Liya Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • İşyeri Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Liya Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Liya Fotoğrafçılık Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Liya Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor


 • Ne tür mekanlarda çekim yapıyorsunuz?

  Çiftimizin İsteği Doğrultusunda Her Türlü Mekanlara Gidiyoruz

Liya Fotoğrafçılık Hakkında

Düğününüze dair tüm hazırlıklarınız tamamlandıysa sırada fotoğrafçı var demektir. Sakarya fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Liya Fotoğrafçılık isimli markamızın çatısı altında bugüne kadar çok sayıda çiftin en özel anlarına eşlik etmeyi başardık. Dilerseniz sizin de mutluluğunuzu kayıt altına alarak, gelecek nesillerinize hatıra bırakmanıza yardımcı olabiliriz.

Profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz. Kurucumuz Berk Bey işine oldukça aşık biri. Bu da çalışmalarımız konusunda bizi motive eden en önemli noktaların başında geliyor. Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimiz ışığında size yardımcı oluyor, yol gösteriyoruz.

Çekimlerinizi düğünden önce, düğün günü ya da düğün sonrası olarak üç farklı zamana ayırabilirsiniz. Önemli olan sizin hangi zaman diliminde uygun olduğunuz. Eğer düğün günü çekim istiyorsanız tüm gününüzü, heyecanlı hazırlanışlarını kayıt altına alıyoruz. O an telaşla fark etmediğiniz pek çok detayı daha sonra izlediğinizde görebilirsiniz. Düğünden önce yapılan save the date çekimlerinde ise gelinlik ve damatlık giymeniz çok doğru olmaz. Çünkü düğününüzde kirlenmiş elbiselerle görünmek istemezsiniz. Çekimler de oldukça haraketli geçtiği için daha gelinlik ve damatlık benzeri elbiselere çekileceğiniz görüntüleri hatıra olarak saklamak istiyorsanız, bu çekim türünü seçebilirsiniz. Trash the dress çekimi ise isminden de anlaşılacağı gibi elbiselerinizin kirlemesinden hiç rahatsızlık duymayacağınız düğünden sonraki çekim türü. Çiftlerin çoğu genelde bu çekimi tercih ediyor.

Çekimler sırasında kaliteli ekipmanlar kullanarak sizi farklı açılardan çekiyoruz. Elimizde çok sayıda görüntü olması daha güzel kareler elde etmemizi sağlıyor. Çekim sırasında içinizden geldiği gibi davranın. En güzel görüntü her zaman doğallıktır. Çekimler bitince de konseptinize uygun olacak şekilde görüntülerinizi bilgisayar ortamında düzenliyoruz.

Siz de hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.