Yusuf Kayman Photography

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Yusuf Kayman Photography Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Yusuf Kayman Photography Özellikler

 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Yusuf Kayman Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Yusuf Kayman Photography Hakkında

Yusuf Kayman Photography ailesine hoş geldiniz! 2011 yılında bu yana Mersin düğün fotoğrafçısı olarak faaliyet gösteren ekibimizle gün geçtikçe büyüyoruz. Aramıza katılan profesyonel fotoğraf sanatçılarımızla birlikte bugün 9 kişiyiz. Mutlu çiftlerimizi de ailemize davet ediyor daha büyük bir aile olmak için hak ettiğiniz yüksek kalite standartlarında hizmet veriyoruz. Asla değişmeyen kalite anlayışımızla her geçen gün kendimizi geliştirmeye ve yenilemeye de devam ediyoruz. Son teknoloji ekipmanlar, fotoğraf sanatının trendleri ve en özel çekim türleriyle hayallerinizdeki anları taçlandırıyoruz.

Düzenlediğimiz dış mekan çekimlerinde aşkınızın öyküsünü anlatıyoruz. Tabii ki öykünüzü anlatma araçlarımız, canlı renklerle HD kalite fotoğraf kareleri ve sinematik videolar oluyor. Çekimlerinizin senaryosunu, aksesuar ve konsept seçimlerini de birlikte yapmaya ne dersiniz? Taklar, salıncaklar ve özel dekorlar temin ettiğimiz çekimlerinizde; kullandığınız bir şapka, gelin el çiçeği de dikkat çekici, hatta şıklığınızı tamamlayan en özel aksesuarlar oluyor. Ancak konseptinizi doğal çekimler için kullandığımız teknikler ve doğanın eşsiz renk tonları tamamlıyoruz. Sizin güzelliğiniz ise, doğayı bile gölgesinde bırakıyor… Fotoğraf karelerinizde en çok, duygularınıza yer vermeye odaklanıyoruz. Birbirinize sevgi dolu bakan gözlerinizi ve mutluluğunuzu ölümsüzleştirmek için heyecanla deklanşöre basıyoruz. Evet, hâlâ ilk günkü gibi heyecanlıyız, çünkü siz bizim için özelsiniz.

Anılarınızı nasıl mı teslim ediyoruz? Evlilik sürecinizin en özel belgelerinden olan düğün hikayesi, sosyal medya klipleri ve kısa film tadında sinematik videolarınızı hazırlamak için evlilik seremoniniz boyunca yaptığımız çekimleri kullanıyoruz. Montaj işlemleriyle videolarınızı düzenliyor, arka fonda romantik bir parçaya da yer verebiliyoruz. Hazır olun albümlerinizi de hazırlıyor, tüm kareleri ve videoları orijinal halleriyle dijital ortamda teslim ediyoruz. Artık sizin de büyük bir düğün arşiviz var. Üstelik bunun için yalnızca Mersin’de değil, Türkiye’nin nadide doğal güzelliklerine tanıklık edebileceğiniz farklı şehirlerde de çekimler tasarlıyoruz.

Düğün çekimleriniz için Mersin’de fotoğrafçı arıyorsanız, Yusuf Kayman Photography iletişim formu sayfanın hemen üst kısmında yer alıyor. Acele edin ve değerli anlarınızı profesyonellere emanet edin!

İletişim

 • Adres:

  Eğricam Mah. Gülşen Apt Kat:1 No:2 Yenişehir/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.