Tolgahan Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

1.000 TL'den az

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Tarsus, Mersin

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 1.000 TL'den az
 • Teslim Süresi 6 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 5 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Çekim türü

Önerilen Firmalar

Kaizen Wedding Art Mersin
26

Merkez

Kaizen Wedding Art Mersin

1.000 TL'den az
Düğün belgeseli
Can Güngör Fotoğrafevi
66 9

Merkez

Can Güngör Fotoğrafevi

1.000-1.500 TL
Save the date

Hakkında

Bendeniz Tolgahan Mendi. Tolgahan Fotoğrafçılık’ın kurucusu ve aynı zamanda çalışanıyım. Yıllardır profesyonel olarak işimi yapıyor çok sayıda çiftin düğünlerine objektifimle eşlik ederek unutulmaz hatıralar kazanmalarını sağlıyorum.

Yıllar önce üniversite eğitimimi bitirdikten sonra hayatta yapabileceğim en iyi iş olan fotoğrafçılık için kolları sıvayarak başladığım maceramı sizinle de paylaşmak istiyorum. Üniversiteyi bitirince Tarsus’ta faaliyet gösteren bir fotoğraf stüdyosunda çırak olarak işe başladım. Çalıştığım yerde ilk birkaç yıl boyunca karanlık odada film banyosu yapıyordum. İşe başladığım ilk yıllarda doğal olarak bir fotoğraf makinam yoktu. Ustam izin verdiğinde vitrinde bulunan makinelerden beğendiklerimle ara sıra çekimler yaparak içimdeki fotoğrafçılık tutkusunu besliyordum. Daha sonra kendime bir fotoğraf makinesi almaya karar verdim. Aldığım ilk makine tahmin edersiniz ki filmli analog bir üründü. Çektiğim karelerin banyosunu yaptırıp onları basılı halde elimde görmek benim için büyük bir keyife dönüşmeye başlamıştı. Neredeyse kazandığım tüm parayı filmlere harcar daha çok fotoğraf çekebilmek için inanılmaz bir heyecan duyardım. Deneyimlerim arttıkça çalıştığım stüdyoda da düğün fotoğrafları çekmeye başladım. Böylelikle kendi stüdyomun da aslında temellerini atmış oldum. Yıllar içerisinde çok sayıda çiftin stüdyo düğün fotoğraflarını çekerek sayısız tecrübe ve dost kazanmıştım.

2009 yılında Tolgahan Fotoğrafçılık’ı kurarak Tarsus’ta bir yenilik yaptım. Stüdyoda ve dış mekanda düğün fotoğrafları çekerek hem eğitimimi hem de profesyonel bakış açımı yaptığım işlere yansıtarak çalışmalarımı başarıyla sürdürmekteyim. Yurt içi ve yurt dışında alanında uzman kişilerin seminerlerine katılarak eğitimimi ve yeteneklerimi pekiştirmeye daima özen gösteriyorum. İstekleriniz doğrultusunda konsept belirleyerek, içinize sinen bir fotoğraf albümü oluşturuyorum. İsteklerinizi iyi analiz ediyor ve pratik çözümlerimle size yardımcı oluyorum. Sizinle tanışmak ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için sabırsızlanıyorum.

Siz de Tarsus düğün fotoğrafçıları arasında yer alan Tolgahan Fotoğrafçılık’ın değerli çiftlerinden biri olmak istiyorsanız sayfa üzerinde yer alan iletişim kanalları yoluyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Tolgahan Mendi

 • Adres: Gaziler Mh. FSM Blv. Çağrı Apt. Altı 34 /1 A

Tolgahan Fotoğrafçılık Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!