Düğün Fotoğrafçıları Sakarya

Liya Fotoğrafçılık

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Liya Fotoğrafçılık

Liya Fotoğrafçılık Hakkında

Düğününüze dair tüm hazırlıklarınız tamamlandıysa sırada fotoğrafçı var demektir. Sakarya fotoğrafçıları arasında yer aldığımız Liya Fotoğrafçılık isimli markamızın çatısı altında bugüne kadar çok sayıda çiftin en özel anlarına eşlik etmeyi başardık. Dilerseniz sizin de mutluluğunuzu kayıt altına alarak, gelecek nesillerinize hatıra bırakmanıza yardımcı olabiliriz.

Profesyonel bir ekiple hizmet veriyoruz. Kurucumuz Berk Bey işine oldukça aşık biri. Bu da çalışmalarımız konusunda bizi motive eden en önemli noktaların başında geliyor. Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl bir hizmet almak istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Yıllara dayanan tecrübelerimiz ışığında size yardımcı oluyor, yol gösteriyoruz.

Çekimlerinizi düğünden önce, düğün günü ya da düğün sonrası olarak üç farklı zamana ayırabilirsiniz. Önemli olan sizin hangi zaman diliminde uygun olduğunuz. Eğer düğün günü çekim istiyorsanız tüm gününüzü, heyecanlı hazırlanışlarını kayıt altına alıyoruz. O an telaşla fark etmediğiniz pek çok detayı daha sonra izlediğinizde görebilirsiniz. Düğünden önce yapılan save the date çekimlerinde ise gelinlik ve damatlık giymeniz çok doğru olmaz. Çünkü düğününüzde kirlenmiş elbiselerle görünmek istemezsiniz. Çekimler de oldukça haraketli geçtiği için daha gelinlik ve damatlık benzeri elbiselere çekileceğiniz görüntüleri hatıra olarak saklamak istiyorsanız, bu çekim türünü seçebilirsiniz. Trash the dress çekimi ise isminden de anlaşılacağı gibi elbiselerinizin kirlemesinden hiç rahatsızlık duymayacağınız düğünden sonraki çekim türü. Çiftlerin çoğu genelde bu çekimi tercih ediyor.

Çekimler sırasında kaliteli ekipmanlar kullanarak sizi farklı açılardan çekiyoruz. Elimizde çok sayıda görüntü olması daha güzel kareler elde etmemizi sağlıyor. Çekim sırasında içinizden geldiği gibi davranın. En güzel görüntü her zaman doğallıktır. Çekimler bitince de konseptinize uygun olacak şekilde görüntülerinizi bilgisayar ortamında düzenliyoruz.

Siz de hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Liya Fotoğrafçılık Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
1 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Liya Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

Liya Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Liya Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

Liya Fotoğrafçılık ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Liya Fotoğrafçılık ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 1 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Liya Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Liya Fotoğrafçılık şehir dışında hizmet veriyor.

Liya Fotoğrafçılık ne tür mekanlarda çekim yapıyor?

"Çiftimizin İsteği Doğrultusunda Her Türlü Mekanlara Gidiyoruz"

Liya Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Liya Fotoğrafçılık düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Liya Fotoğrafçılık hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Liya Fotoğrafçılık aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:
"trashday, düğün belgeseli, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün hikayesi / klibi, katalog çekimi".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.