Ajans Love

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Süleymanpaşa, Tekirdağ

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 6 haftadan fazla
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellik

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün hikayesi, Nişan çekimi, Konsept çekim, Düğün belgeseli, Düğün klibi, Save the date, Trashday, Katalog çekimi
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Hakkında

Mutluluğunuzu birbirinden güzel karelerle ölümsüzleştirmek isterseniz Tekirdağ’da hizmet verdiğimiz Ajans Love’da hayalini kurduğunuz konseptlerde çekimleri yapabiliriz. Aile ortamı sıcaklığını sağladığımız fotoğraf stüdyomuzla profesyonel bir ekiple birlikte hayatınızın en heyecanlı zamanlarını ustalıkla kayıt altına alıyoruz. Tüm güzel duygularınızı ölümsüzleştirerek geleceğinizde her baktığınızda hatırlayacağınız hatıralar kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

“Love Ajans nedir?” diye soracak olursanız hemen sizin için açıklayalım…

Fotoğrafçılık sektöründe uzun zamandır varlığını başarıyla sürdüren bir stüdyoyuz. Profesyonel ve her biri alanında deneyimli kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunuyor. Harun Bey ve İbrahim Bey’in yönetiminde 2014 yılından beri hizmet veriyoruz. Almış olduğumuz eğitimlerle de gün geçtikçe kendimizi daha da geliştiriyoruz. İşin mutfağında pişerek pek çok farklı markanın da çalışmalarını yapıyoruz. Hayallerinizi gerçekleştirmeye giden yolculukta size eşlik etmek için daha şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Çekim yaptırmaya karar verdiğinizde sizinle ön bir görüşme yaparak nasıl bir hizmet almak istediğinizi detaylı olarak öğreniyoruz. Düğün hikayesi, sosyal medya klipleri, albüm, dijital ortamda orijinal fotoğraflar ile video çekimleri yaptığımız stüdyomuzda siz hangi kategoride hizmet almak istiyorsanız size o alanda yardımcı oluyoruz. Sadece dış çekim mekanlarında çekimler yaptığımız için sizin mekan tercihi aşamasına gelindiğinde sizinle birlikte karar veriyoruz. Genellikle masalsı atmosferleri tercih ettiğimiz için doğayla iç içe ortamlar ya da tarihi alanlar ilk tercihlerimiz arasında oluyor. İster şehir içi, şehir dışı isterseniz de yurt dışında çekimlerinizi yapabiliyoruz. Çekimler sırasında kaliteli ekipmanlar kullanarak görüntü kalitesi yüksek bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Siz de Tekirdağ düğün fotoğrafçıları listesinde araştırma yapan bir çiftseniz sağladığımız hizmet içerikleri ve ayrıntılı fiyat teklifleri için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formu, mail adresi ve telefon numarası aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Ibrahim Ozmen

 • Adres: GürmAbdurrahman, Abdurrahman Nafiz Gürman, General Ali Rıza Gürcan Cad. No: 27, 34173 Güngören, İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!