Sibel Yücekaya

Ajans Videoled

0282 255 5042

E-posta Gönder

Ajans Videoled
 • Süleymanpaşa, Tekirdağ. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Sibel Yücekaya
  Firma Sahibi

Ajans Videoled Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Ajans Videoled Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ajans Videoled Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Stüdyo/Plato Çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Platolar dahil, müşteri isteğine yönelik her türlü dış mekanda çekim yapılabilir.

Ajans Videoled Hakkında

Ajans Videoled’i yaklaşık 2 yıl önce faaliyete geçirdik ve o günden beri çiftlerin en çok tercih ettiği Tekirdağ düğün fotoğrafçısı hizmetlerinden birini biz veriyoruz. Profesyonel düğün fotoğrafçılığı, düğün belgeseli ve düğün videosu çekimlerinizi gelenekselin dışında bir çizgide görmek, her baktığınızda albümlerinize bir kez daha hayran kalmak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Düğün gününüze ve mutlu anlarınıza eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

Deneyim

23 yıldır fotoğrafçılık sektöründeyiz. Bugüne dek pek çok başarılı işe imza atarak çeşitli kurumlardan ödüller aldık. Çiftlerimizle ilk bir araya geldiğimizde onları tanıyor ve çekim tarzlarıyla ilgili önerilerde bulunuyoruz. Dış mekan çekimlerimizde 2 kişilik bir ekiple görev alırken, düğün çekimlerimizde en az 5 kişilik bir ekiple davetinizde hazır bulunuyoruz. Çiftlerimizin olumlu geri dönüşleri ve yorumları işimizin en güzel kısmı diyebiliriz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Tekirdağ’da fotoğrafçılar arasında henüz bir seçim yapmadıysanız, size biraz çekim türlerimizden ve hizmetlerimizden bahsedelim. Biz, Ajans Videoled olarak düğün ve özel günlerinizde her şeyi istediğiniz gibi gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Düğün davetlerinizde 2 kamerayla çekim yapıyor, taleplerinize göre çekim saatlerini değiştirebiliyoruz. Ön görüşmemizde tüm ayrıntıların üzerinden geçerek sizi mutlu edecek bir çekim programı çıkaracağımızdan emin olabilirsiniz.

Düğün belgeseli ve düğün hikayesi çekimlerimiz kadar stüdyo ve plato çekimlerimiz de çiftlerimizin beğenisini topluyor. Arzu ederseniz Save the Date gibi trend çekimler de gerçekleştirebilir, keyifli bir gün geçirebiliriz. Şehir dışındaki çekimlerinize de katılıyoruz. Sizden tek ricamız düğününüzden en az 6 hafta önce bizimle iletişime geçmeniz. Fotoğraflarınızın hazırlanmasıyla birlikte en fazla 1 hafta içinde görsellerinizi size teslim etmiş oluyoruz.

Ekipman

Çekimlerimizde en kaliteli fotoğraf makinelerini kullanarak pozlarınızı ölümsüzleştirirken de ayrıcalıklarımızdan ödün vermiyoruz. Ağırlıklı olarak Nikon d750 kullanıyoruz. Klip çekimlerimizde ise sağladığı rahatlık ve sarsıntı olmaksızın dönüş özelliğine sahip olmasından ötürü Osmo marka ekipmanlarla çalışıyoruz. Konsept ve dış çekimlerinizde farklı talepleriniz olduğunda çiftlerimizi memnun etmek ve istedikleri kalitede görseller yakalamak için ekstra ekipman da temin edebiliriz.

Baskı Hizmetleri

Baskı hizmetleri için alanında uzman bir baskı firmasıyla çalışıyoruz. Talepleriniz doğrultusunda tüm baskı çeşitlerini sunabiliriz. Aile albümleri, cep albümler ve 30x50 fotoğraf albümlerimiz en çok beğenilen ürünlerimiz arasında yer alıyor. Dilerseniz her daim evinizin en güzel köşesinde görmek istediğiniz pozlar olursa kanvas veya postere de Ajans Videoled farkıyla baskı yapabiliriz.

Tekirdağ fotoğraf stüdyoları arasında karar vereceğiniz bu aşamada, gelin tanışalım ve aşık olacağınız düğün fotoğraflarına imza atalım. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim. Sizi mutlu edecek ve çekimlerden geriye size sadece güzel anılar bırakacağız. Fiyatlarımız ve hizmetlerimizle ilgili sorularınız için yandaki formumuzu doldurarak randevu alabilir veya altta yer alan bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar dileriz.

İletişim

 • <strong>Telefon:</strong> %phone% 0282 255 5042
 • <strong>Adres:</strong> %address%

  Ertuğrul mahallesi Şükran sokak No:11 Daire:1 Ajans Videoled Süleymanpaşa/Tekirdağ

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Ajans Videoled Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.