Açıkgöz Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Açıkgöz Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000 TL'den az

 • Teslim Süresi

  5 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Açıkgöz Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Açıkgöz Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftlerin isteklerine göre farklı mekanlarda çekim yapıyorum.

Açıkgöz Fotoğrafçılık Hakkında

Tekirdağ-Çorlu’da 15 senedir fotoğrafçılık yapıyorum. Fotoğrafa olan yoğun ilgimi aldığım fotoğrafçılık eğitimleriyle taçlandırdım ve kendimden emin olduğum noktada Açıkgöz Fotoğrafçılık’ı kurdum. Tek başıma başladığım bu yolculukta şu an 40 kişilik ekibimle birlikte, sürekli gelişerek ve büyüyerek hizmet vermeye devam ediyoruz.
Yıllar içerisinde bu kadar hızlı ilerlememizi ise pek çok faktöre bağlıyoruz. Bunun ilki fotoğraflarını çektiğimiz çiftlerin memnuniyeti. Tecrübeli çalışma arkadaşlarımız daima çiftlerin talepleri doğrultusunda memnuniyetlerini esas alarak kaliteli çalışmalar ortaya çıkarıyor.
Bir diğer sebep ise Açıkgöz Fotoğrafçılık ile çiftlerin kaliteyi uygun fiyata bulması. 800 TL’den başlayan düğün çekim fiyatlarımız mevcut.
Sağladığımız çekim hizmetlerinin çeşitlilik göstermesi ise bir diğer önemli faktör. Düğün trendlerini yakından takip eden ekibimiz, çiftlerin talep ettiği çekim türlerini yakından takip ediyor ve bu doğrultuda profesyonel fotoğrafçılık hizmeti sunabilmek için sürekli eğitimler alıyorlar.
Son dönemlerden sıklıkla yaptığımız düğün çekim türlerinden bahsetmemiz gerekirse:
Eskiden stüdyoda çekilen fotoğrafların yerini dış mekân çekimleri aldı. Bizde buna göre kendimizi güncelledik ve stüdyo çekimi yapmaya devam ederken diğer bir yandan dış çekimlere ağırlık verdik. Trashday çekimi, katalog çekimi, konsept çekimler gerçekleştirdik. Kimi zaman bir salıncağın köşesinde, kimi zaman sahilde kumların üzerinde gerçekleştirdiğimiz düğün çekimleri oluyor.
Video ise eskiden düğüne gelip mekânda yapılan kamera çekimleriyken şimdi bunu da çeşitlendirdik. Artık gün boyu düğün videosu hizmeti verebildiğimiz gibi yalnızca mekâna gelip de gerçekleştirebiliyoruz. Bu çekim türleri de çeşitlilik gösteriyor. Bir videonun ötesinde; düğün hikayesi ve düğün klibi gibi daha renkli ve neşeli çalışmalar ortaya koyuyoruz.
Save the date çekimleri ise sosyal medya kullanımının artmasıyla yoğun olarak talep edilmeye başlanan çekimler. Çiftlere instagram ve facebook hesaplarında paylaşması için dijital davetiyeler oluşturuyoruz. Gelin ve damadın fotoğrafları veya kısa videoları üzerine; düğün tarihlerini romantik fontlarla yazıyoruz. Çiftlerde bunları sosyal medya hesaplarında paylaşarak sevdiklerini düğünlerine davet ediyorlar.
Ekibimizin tüm çekimlerde özen gösterdiği ise; en doğal kareleri ve çiftlerin doğru anlarını yakalayarak objektiflerine almak.
Mutluluğunuzu mutluluğumuz bilerek çalışmalarımıza devam ediyoruz…
Siz de düğün çekimleriniz için profesyonel bir ekip arayışındaysanız formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.