullanıdıkları ekipmanlar son teknoloji yaptıkları işi çok iyi biliyorlar. Bizleri dinlemeleri anlamaları ve bize göre çekimler yapmalarıda ayrıca güzeldi. Biz çok keyif aldık... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.