Pera Ajans & Fotoğraf Stüdyosu

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Pera Ajans & Fotoğraf Stüdyosu Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Pera Ajans & Fotoğraf Stüdyosu Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Pera Ajans & Fotoğraf Stüdyosu Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Pera Ajans & Fotoğraf Stüdyosu Hakkında

2015 yılının Temmuz ayından beri fotoğraf sanatının en güzel halini çiftlerimizle buluşturmak için çalışıyoruz. Pera Ajans & Fotoğraf Stüdyosu ailesi olarak her özel günü belgelemek için çekimler yapıyoruz. Havadan çekimler, düğü fotoğrafçılığı ve Mersin’de bizi tercih eden çiftlere özel konsept çalışmalarla benzersiz dış çekimler tasarlıyoruz. Alanında uzman ekibimiz ve profesyonel makinelerle çekimlerde kaliteyi ön plana çıkarıyoruz. Son teknoloji ekipmanlarımız sayesinde her çekimde canlı renkler, yüksek çözünürlük ve HD kalitenin ayrıcalıklarını görmenizi sağlıyoruz.

Şüphesiz ki yıllar geçse de eskimeyecek anılar biriktirdiğiniz özel anlarda yanınızda olmak büyük ayrıcalık! Bu ayrıcalıkla gülen gözlerinizi ve hissettiğiniz tüm duyguları fotoğraf karelerine aktarıyoruz. İşimizi en iyi şekilde yapmak için çalışıyor, doğal ışığı kullanarak güzelliğinizi fotoğraf karelerine sığdırıyoruz. Bunun için özgürce poz vermeniz çok önemli. Bu yüzden nerede çekim yapacağımız, tercih ettiğiniz çekim türleri ve konsepti daha önceden belirleyerek aşkınızı senaryolaştırıyoruz. Dış çekimler için Türkiye’nin pek çok iline gidiyoruz.

Her çekim için farklı bir konsept ve mekan seçme şansı sunan ekibimiz, düğün günü aşkınızın hikayesini kaydetmek için de yanınızda oluyor. Güzel günlerin hatıralarına yakışan düğün hikayenizi sinematik video kliplere dönüştürmek için kayıt tuşuna basıyoruz… Pera Fotoğraf Stüdyosu Mersin’de tüm anılarınızı dijital albüme dönüştürmeyi de ihmal etmiyoruz. Dijital albümün içeriğini soracak olursanız; tüm fotoğraflarınızın orijinalleri, sosyal medya klipleri, düğün belgeseli ve montajlı videolara yer veriyoruz. Üstelik, panoramik, cep ve aile albümü ile dijital fotoğraf baskılarını da hazırlayarak kutu içerisinde özenle teslim ediyoruz.

Pera Ajans Mersin iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışmaya ne dersiniz? Kaliteli hizmetle tekrarı olmayan anları kayıt altına alarak mutluluğunuzu garanti altına alın. Form sayfanın üst kısmında yer alıyor!

İletişim

 • Adres:

  Akdeniz Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. Tapu binası karşısı 76A Erdemli/Mersin

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.