Padişah Fotoğrafçılık

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın


 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Padişah Fotoğrafçılık Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.000-1.500 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Padişah Fotoğrafçılık Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Padişah Fotoğrafçılık Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Padişah Fotoğrafçılık Hakkında

Özel anları belgelemenin en güzel yolu fotoğraf çekimleridir. Hissettiğiniz duyguları, aranızdaki aşkı ve mutluluğu kaydetmenin pek çok inceliği vardır. Padişah Fotoğrafçılık ailesi olarak inceliklere dikkat ediyor, bu kıymetli anların heyecanını da sizinle birlikte yaşıyoruz. Kadraja aşkı sığdırırken işindeki ustalığı ortaya çıkaran ekibimizle keyifli anlar sizi bekliyor.

Gelelim, büyük bir hassasiyetle hazırlandığımız çekimlere! Bilmelisiniz ki istek ve beklentileriniz bizim için çok değerli. Hayal ettiğiniz her çekim konseptini gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Bu yüzden isteklerinizi öğrendiğimiz konuşmalar yapmak için planlama görüşmeleri düzenliyoruz. Çekim konsepti, mekan ve çekim türleri üzerine hoş bir sohbet ediyoruz. Hiç vakit kaybetmiyor; save the date, trash day, düğün hikayesi, klip, konsept ve detay çekimler arasından istediğinizi belirliyoruz. Birden fazla çekim ile istediğiniz anları ölümsüzleştirebileceğimizi de unutmayın!

Konsept hazırlıklarıyla mekan seçimini birlikte yapmaksa en doğrusu oluyor. Çünkü Mersin dış çekim fotoğraflarınız için doğanın içerisinde olmayı tercih ediyorsanız, mevsim konseptinizi etkileyecektir. Sonbahar, ilkbahar ve yaz esintileriyle değişen renkleri hazır konsept alanı olan çekim platolarını kullanarak da değerlendirebiliriz. Ekibimiz başta Adana, Mersin ve Kapadokya olmak üzere farklı şehirlerin doğal güzellikleriyle çekimlerinizi gerçekleştirebiliyor. Tarihi mekan, deniz kenarı, orman, çiçek bahçesi, koru ve çiftliklerde saatler süren eğlenceli çekimler tasarlamak için heyecanlıyız.

Evlilik seremoninizi de belgelemek için gün boyu yanınızda olan fotoğraf ve video çekim ekibimizle anılarınız güvende! Padişah Fotoğrafçılık Mersin’de albüm ve dijital ortamda teslim edilen sinematik video kayıtlarınızı hazırlayan bir kurgu ekibimiz de var. Mutlu anlarınızı güzelliğinizle taçlandırmak için biz hazırız! Ya siz?

Çekimlere başlamak için acele ediyorsanız, her anınızı özel olarak tasarlamak için Padişah Fotoğrafçılık iletişim formunu doldurabilirsiniz. Mersin düğün fotoğrafçıları arasından bizi tercih ettiğiniz için “İyi ki” diyeceksiniz! Form sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Padişah Fotoğrafçılık Yorumları (2)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Gülşen

Düğün Tarihi: 30.08.2015


Fotoğraf çekimlerim gayet eğlenceli geçti, ilgili kişiler gayet sıcak kanlılar, fiyat olarak uygun, mutlaka öneriyorum, profesyonel çekim yapmaktalar.

Se

Serdar

Düğün Tarihi: 28.08.2015


Fotoğraf çekmeyi sevmeyen bir insan olarak. İlk defa bu kadar eğlenceli bir fotoğraf çekimi yaşadım. Çok eğlenceliydi.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.